0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Hiç bişey in eskisi gıbı olacagına inanmasam da mutlu olmaya çalıyorum. Her geçen sene bir öncekini aratır oldu. Korona çıktığından beri felaketler hiç bitmedi katlanarak gidiyor. Artık hayattan zevk bıle alamıyorum. Zaman zaten su gibi akıp gidiyo.Ailem uzakta ben gurbette eşim gece gündüz işte 3 çocukla mücadeleye tek başıma devam ediyorum.Tek mutluluk sebebim çocuklarımın saglıklı olması.Hayattan hiç bir beklentim yok pes etmiş gibiyim neden böyle düşünüyorum bilmiyorum ama galiba artık çok yoruldum.... 

27 Cevaplar

+1 oy
(336 puan) tarafından

Hayır değilim tek mutlugum evladım galiba hayatı şartları çok zor 

(1,298 puan) tarafından
Onlar da olmasa napardık
-Reklam-
+1 oy
(5,108 puan) tarafından
İnsan kendi mutlu olma imkanını görebilmeli. Mutluluksa filmlerin, romanların içinde değil, kendi yaşadığımız basit hayatın içindedir. Ve önemli olan yaşanılan “an”dır.

-Cahit Zarifoğlu

Sevdiğim bir yazıdır :) Bana çok anlamlı geliyor 
(2,451 puan) tarafından
Çaldım bacım+
(5,108 puan) tarafından
Çal canım şair sözü
0 oy
tarafından
Ahhh canım benim Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah 
(1,298 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Mutluyum çok şükür rabbim yine beterinden korusun  hayatımdan memnunum cok şükür elhamdülillah
(1,298 puan) tarafından
Amin canım Rabbım dermansız dert vermesin ama bazen çok farklı bı boyuta geçiyorum yalnızlıktan olsa gerek
(5,953 puan) tarafından
Bende yalnızım ailem samsunda ben İstanbul da esim 10 gun olmuyor almanyaya gidiyo şoför gelince 5 gun kalır gider ben evde oglumla 5 aylik oglum var ama yanlizliga alisdim seviyorum
0 oy
(5,344 puan) tarafından
Biraz değişiklik imkanın varsa kuaföre git alışveriş yap filan 
(1,298 puan) tarafından
Ahh ya çocukları kıme bırakım aslında yarın eşim izinli iyi aklıma getırdın kadar unutmuşum ki kuaförü :))
(1,786 puan) tarafından
Brlikte gidelim kız bende gitmiyorum hiç :)
0 oy
(119,338 puan) tarafından
hamd olsun bugunume 
(1,298 puan) tarafından
Çok şükür Rabbım bugünlerimizi aratmasın
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Çok zor şeyler yaşamama rağmen mutluyum çok şükür.
(1,298 puan) tarafından
Daha daha mutlu olursun inşallah canım
(2,136 puan) tarafından
Amin canım herkes çok mutlu olur inşallah
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Pandemi hepinizin ruhunu çok yordu çok şükür mutluyum sağlığımız yerinde kimseyle problemimizde yok bugünümüze şükür canım
(1,298 puan) tarafından
Amin canım aynen Rabbım bugünlerimizi aratmasın yınede
0 oy
tarafından
Hamd olsun mutluyum rabbim herkese huzur saglik versin yuvasinada mutluluk bereket 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Çok şükür arada icim sıkılsa da :) 
0 oy
(416 puan) tarafından
Maddi sıkıntı bizi çok etkiledi özellikle 3 ..4 aydır ne çektim Allah biliyo  Tekken evde kendi kendimi yedim üzüldüm ağladım ama Allah'a tevekkül ettim biliyordum bı kapı açacak ama eşim eve gelince  hep mutluydum hep teselli ettim o bana belli etmedi ben ona güya ama ben her halinden anlıyordum çocuklarımı o kadar tembihliyordum ki babanızdan birşey istemeyin diye stresten hamileligimde zaman zaman problemler yaşadım ama şükür canımız sağdı şükür evlatlarımla eşimle huzurluyduk ve rabbim bir kapı açtı borcumuzu kayınbaba duydu ve kredi olduğu için kapattı ona borclandik ama en azından bankadan kurtardık bankaya ödeyeceğimizi ona ödeyeceğiz inşallah eşim bana sen hep Allah bize bı kapı açacak diyosun bu beladan kurtulacagiz diyodun bak kurtulduk diyo şükürler olsun rabbim herkese selamet verssin
0 oy
tarafından
Al benden de o kadar canım artık sağlıklı geçen her günğmze şükür ediyorum korona çıktığından beri test dahi yaptırmayan ben dün gittim covid testi verdim oğluma bile yaklaşamıyorum o iyi olsun yeter ki ben onun yerinede hasta olurum diyorum artık bitsede de gitsek moduna geçtim bende Allah sonumuzu hayır etsin inşallah 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Çok şükür bugünüme, rabbim herkesin yuvasının sağlık huzur versin 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Son yıllarda yaşadıklarımız gercktn cok üzücü korona deprem zam falan derken herkes cok yıprandı stres oldu hâliyle yorulduk millet olarak bende çocuklarıma bakıp şükrediyorum Allah onlara eşime sağlık versin gerisi hâl olur bi seklde Rabbim herkesin yardımcısı olsun
0 oy
(416 puan) tarafından
Bende hiç mutlu değilim sadece Rabbime şükürler olsun evladım var sağlıkli sadece yavrumla mutluyum 
0 oy
tarafından

Herşeye ragmen mutluyum çok sukur Rabbıme bugunumuzu aratmasın..

Kanser atlattım

3 kez yüz felci geçirdim

Bagısıklıgım zayıf hayatım hastanelerde geçti ve geçiyor

eşim iş kazası geçirdi beli kırıldı ve göçük var

Ülkece korona ve ekonomi olarak ayrı bır sıkıntı ıcındeyız ama çok şükür bugune gerçekten beterınfen saklasın Rabbım hep daha kötu durumda olanları dusunup sukrederek ayakta kalmaya calıstım  sımdıye kadar sanırım basardım da hala hayattayım :)

Yeter ki iste mutlu olmak her zaman mümkün. :)

tarafından
Canimmmm❤❤❤❤
tarafından
İlknurum nasılsın kuzum :))
tarafından
İyiyim çiçeğim sen nasılsın
tarafından
ıyı kuzum bende nolsun :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Rabbime şükürler olsun Mutluyum 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim o kadar düştük ki kisal yaz felse tatil yapsak hayalim yok hic olmamiati zaten ama az arttirip yaparız bu sene dersim ama artık diyemiyorum cunku ayi zor cikariyoruz.
0 oy
tarafından
Aynen öyle . Yaşıtlarımiz başka ülkelerde gezip tozarken biz gelecek kaygısıyla bogusuyoruz . 
0 oy
(139 puan) tarafından
Bende senin gibiyim herşey çok rutin hiç bir beklentim yok kalmadı sanki hersey anlamını yitirdi..

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 547 göst.
0 oy
14 cevap 279 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 404 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu