0 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İlk kızım da hiç bir şekilde cinsiyeti saklamadim şimdi yine ikinci kızıma hamileyim ama bunda kimseye söylemek istemedim 6 aylık olduk daha yeni söylüyorum cinsiyeti herkes erkek olduğu için sakladığımi düşünüyordu kız olacak diyince e olsun kız daha hayırlı bisey olmaz diyorlar ya pardon da Bn Kendime sorun yapmıyorum sizene ayrıca benim evladım erkek evlatta kız ne oluyor cahil insanlar ya oğlum olacak diycem diye ödleri kopuyor pislik insanlar 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bokk yediginden basi agriyo derler bizim orda boşver
tarafından
Ay ac kalsinlarsa sicamasinlar
tarafından
Ahahha amin inş
tarafından
Kız burada cevapların çok hoşuma gidiyor postlarima beklerim hep :-D
tarafından
Denk gelen herkese yaziyom asko ben isimlere bakma ozurluyum malesef :)
tarafından
Ahahah:-D:-D
-Reklam-
+3 oy
(365 puan) tarafından

Kız Çocuğu Rahmet

Erkek Çocuğu Nimettir. Allah Nimet İçin Sorgu Sual Eder, Rahmet İçin Sadece Ödüllendirir.” Hz.Muhammed (S.A.V)

Maalesef öyle cahil bir çok insanımız var benim de iki kızım var böyle tepkiler vermişti anlıyorum seni dert etme 
tarafından
Dert etmiyorum da insan bir tuhaf oluyor şükrediyorum sağlıklı olsunda benim evladım Bn ve eşim niye buda kız demiyoruz yani sizene yani
0 oy
(1,667 puan) tarafından
biktik böyle kafalardan keşke korona bu cahil düsuncelerin de sonunu getirseeeeeeee
tarafından
Öyle vallah hepsi birbirinden beter
0 oy
(463 puan) tarafından
Kızım olacağını söylediğimde aa öyle mi e nasip diyenleri tek tek sildim. Tavsiye ederim
tarafından
Bnd3 kimse umrumda değil ama sanki çok kötü biesey gibi bakıyorlar olaya
(463 puan) tarafından
Kadın olmayı kusur sayan cahil kokuşmuş zihniyetle muhatap olmam asla. Bunu da yüzlerine söyler silerim. İşim olmaz. İnsanlar kız erkek diye değil iyi kötü diye ayrılsalar bu düzen böyle olmaz zaten
tarafından
Öyle vallah çok haklısın
tarafından
Pisli.k ya sen kim kopeksin deseydin bu kız düşmanlığı yapanlarin çoğu da kadın ayrı ironi , sanki kendi cinsiyeti farklı .
0 oy
(2,769 puan) tarafından

Benim ilk hamileligim kürtaj oldum 1 aylıkken söyledim. Şuan yine hamileyim 4. Ayda hamile olduğumu söyledim 8. Ayımdaym eşimin dışında hâlâ kimse bilmiyor cinsiyetini. Kız erkek ayrımcılığı olduğu için değil insanların ne düşündüğünü umursamamk için kimseye söylemedim. Doğunca öğrensinler :)

tarafından
Öyle vlh bnimkiler hergun soruyor bana
(2,769 puan) tarafından
Benimkiler de soruyor. 5 elti 4 görmce bide kaynana var bende. Bebek ters oyuzden sakliuro bende bilmiyorum diyorm
tarafından
Sende iyi yapıyorsun ha:-D:-D
(2,769 puan) tarafından
Başka kaçış yok :)))
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Lafını esirgemeden söylemeni tavsiye ederim baya rahatlıyosun valla :D
tarafından
Bnde vuruyorum çat çat suratlarına merak etme:-D:-D:-D
0 oy
(136 puan) tarafından
Beyinsizlikten geliyor bunlar. Hiç takılma . Kızına kurban olsun pislikler..
tarafından
Kızımın bir tırnağını on tane onalr gibisine değişmem
(136 puan) tarafından
Densizler çok var bi de bunu diyenlerin kadın olmasi da ayrı bir saçmalık
tarafından
İşte ya sen erkek mj doğdun diyesim var bu tiplere
(136 puan) tarafından
Bazen demek gerekiyor :)  Sağ salim kucağına alırsın inşallah bebeğini
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Bana da geçen babamın halalari buda mi kız dediler evet diyince vah vah e sezeryanla olmasaymis bari neyse bişey olmaz üzülmeyin  daha öyle bir sürü boş sözler sarf edip durdular.
tarafından
Kurban olsunlar kızlarımıza sanki onlara getiriyoruz
tarafından
Hala sen erkeksin de haberim mi yok desyein mala bak , ayrıca sezeryan normalden dah zzor
0 oy
tarafından
Benim kaynanm ilk gebeligimde gittim kız demişti geldim eve ne dedi kız dedim baxtim yok erkek diyo valla kızı dmeis dedim yok erkektir sen sakliyon dedim niye saklım kız erkek ne fark eder ya iki güne kadar öyle yaptı başıma yok erketir dedim kzdir inanmıyorsan inanma en sonda de hayırlısı bissey olmaz diyo simid bitane oğlum var ucuncusene hamileyim oda erkk o günde diyo bunları buyuttt sonra bitane erkek getir kizalrimiz çok şok oldum bende öyle insanlardan nefret ederim 
tarafından
Kurban olsun senin kızına kötü kalpli kadın sanki kendisi erkek gelmiş dünyaya
tarafından
Kzimi çok severler erkek tarafından ilk torun ama genede erkek meraklısidir belli ben bazen yüzüne vurduğunda yok faln diyo ama çok bellli bilmiyorum gerçekten herkes öyle erkek yani erkek olunca n oluyo n oluyo ben onu anlamıyorum Rabbim bize evlat veriyo biz erkek kız ayrımını yapalım o kadar çocuğu olmayan insanlar var  ya onlar bizimkilerin derdi erkek
tarafından
Geri kafalı cahil insanlar işte bosvericez mecbur
0 oy
(10,460 puan) tarafından
İkinci bebeğime de kıza benziyor dediler bende söyledim bi kaç şahıs ay üzülme sonrası erkek olur belki canını sıkma dediler oysaki iki kızım olacağı için sevinmiştim ki ikinci oğlan oldu 
tarafından
İşte nasip te ne varsa onu yaşar insan
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ay öyle cahil cühela çok iki kızım var dünyaya değişmem. Geçen yengeme sadece karnını keşke bağlasaydın canım çok fazla göbeğin kalmış dedim oda konuyu kendi açıp kilo vermem lazım dediği için söyledim kalkıp diyorki bişey olmaz erkek anası karnı bu diyor cahilliğe bakar mısın güldüm geçtim iyi inşaAllah 130 kilo olursun dedim. Çok var öyle cahil güya senin kızın var benimki erkek demeye getiriyor.. 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Su kiz cocuklari si.csinda bo.klarini yesinler.ne isterler anlamam ya.erkek olnca noluyor seyleri altindanmi oluyormus. 
tarafından
Anlam veremiyorum tek bir fark afedersin cinsiyeti yani ikisi de evlat sonuçta
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Cinsiyet hakkında niye yorum yaparlar ki 
tarafından
Bilmem dert demekki onlara bnim bebenin şeyi
(4,651 puan) tarafından
Ken dertlerine odaklansalar ne güzel olur
0 oy
tarafından
Allahım bu zıhnıyet ne zaman gıdıcek bu ülkeden ya
tarafından
Gittikçe çoğalıyor ne bitmesi
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Benim de bı oğlum var şimdi ikinci oğlumu bekliyorum bunun da erkek olduğunu duyan herkes keske bu kız olsaydı daha hayırlı olur dediler ben ne yaptım güldüm geçtim kimseyi ilgilendirmez 9 ay taşıyan benim doğuran benim bakan benim insanları bu kadar takmayın erkenden yaşlanırsınız
0 oy
(48,530 puan) tarafından
Banada olsun ikinci erkek olur diyenler olmustu 
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Yorum yazmaya bile değmez zihniyetmis sanırım cahiliye döneminde takılı kalmışlar
0 oy
tarafından
Hiç sorma canım bu ayrım ne bende anlamadım ilk hamileligimde biri cinsiyeti sorunca kız diyince olsun sağlık olsun falan diyordu şimdide hamileyim oğlum olucak daha cinsiyeti öğrenmeden herkes buda erkek olsa diyo sanki siparişle oluyo cahillik ya
(1,030 puan) tarafından
Hahahahah :Dd sipariş şeyi çok komikk boşver canım kafaya takmaya değmez bende oğlum olucak diyince tüh kız olsa iyiydi dendi bence insanlar çekemiyor
tarafından
Bencede canım ❤️
0 oy
(1,030 puan) tarafından

Erkek olunca noluyor :ermm: evlat ayrımı yapan insanlardan nefret ederim rabbim hayırlısı neyse sağlıkla onu versin inşallah isteyen 2 meyveyide tadar

0 oy
(147 puan) tarafından
Hata biraz sende kim ne düşünürse düşünsün neden saklayasın. Göğsünü gere gere  kiz demeliydin gereken cevabı da o zaman birşey dediklerinde verirdin.. Böyle saklayınca senin üzerinde her zaman baskı hakları var zannederler . 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 306 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,091 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 250 göst.