0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle günaydın kızlar hayırlı cumalar dilerim. Oğlum 7 gün sonra 8 aylık olacak kahvaltılarını artık karıştırmadan veriyrm peynir yumurta pekmez meyve falan yumurta sarısını ağzına alır almaz öğürüyorr midesi bulanıyor omlet tarzı da denedim aynı tepkiyi verdi zamanla düzelir mi ne yapayım fikirlerinize ihtiyacım var.

6 Cevaplar

0 oy
(1,454 puan) tarafından
Benim yegenim de 8 aylık olacak annem de verirken öyle yapio ama ben tok diyorum 1 saat sonra verince yio mesela emziriomusun öncesinde kardeşim anneme vermeden emzirip ole gidio o yüzden tok olabilio
tarafından
Yok hayır öğünleri arasında genellikle bir buçuk saat koyuyorum
(1,454 puan) tarafından
Hmm anladım 0 zaman şuan zorlama başka bisey ver 2 3 gün sonra gene yumurta dene
tarafından
Ya öyle mi yapayım umarım yer
(1,454 puan) tarafından
Aynen ole yap zorlama ara ver sonea gene dene
tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Çeri domatesiyle yap canım kıymalı peynirli olabilir bide öyle dene zorlama zorladikca uzaklaşır benim kızimda çoğu şeye öyle yapıyordu ben hergün yapıp zorlamadan vermeye devam ettim alıştı 
tarafından
Domates vermiyorm  peynir denedim işe yaramadı kıymada denicem inşallah alışır
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Sürekli değişiyor canım bebeklerin bu durumu. Benim oğlum yerdi yumurta mesela 1 yaştan sonra yememeye başladı şimdi 21 aylık bu aralar yine yiyor. Peynir hayatta yemezdi bu sabah yedi mesela değişiyor yani 
tarafından
Normal dimi yer yani zamanla
(14,019 puan) tarafından
Normal canım sen bir süre verme yumurta sonra aç olduğu bir sabah yedir yer inşallah
tarafından
Ayy inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bnm kızımda ilk başlarda öyle yapıyordu. Ama şimdi yemeye başladi. Geçici bi durum bence. Çocukların agız tadi ile alakali oldugunu düşünüyorum ben çünkü sürekli değişiyor damak zevkleri bi ara peyniri de yemiyordu ama artık yiyo 
tarafından
Sağol canım normalse sorun yok sabırlı biriyim denerim sürekli inşallah alışır zamanla
0 oy
(12,930 puan) tarafından
Zorlama canım üstüne gittikçe inat eder 
tarafından
Yok zorlamıyorm da aklıma takılıyor ya hiç yemezse diye
0 oy
(119,153 puan) tarafından
zorlama iyice tiksinirse hic bi zaman yemez
tarafından
Zorlamıyorm valla çok sabırlı davranıyorm başka şeyler veriyrm iki lokmacik yemek için bir saat oturuyorz ama aklıma takılıyor ya yemezse diye

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 153 göst.
0 oy
5 cevap 178 göst.
7 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 126 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 282 göst.
29 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu

378,388 soru

11,326,024 cevap

34,778 kullanıcı

...