0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından

uyumadı ve hala uyumuyor şaka gibi sinirlerim alt üst 9 da kalkmış bu çocuk nasıl dayanıyor aklım mantığım almıyor :angry:

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç yaşında ?
(398 puan) tarafından
uyutmaya çalışıyorum ayağıma dahi gelmiyor kii durmuyorr istemiyor uyumak oyuna vuruyor karanlık yapıyorum başlıyor ağlamaya yani uyumak istemediği için kapattırmıyor ışıkları
tarafından
Ya ağlasın sen boşver ağlar ağlar durur bence ben olsam umursamam hasta da olur böyle devam ederse ağlasın senntepkini köy hayır uyku vakti aglasanda uyucaksin de
(1,272 puan) tarafından
Aynen sallama bence yatağa yat onuda yatır, yataktan çıkmak yasak de, ağlamasına aldırma. Kararlı olun. Uyuma numarası yapın hiç ilgilenmeyin uyur öyle öyle da alışır. Benim kızım neler yapardı yatakta zıpladı parmağıma gözünü soktu ilgileneyim diye hiç taviz vermedim, son çare uyuyup kalırdı. Zamanla uyuma süreleri kısalıyor siz kararlı olunca.
(398 puan) tarafından
ama öyle bi çocuk değil ki bir sinir var görmeniz lazım ben yatsam onuda yatırsam o açar kapıyı çıkar gider kapıyı kitlesem yanda altta insan var yani her akşamda ne ağlıyor bu çocuk diyebilirler çünkü aşırı sinirli çok bağırıyor inanın yoruldum yatakta zıplasın ağzıma yüzüme soksun razıyım ama asla uyumaz biliyorum sallamadan
(1,272 puan) tarafından
Minik yaramaz ya :)) yerim onun sinirini. Allah yardımcınız olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Günler kısa , geceler uzun, bol bol yatıp uykularını alıyorlar mı ne yapıyor bu çocuklar .

Benim ki de öyle .
(398 puan) tarafından
bilemedim ama yıprandım her akşam 2de uyur mu bi çocuk yaklaşık 1 senedir uyku düzeni veremedim ne yapıcam bilmiyorım
tarafından
23 aylik kizim bnmde öyle aylardir uğraştım düzene sokamadim sabah erken de uyansa yinede gece 2 den önce uyumaz. Yarim saat önce uyudu. Artik uğraşmıyorum saldım uğraştıkca cok yordu beni akışına bıraktım.
(398 puan) tarafından
öyle yapmak lazım benimde salmam lazım  babasını bırakmıyor bide adam 7de işe gidiyor yorucu işte çalışıyor herkes onunla oturacak izin vermez uyumasına babasının herkesi yoruyor. Kendi de hırpalanıyor en verimli saatlerinde uyanık çok üzülüyorum o yüzden
tarafından
Wallahi bnm kizda babaci baba baba diye ağlıyor kapisinda. Adam dayanamiyo kalkiyo carsafta sallayip uyutuyoz
(398 puan) tarafından
ayy oda zor ayakta bi derecede Allah yardımcımız olsun vallahi çok zor
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Yanına yatircaksin ışığı da kapaticaksin ağlasa da susar merak etme
(398 puan) tarafından
dursa iyi kalkıp kapıyı açıp gidiyor bide evim dubleks merdiven var kapıyı da açıyor korkuyorum yani duran bi çocuk değil ki öyle uyumaz hayatta
0 oy
tarafından
Hiç öğlen uykusudamı uyumadı
(398 puan) tarafından
bugün uyumadı evet canım şimdi uyudu artık uyumadı hatta bayıldı
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Dayanır bende kızımdan biliyorum. 7 yaşına girecek hala zorla uyutuyorum. 5 aylık bebeğim var hala kızım için uyanıyorum geceleri 
(398 puan) tarafından
:( aman yarabbim Allah kolaylık versin size ben 2.sinden çok korktum bunun yemesinden içmesinden uykusundan çok çektiğim için 2. bana o kadar uzak ki Allah isteyene versin size de bol sabır kolaylık diliyorum :(
(1,272 puan) tarafından
Amin sağolun. Bende çok korkuyordum 2.sinden ama maşallah oğlum hiç zorlamıyor beni. :) kızımın tam tersi.
(398 puan) tarafından
:) maşallah diyin illa birinden biri değişik oluyor Allah acıyor bi tanesi uslu olsun bari diye birini dingin yapıyor :) anneye olan oluyor yoksa
0 oy
(48,491 puan) tarafından
Benimki hep oyle canim gunduz uyumaz gece birak sabahlar
(398 puan) tarafından
:( çaresi yok mu
0 oy
(119,118 puan) tarafından
aboo bi problemimi var hastami dismi cimariyo
(398 puan) tarafından
yooo gayet sağlıklı maşallahı var dişte çıkarmıyor herşeyi normal :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 175 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.