0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar merhaba bugün yaşadığım bir olayı anlatıp sizden fikir almak istedim çünkü çok moralim bozuk. Kaynım var eşimden büyük bir kızla evlilik sürecindeler kayinbabam ve kaynanam birkaç kere kızın ailesine gitmişler görümcem de gitmiş tanismislar .hiçbirsey demedim bizi cagirmadilar. Geçen de kaynanam kızın ailesini çağırmış yemeğe ve bize hiçbisey demediler cagirmadilar haber bile vermediler yine gorumcemi de çağırmış ama  . Bugün bana geldi tesadüfen söyledi siz olsanız tepkiniz ne olurdu benim çok moralim bozuldu çünkü bişey yerine koyulmadim siz ne yapardınız 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende gitmem dugune  bendede benzer bi durum var
(3 puan) tarafından
15 tatilde nişanları olacak gitmeyeceğim kararımı verdim
tarafından
Bencede
tarafından
Simdiden eltinle arana sogukluk koyarsin gitmeyerek
-Reklam-
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Ben açık açık derdim biz eşşeğim  neyiyiz bizi niye çağırmadın da geldin bana anlatiyom derdim vallah
(3 puan) tarafından
Evime gelmiş o anda diyemedim keşke diyecek cesaretim olsa bu konularda çok isterdim açık sözlü olmayı
(2,564 puan) tarafından
Ben öyleyim vallahi söylerim  eskiden söhleemzdim baktım çok eziğiyim artık dan dan vuruyom
(3 puan) tarafından
En iyisi canım
0 oy
tarafından
Şu ana kadar cagirmamislar ben olsam hiç bir şeylerinde yardımcı olmazdim illaki bunun düğünü osu busu olacak yabancı gibi gider gelirdim sonuçta kendileri kapı dışında bırakmışlar seni
(3 puan) tarafından
Gitmeyeceğim bile insanlarına
(331 puan) tarafından
Bence git ama arkadaşın dediği gibi davran canım karşı tarafka da kötü olma. O zaman hiç değer vermezler en azından onlarla aranı iyi tut.
0 oy
tarafından
Esin annesini arasın söylesin anne biz diş kapının dış mandalımiyiz neden bize haber vermiyorsunuz diye söyle 
(3 puan) tarafından
İşleri beraber zaten kendi de biliyor gözünün önünde ama umrunda değil pek
0 oy
(119,490 puan) tarafından
umursamam ben oyle seyleri tanisma evresinde belki seni tanjstirmak istemediker sona biraktilar hic umursana
(3 puan) tarafından
Tanışma evresini geçtiler kuzum 10 gün sonra nişanları olacak eltimi nisanda taniyacagim yani
(119,490 puan) tarafından
en iyiside o zaten fazla samimi olma sende
(3 puan) tarafından
Bu saatten sonra öyle zaten
0 oy
tarafından
Biriey yerine konulmayan sen değilsin o yüzden takma kafana. Eşin bunu dert etsin kendine.
(3 puan) tarafından
Ona göre ne var bunda
tarafından
O zaman sende takma
0 oy
tarafından
Hiç umrumda olmaz hatta cagirmadijlari için mutlu olurum. Ben mesafeliyim çünkü onlara karşı. Bu biraz da aranızdaki ilişkiye bağlı eğer iyiyseniz tmm ama yoksa niye beni cagirmadin demek tuhaf geliyor bana .
0 oy
tarafından
Buna asıl eşinin alınması gerekiyor ben lqrdei değil miyim meden çağırılmadım diye.
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Üzülürdüm bende haklısın ama söylerdim de adam yerine koyup keşke haber verseydiniz bize de diye 
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Çokta önemli değil açıkçası 
0 oy
tarafından
Ay cagirmasin napican yaa,gidip iş mi yapacan otur oturduğun yerde. Ben hiç sevmem kalabalığı,hem onlar kendileri konuşsun yesin içsin.ben hiç umursamam valla.
0 oy
tarafından
Hiç umursamam vala beni umursmyni ben niee umursayaym kaynın söyleye bilirdi söylememiş boşver düğününe bile gitme yani 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 217 göst.
2 saat önce Diğer kategorisinde Yenibiri12 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 248 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.