0 oy
279 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3 puan) tarafından

imagekizlar binden aldım bu oyun halısını kulanislimi bu ay doğumum var insalah kulanmakta nasip olur alımı almiyimi kararsız kaldım ama aldm hem uygun geldi bana 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Güle güle oynasın kuzucuk aynısını aldık bimden ama benimki sevmedi canım geri kaldırdım öylece duruyor evde 
(3 puan) tarafından
Sağol canm bilmiyorum benm cocuklarim durumsuz oluyo ilgisini çeker diye düşünüp aldm
tarafından
Iyi yaptın canım hayırlı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Almışsın artık güle güle kullan ben oğluma müzikli sipariş etmiştim 200 TL'ye baya yararı var
(3 puan) tarafından
Pahalı diye almak istemedim müzikli olanı bu uygun uzerinede sevdigi çıngırak karı takarım sever diye düşündüm sağol cnm
(1,766 puan) tarafından
İşe yaradı benimki değişik oluyor
0 oy
tarafından
2.5 aylıktan beri hep koyuyorum. 5.5 ay olduk artık sıkılmaya başladı çünkü hep oturma hevesinde.
(3 puan) tarafından
Vala bende o aya kadar koysam gene yeter yeter ki dursun çok huysuz oluyorlar gazlı kolik oluyo benim bebeklerim
tarafından
koydum derken yalnız durmuyordu zaten illa beraber oynatırdım. Allah yardımcın olsun belki bu kolik olmaz.
0 oy
tarafından
4 aylik olup dönmeye baslayinca durmak istemedi ama cok is gördü canm iyi yapmissin gule gule kullansin kuzucuk❣
(3 puan) tarafından
Sağol canım bilmiyorum ilkez aldım ilk kızıma almamıştım içinde kaldı buna aldım bu ay doğumum var kulanmakta nasip olur inşallah
tarafından
Insallah canm sag salim kucagina al da onu da kullanmak nasip olur insallah
(3 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah
0 oy
tarafından
Gülle gulle kullansın kuzucuk :)
(3 puan) tarafından
Sağol canım ilk sağlıkla dogsunda insalah
0 oy
(210 puan) tarafından
Bunu değilde e bebekten almıştım bende 2 buçuk aylıktı şuan 4 buçuk aylık hala çok severek oynuyor döne döne turluyor içinde :)
(3 puan) tarafından
Maşallah kuzuya canım güle güle kullanın sizde
(210 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Bende baktım alacaktım ama beğenmedim cnm. Senin bebiş güle güle kullansın 
(3 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ay bunun için gittim bulamadım sen bulmuşsun 
(3 puan) tarafından
Ben ayırtın tanıdığım birine binde çalışıyor
(7,036 puan) tarafından
Hm anladım canım gül güle kulansin inslahh bebiş
(3 puan) tarafından
Sağol canım tesekur  ederm
0 oy
(251 puan) tarafından
Güle güle oynasin bende almıştım kızım çok seviyor 10 aylık olduk ve hala oynuyoruz kullanışlı oluyor
(3 puan) tarafından
Maşallah ne güzel bizimkide sever inşallah canım
(251 puan) tarafından
İnşallah sever canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.
0 oy
0 cevap 75 göst.
20 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yusufumm (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 443 göst.
24 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mayamm (3,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 632 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu

379,153 soru

11,349,585 cevap

34,814 kullanıcı

...