0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Jjsejwjwjsjej:(((

14 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
senin gebelik suphesi noldu konuyu degisiyim dedim
(2,529 puan) tarafından
Kız ne bileyim inşallah yoktur kendi kendime evham yapıyorum sanırım ajdjsjs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendinden kötülere bakarsan mutlu olursun.
(2,529 puan) tarafından
Yok ki bacım kime bakayım herkes canım cicim aksjjdjd
tarafından
Canim sen sosyal medyaya ve sana anlatılanlara , senin disardan gördüğüne bakma. Devir hava atma zamane olmuş. Dışı seni yakıyor içi onları.
0 oy
tarafından
Al benimkini vur seninkine. Ben ağzımla hadi gezelim dedim ona bile yanaşmadı bende bundan sonra beklemeye karar verdim hayal kırıklığı yaşamamak için. 
(2,529 puan) tarafından
İlkinde de bişey yapmadı bende beklemiyordum aslında ama paylaşımı görüp dilinin ucuyla bile dememesi sinirimi bozuyor
tarafından
Ben bu senekinde ağzımla söyleyip cikarmayınca tavır aldım yeter artık odunluğun dedim. 23 temmuzda o zamandan beri soğuk davranıyom zaten bebekten ayrı yatiyoz arkadaşa dönüştük daha da duygusallık yok ona. 4 senenin sonunda böyle oldum ben
0 oy
tarafından
Canım sen de yani. Yap bir pasta kutlu olsun de so k gözüne gözüne utansın :) 
(2,529 puan) tarafından
Uyanir uyanmaz Pizza yaptım koca bir tepsi banane pasta falan yapmam sahada sksksksjf
0 oy
tarafından
Milletle hiç kıyaslama bence. Tamam yapsa iyi olurdu ama yapmamış yani tartışmaya gerek yok. Benim eşim paylaşım yapmayı hiç sevmez,hele beni hiç atmaz :D evlilik yıldönümümüzde ben video yapmıştım Instagram'da paylaştım, onu da etiketledim,anaaa bi baktım paylaşmış ben şok :D ay bebeğim hayırdır çok şaşırdım hiç beklemiyordum dedim,çünkü beni hiç paylaşmaz, bugün özel günümüzya ilk ve son kez yapayım dedim dedi :D daha da paylaşmaz işte :D 
(2,529 puan) tarafından
Ben paylaşsın demiyorum ki bana demedi dilinin ucuyla o yüzden kırıldım
tarafından
Der inşallah canım ya üzülme,uygun bi dille söyle bari surat asma ama,iş inada binmesin.
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Sizin kaçıncı evlilik yıldönümüz biz geçen hafta 1. Yildonumumuze girdik benimkinde de tık yoktu aldım işte seni seviyorum ki aldım ne gerek var kutlamaya dedi bende Instagram'da paylaştım ama nerdeeeee 24 yaşında ama 30-40 yaşında sanki yaşı geçmiş gibi davranıyor. İnsan istiyo haliyle. Sağolsun çok istediğim bı çanta vardı onu almış indirimden. Başka birşey yok. Kendi kendime ağladım ağladım niye agliyon bide bna ya ay şuan yine sinirlendim :D
(2,529 puan) tarafından
2. Evlilik yıldönümümüz canım birinci de böyle geçmişti hiç bişey yapmadı kırıldım ama. Daha genciz insan istiyor özeniyor
0 oy
(1,736 puan) tarafından

Benim ki 1 kere unuttu doğum günümü. Bende özel günler yaklaştıkça hatırlatıyorum. Sen hatırlamazsın ben hatırlatırım diyordum. Hediyemi de kendim seçiyordrum, en son tamam ben hatırlarım bişeyler yaparım sen seçince çok masraflı oluyor dedi. Şimdi hiç unutmaz :) :) 

0 oy
(256 puan) tarafından

O okuzden bide bende var:ermm:

0 oy
tarafından

Benimki de oglumuza hediye aldi evlilik yildonumumuzde :D 

0 oy
(2,202 puan) tarafından
Amaan bunlar fasa fiso be yavrum ben hicc onemsemem umursmaam bosverr herkesin yasam tarzi farkli 
0 oy
tarafından
Başkalarına özenip sana sevgisi saygısı olan bir adamı üzme kızma herkesin karakteri farkli oluyor 
0 oy
(240 puan) tarafından
Bizim ikinci yıl dönümünü ikimiz de unuttuk :) Bir ay falan sonra eşim, biz kutlamadik unuttuk dedi . Ben de aa evet dedim . Konu kapandı :))
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Sende diyorsun bak öküz ..
0 oy
tarafından
Böyle özel günleri pek kafaya takmayın ya erkekler düz işte öyle sosyal medya cicilerini de hiç ama hiç samimi bulmuyorum bilmem kaç milyon takipçili çiftlerin mutluluk pozlari verirken birbirini aldattığını bilirim

İlgili bir soru bulunamadı

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...