0 oy
585 göst.
Aile kategorisinde (1,262 puan) tarafından
Benim ne olsa nolcak dünya malı nolcak sağlık olsun tamam olsun da herşey de böyle konuşması artık batıyor he tamam anladık diyesim var 

42 Cevaplar

+4 oy
(1,454 puan) tarafından
 " Bu çocuk çok zayıf ya " :/
(1,262 puan) tarafından
Gerçekten sinir bozucu
(1,454 puan) tarafından
Ve hep yapio bunu . Benim oğlum gerçekten karnimdaykrnde kilo almıo 2300 doğdu bu cocik doktor bile.kendi ağzı ile deri yapısı bu zayıf olacak demekki dedi bunları söylememe rağmen hep aynı laflar
-Reklam-
+4 oy
(6,807 puan) tarafından
Komple kendisine sinir oluyorum. 
(1,786 puan) tarafından
Komple :) aynen
(6,807 puan) tarafından
Biz de şans yok bacım  :)))
+3 oy
(25,225 puan) tarafından
Hiç sinir oldugum lafı yok çiçeğimin her lafı çok kıymetli ve mantıklı. Seninki de gayet dogru demiş :D 
(714 puan) tarafından
Maşallah canım
+2 oy
tarafından
Napıyosun anne diye sorduğum zaman istisnasız hep hastayım demesi daha doğrusu hastalık hastası artık konuşmak bile içimden gelmiyor çünkü şükürsüz
(1,262 puan) tarafından
Evet canım aynen oda var sürekli of puf
+1 oy
(3,456 puan) tarafından
Ben gelinlerimin gününü gormediiim

Benim gelinlerimin şansı kuvvvetlii 

Kızım düzgün ya yerine dusmeez(kizida ayarsız :D)

Kötü kaynana olsam kıymetim bilinir.   ( zaten kötü kaynana)  
(1,262 puan) tarafından
Ayyy ne kadar güldüm bence hepsi aynı çünkü benimki de söyler böyle
+1 oy
tarafından

En sinir oldugum lafı insan karısını bosayabilir boşanmak gayet normal ama anne babayı atamaz demseydi sürekli sonuç eşim onlarla konuşmuyor demekki oyle olmuyormuş görmüş oldu:D

tarafından
Çünkü istedikleri o hadi sen anlasamiyorsaniz diyor benim kocamla süper ilişkim olmasına rağmen durup dururken bu lafı diyordu hani ayağını denk al seni bosatirim gibisinden ama kendi ayağına sıktı ben hala kocamla mutluyum
(1,786 puan) tarafından
Bunların amacı gelini köle yapmak olmayıncada  söz dinlemiyosa gitsin demeye getiriyolarda yerimiz sağlam şükür :)
tarafından
Daha çok kudururlar ahaha
(1,786 puan) tarafından
Benimki yıllardır birlikte oturma hayalinde ordan kinli bana ne yapsam suçluyum anlıycağın :) seninkninde vardır bi isteği gerçekleştirmemişsindir :)
tarafından
Benimkinin sıkıntısı kıskançlık oglunin bana vErdigi değer ahag
0 oy
(1,060 puan) tarafından

Kadın doğru söylüyor:D

(1,262 puan) tarafından
Tamam da sürekli sürekli yeter da
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Siz de yetiştiriyorsunuz coxuk demesi beddua eder gibi 
(1,262 puan) tarafından
Ayy evt canım ya
(3,812 puan) tarafından
Ortada bisey yokken bunu demesi bi de
(1,262 puan) tarafından
Zaten hep bişey yokken garip garip konular açıyorlar diyorum hayda nerden geldik buraya
(3,812 puan) tarafından
Valla benim umrumda değil desin.  Oturup kalkıp hep dua ediyorum rabbim evladımi hayırlı evlat ver de insanlar sevinmesin
0 oy
(988 puan) tarafından
Milli lafları eşşoglu eşek kucuk buyuk boyle derler 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Her bizi görmesinde kızlar çok zayıflamış diyor :))
(1,262 puan) tarafından
Yaaa al sen bak deseydin çok biliyorsan
0 oy
tarafından
Kaynanası olmayan ben ☺
tarafından
Elifff kuzummmm keşke olsaydilar beee ☹
tarafından
Aşkım ben kaynanadan ağzım çok yandı hepsini öyle zannediyorum o yüzden bayağı ön yargılıyim☹
tarafından
Kıyamam yaa benim çok iyiymiş kuzum herkes öyle diyor vallahi ama bilemem bak eltim görmüş büyüğü o da çok söyler rahmetli çok iyiymiş mekanı  cennet olsun inşallah ☹
tarafından
Ah hülyam ne oluyorsa iyilere oluyo zaten kötüye bisey olmaz. Amin kuzum inşallah
tarafından
Vallahi öyle kuzum
0 oy
(4,575 puan) tarafından
Başkaları yemek yaptığında sürekli kızını örnek gösterip " o da yapar " demesi qjsjsj
(5,914 puan) tarafından
Klasik kaynana oysaki kizlari leş pasakli evlerini temizlemekden aciz kaynam da kizim soyle yapar eli boyle marifetli evle dim gittim kizi gunu var beni çağırıyor ozlem sen gel sen yao senin de tatlin hamir isin güzel valla ben oyle yapamadım  klasik ana yemekler disinda yemek bilmez oysaki:))
(4,575 puan) tarafından
Boşver canım gören görüyor zaten :)
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Sinir olmadığım sözü yokki bilmiş bilmiş konuşur 
(1,262 puan) tarafından
Valla bana o kadar batıyor ki artık
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kızı yok galiba kaynananın
(1,262 puan) tarafından
Var canım
0 oy
tarafından
Ebdesiminen duruyom yalanim varsa yanima geliyim der bi gelemedi dkdkjdjdn ona **** olurum sanki hep abdestli dolanir gibi boş buldugu yerde uyur halbuki abdest neyi hakgetire
(1,262 puan) tarafından
Allah seni ya bu çok iydi
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Dogumdan snr görüşmüyorum oglumla ilgileniyiorum diye acmiyorum telini hamileyken sinir ediyordu her defasinda aradiginda durumun nasil bu sorudan nefret etmsidim gıcık aldim o donem sinir oluyorum aklıma gelince nasilsin ne yapıyorsun demiyor durumun nasil  cins ya
0 oy
(714 puan) tarafından
Kaynana yok 
(1,262 puan) tarafından
Ahhh en çok istediğim evlenirken bilsem kocamla değil onla evlencem bilmiyorum kabul eder miydim
(714 puan) tarafından
Bende nedense olsun isterdim her zmn ya vefat etmiş 2 görümcem var onlarında Hayrı yok bana karşı soğuklar kaynanam olsa böyle yalnız olmazdım belki diyorum
0 oy
(194 puan) tarafından
Karının sözünü dinleyipte kılıbık olma oğlum 
0 oy
tarafından
Herşeyi merak edip nolmuş demesi 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Kaynanamın öyle direk bana ettiği bir laf yok canm yada ben hiç fark etmedim :) 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 541 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mekiye (1,216 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 486 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tuba Y (709 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 446 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,303 göst.
3 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu

374,554 soru

11,201,998 cevap

34,498 kullanıcı

...