+1 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (940 puan) tarafından
Kirmizi benler olur ya vucudda benim vardi bi kactane ama sanki dogumdan sonra cogalmis boyle biseyle karsilasilan oldumu yada kirmizi ben icin doktora gidenler neden oluyormus bilgi sahibi olanlardan yardim.istiyorum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk defa duydum kırmızı ben 
(940 puan) tarafından
Canim bole kan oturmus gibi de duruyo google yaz bak gorursun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güzellik beni derler bizim buralarda kırmızı bene  :) 
(940 puan) tarafından
Sizin oralarin en guzeli olma yolunda ilerliyom:) ozaman  ben:p
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bende de var kırmızı benler ama nedenini bilmiyorum doğrusu:) farkımız ne acabs;))))
(940 puan) tarafından
Asagidaki yorumlara bak canim benim  dogumdan sonra sayilari artti:)
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Benim kollarımda ve göğüs altımda da var bilmiyorum bende sebebini. Ama merak da etmiyorum değil 
(940 puan) tarafından
Benim de ole bi tık cogaldigini farkettim  korktum  bi ara gidicem doktora bak asagidaki yorumlara  onemli bisey degil cok sukur
0 oy
tarafından
Bende de var bikac tane sonradan çıktı ama doğumla alakalı değil sanırım. Bundan hiç doktora gitmek aklıma gelmedi
(940 puan) tarafından
Benim dogumdan sonra cogaldi bak altta bi arkadas yorum yapmis dogumda etkiliymis
tarafından
Olabilir canım ben takip etmedim ne zaman çıktı diye. İlk dogumumdan sonra da çıkmış olabilir
(940 puan) tarafından
Benim vardi belli yerde ama gecen farkettim ki artmis ya kilo alinca beliginlesti yada artti:(
0 oy
(935 puan) tarafından

Tam olarak oluşum nedeni bilinmeyen ancak kalıtsal yatkınlık, hamilelik, doğum kontrol ilaçları kullanımı gibi hormonal değişimlerin kırmızı benlere neden olabildiğine dikkat çeken Dr. Erdoğan, çok nemli ya da çok sıcak havanın da bu benlerin gelişiminde etken olabildiklerini ifade etti.

(940 puan) tarafından
Benimde dogumdan sonra artii  saol canim tesekkur ederim:)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ben de kendimi bildim bileli var cildiyeye gittim Doktor kılcal damar incelmesi mi falan gibi bir şey söyledi Yani önemli bir şey degilmis normalmiş
(940 puan) tarafından
Saol canim yorumun icin benim hamilelikden sonra baya artti gecen farkettim de sorayim dedim gene bende bi ara giderim

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 655 göst.
29 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gizemli sevdam (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı