0 oy
175 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Çok dalgalı saçlarım var mesela bı yere gidiceksem 2 saat önceden düzleştirmeye başlamam gerekiyo. Aranızda Brazilya Fönü yaptıran deneyen memnun kalan var mı? Ne kadar zaman gidiyo? Bu aşağıya ekledigim fotoğraf biraz açılmış hali

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
saçları çok yıpratıyor diyorlar 6 ay gidiyor galiba 
(1,464 puan) tarafından
Yaaa benim boyadan dolayı zaten yıpranmış duruyo :(
tarafından
hiç bulaşma bence saçların dalgalı zaten kıvırcık saçlar için kremler varya onlardan al Bi yere giderken düzleştirmek yerine kremle güzelce şekilli durur
-Reklam-
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Saclari asiri yipratip dokuyor cabnim ve diplerin ciktikca kotu goruntu oluyor cok agir ilaclar kullaniliyor onermem
0 oy
tarafından
Brezilya fonu degildide bikere fon cektirdim cok kabariyo diye eve gelene kadar murat kekilli gibiydim gene 
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben yaptırdım ama olmadı. Kuaförden kaynaklı galiba canim
0 oy
tarafından
Baya yipraniyo cnm çok bakım yapman lazım bide tuzsuz şampuan kullanman lazım ve 3 ay anca kullanıyorsun ben bekarken sürekli yaptiriyodum çalıştığım için saçlarımı yapmak sabahları zulüm oluyodu. Ama saçlarım mahfoldu ☹️
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben keratin yaptım evde Brezilya gönlü daha doğrusu ablam yaptı çok memnun kaldım saçlarıma birden ışıltı geldi ve bu süreçte tuzsuz şampuan kullandım. Ama çok uzun süre gitmedi en fazla 3 ay sürüyormuş
0 oy
tarafından
Ben yaptırdım canım 2 ay gitmedi ve saçlarım ondan sonra çok yıprandı dökülmesi durmuyo ayriyeten sert yapıya sahip oldu ondan sonra kuzenim teyzem de yaptırdı onlar da memnun kalmadi herkeste aynı mı bilmiyorum tabi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
0 oy
0 cevap 51 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
23 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Bastet (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.
20 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mervehilal66 (3 puan) tarafından soruldu

379,687 soru

11,365,890 cevap

34,845 kullanıcı

...