+1 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Kızlar kıızm 2 bucuk yasında burda kimseyi tanımıyorum es dost akraba yok evde cok sıkılıyor bugun eve cok cok Yakın bir kres gittim cok begendım cok temız. Ve sınıflar 10 kişi.. 

Evde kızm ben oyun oynamazsa TV izliyor. Bir cocuk görmeden. Bu yas ageldı acaba versem mi.. Kardesı yok cocuk dusunmüyorum.. Maddi olarak kaygımda yok.. Yılda bayramda bayram gıdjlz memlekete öyle görüyor.. Kış park çamur.. Vallahi kızı nasıl oyalacam bilemez oldum galıba verecem hafta da 5 gun saat 12 5 arası.. Sizce pişman olur mıyım. İlk kez tecrübe edecem tecrube li annemle rbana fıkır veırır mısz

7 Cevaplar

0 oy
(5,378 puan) tarafından
Benimkide 26 aylık ama ben ayrı kalabilir miyim bilmiyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yarim gun verebilirsin ❤️☺️ gayet mantikli bence 
0 oy
tarafından
Eğer çalışmıyorsan kesinlikle verme. Ben evde olmama rağmen verdim ilk hafta ful hasta oldu. Ki bu aralar yaygın. Gitsin sosyal olsun sıkılmasın diyorsan sen bilirsin. Ama sürekli hastalıkla ugrasacaksin bilmiş ol. Ve çok küçük. 5 yaşında göndermeme rağmen sürekli hasta oldu ve geri aldım. Yapma etme yazık :)
(41 puan) tarafından
Oynasın etsin cocuk görsün dıe.. Konusmuyor hıc cok kıskanca. Calısımıyorum
0 oy
tarafından
6 aylık olunca haftanın 3 günü oyun evine gideceğiz beraber günlük 1.5 saat. 2 yaşına doğru da günlük 3 saat kreşe vereceğim. Ben erken olduğunu düşünmüyorum. Sosyalleşmesi gerektiğini düşünüyorum.
(41 puan) tarafından
Cocuk yatıp kalkıp ya TV ya ben baba da gece gekıo bazen.  Evin ıcınde tek kelime etmiyor.. Asırı sıkılıyor
tarafından
Bence erken değil günlük 4 saat 5 saat neyse gidebilir. Güvenilir bir yer olduktan sonra. Beğenmezsen ya da çocuk uyum sağlayamazsa alırsın zaten
(41 puan) tarafından
Kesinlikle istediğin zaman al dediler
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben olsam gunde 1-2 saat anlaşıp verirsim belli bi sure. Yasi kucuk 5 saat uzun. Onda da ilk hafta uzaktan da olsa gozetlerdim kimseye guvenim yok su devirde yasi da küçük ya. 

Bide ayri kalamam ben ya  :D 
(41 puan) tarafından
Valla ben de ayrı kalamam. Ama canjm evjn içine onu hapı etmeye hakkım yok.. Hıc cocuk göremiyor ya. Hıc acıyorum kızıma ona bunu yapamaya oyunsz olmasına acıyorum.. Ben oynuyorum sürekli
(7,791 puan) tarafından
Dedigim gibi 1-2 saat gönder bence canim 5 saat cok uzun
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bnm kızım Mart sojunda 4 olacak. Eylülden beri kreşe veriyorum. Hiç hafta içi sürekli göndermedim. Öğretmenim bnde kızımı iki gün gönderiyorm ve 9_1.30 arası . O yaş çocuk için hem Sude çok uzun. Genelde o.yaslarda çalışan anneler bırakmak zorunda kalıyor..sizin böyle bı zorunlulugunuz yok. Oyun saati gibi haftada bir bı iki saat bırakabilirsiniz. Çocukta bostan yere ayrılma kaygısı yaratmayin
(1,297 puan) tarafından
Siz bilirsiniz ama bı ogrermen olarak önermiyorum. Çok erken .çocukta bağlanma problemi olabilir. Şuan onun ana kucağı yaşı
(41 puan) tarafından
Bence cpcugun anne kucağına kokusuna ihtiyacı olduğu gibi cocuga oyuna bağırmaya eğlenmeye de hakkı var.. Benım kıızm hepsinde mahrum hala tek kelime demıo konusmuyor. Bu benı üzüyor.. Anne dede bile hafta 1 VS
(1,297 puan) tarafından
Onun içinde durmadan onla kitap okumanız lazım. Kreşe yollDigunizda diğerlerini görünce konuşmaya ak. Durmadan onla konuşup kitap okuyacaksınız ki dili gelişecek. Ama tabi siz annesi olarak öğretmenin ilgilenmesini istiyorsanız diz bilirsiniz. Siz evde dinlenirsjniz o sırada çocuğunuz konuşmayı öğrenir. Sizde mutlu olursunuz.
(41 puan) tarafından
Bugun krese gıtıtık kitaplık vardı orda ki kitaplardan daha fazla benım evimde var 3 aylıkken beri okuyorum hmede cok düzenli karısılıklı soru sorarak..kımse yok dıe yanında bunu sürkwlı yaptım ama bir sey fark etmedi falza her zaman uyurken okuduk hatta o kadar alıstı ki kendi alıp gekıo artık
(1,297 puan) tarafından
Siz bnce gönderin . Bu bni ilgilendirmez bn öneride bulundum. Neden öneride bulundum çünkü siz sordunuz. Hem soruyorsunuz hem beğenmiyorsunuz. Allah aşkına banane sizin çocuğunuzdan. Bn sadece fikrimi sordum.gonderin öğretmenleri arkadaşları öğretsin konuşmayı offf. Daha uzamasin rica ediyorum bunaldjm
0 oy
(41 puan) tarafından
Bana cesaret veırırız sandım daha fazla kararısız oldum. Yaa:)))... Kıızm evin ıcınde 12 4 arası verecem ben ta. Onlae 5 dio ben gider 4 de alırım eve getirir yemek yedırır temizler parklarım..akşam benle oynar  eder . Gecede huzurlu uyur.. Ona cok ii gelecek bence. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 333 göst.
12 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Asyam (2,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 81 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Anonim (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.