0 oy
239 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar oğlum 5 buçuk aylık   dün bugün ben ilgilenemedim  sürekli sürekli ağlıyor  az önce eşime sen yoruldun ver ben uyutayim dedim  25 dkk icinde 8 kez sıçradı  her sıcramada bildiğiniz oğlum havalandi   

5 buçuk aydır ben oğlumu ilkkez böyle  ağladığina şahit oldum  sabahtan beri okutuyoruz  yok toparlamiyor 

6 Cevaplar

+1 oy
(416 puan) tarafından
Acaba gaz sancısı falan mı oluyor 
tarafından
Değil cnm eminim
(416 puan) tarafından
Benim kızım da 5 aylık yabancı bir yere gittiğimiz zaman catlayackmis gibi ağlıyor ama hiç susumuyor evde sakın mesela
tarafından
Benimkide  ev seçer cnm  ama Kendi evimdeyim
(416 puan) tarafından
Böyle böyle büyüyorlar Rabb'im canlarına sağlık sıhhat versin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Cnm ağrısı vardir dili yokki soylesin yavrum yazik . Karni agriyordur kulagi agriyodur agrinin etksiyle sicriyour benim oglumda oyle. İshali vardi karin agrisiyla sicriyodu
tarafından
İshali Yok cnm 4 saat arasiyla  ağrı kesici de verdim    dr da götürdüm  hic bir şey yok
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Sen ndddn ilgilenemwdin kim bakti açaba korktu mu canim bilemedim ki agrisi sancisi yok diyosun bide niye okuttun ki ne düşündün 
tarafından
Kanal tedavisi ve dolgu yaptırdım cnm eşim ilgilendi  

Eşimin halası çarpılmış tır filan dedi    ben nazar dan şüphe ettim  birşeyi Yok dedi
(1,113 puan) tarafından
Carpilmistir mi tovbe yarabbim bebek o biyeri acimistir gazi vardir midesi bulaniyodur kolunu altina koymustur eli agriyodur mesela bilemeyiz oyle sacma şeyler düşünme
tarafından
Ağrı kesici verdim dr götürdüm  birşeyi yok dedi
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Genelde diş ağrıları 5. Ayda başlıyor, muhtemelen damak kaşınmaya başladı.. alışık olmadığı bir ağrı olduğu içinde canı acıdıkça ağlıyor.. 2 3 güne alışır 
tarafından
Biz ilk dişimi zi çıkarttık cnm dış sancısı değil bu
0 oy
tarafından
Ağrı kesici verdim mi bir yeri ağrıyor olabilir
tarafından
Aşkım eşim ilgilendi ama ben yanlarin daydim   öyle bir şey olsa gelir bana derdi direk  veya ben fark ederdim

Babamin arkadaşını aradım  yarın akşam 4 den sonra getir okuyayım dedi   bide bu şekilde deniycem    özellikle du akşam halam geldi  gittikten sonra  oğlum bi anda çıldırdı
tarafından
Anladım cnm dua oku ustune
tarafından
Okuyoruz cnm
tarafından
Üzerindeki tüm kıyafetleri değiştir rahatlasın cocuk
tarafından
Değiştim canm ama tekrar değişirim
0 oy
(63 puan) tarafından
Belki de korkmustur çocuk 
(63 puan) tarafından