0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Arkadaşlar yeni farkettim. Göbek deliğimden sıvı gelmiş. Akıntı gibi iltihap gibi. Çamaşırına geçince farkettim. Sezeryan oldum 23 gün önce. Bu durumu yaşayan var mı?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebektenmi sendenmi?
(2,746 puan) tarafından
Benden sezeryan oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde geliyordu bir ara kan iltihab felan Dr gittim benim göbek bağı tam kapanmamış dedi yaktılar. Ama bekarkendi benim seb sezeryandan sonra bir Dr sormalisin
(2,746 puan) tarafından
Allah Allah ya çok ilginç anlayamıyorum
0 oy
tarafından
Sezeryanda göbeğini neden deldiler ki onu anlamadım
(9,080 puan) tarafından
Göbeğini delmemişler canım akıntı gelmiş sadece :)
(2,746 puan) tarafından
Delmediler ki. Ama oradan iltihap geliyor.
tarafından
Çok ilginç ya yeni doğanda duydum da göbekden akıntı ilk defa duyuyorum. Ben sandım orda dikis falan mı var. Çünkü benim dikişlerde akıntı olmustu
(2,746 puan) tarafından
Hayır, dikiş yok. Bir de kapalı yer yani göbek deliği. İçinden akıntı geliyor. İçi ıslak çamaşıra da geçmiş baya. Şaşırdım
tarafından
İşte bende kapalı olduğundan bı delik yada dikiş falan öyle biseyler sandım ilginç. Geçmezse doktora görün bence
0 oy
(9,080 puan) tarafından
Ben normal doğum yaptım. Bende de böyle akıntı değil ama atletimde fark ediyodum leke oluyordu. Sonra geçti kendi kendine 
(2,746 puan) tarafından
Çok ilginç ya anlayamadım bende. Geçen gün ilk defa şüphelendim dedim olmaz heralde ne alak. Ama bugün kesin emin oldum. Oradan geliyor. Islak zaten
(9,080 puan) tarafından
Benim hiç öyle ıslak olmamıştı canım. Yarın bir doktora git bence. Benim hamileliğin son zamanlarında başlamıştı hatta. Ama hiç öyle ıslaklık olmadı. Leke şeklinde atletimde görüyodum.
(2,746 puan) tarafından
Hani akmış ya oradan geldiğini o şekilde anladım. Islaklık oradaydı
(9,080 puan) tarafından
Canım İnternette baktım olabiliyor yazıyo. Sen de bir oku istersen.
Bu arada kullanıcı ismini harry Potterdan mı aldın :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
22 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
22 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
2 cevap 79 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (246 puan) tarafından soruldu

383,099 soru

11,466,673 cevap

35,069 kullanıcı

...