+2 oy
1,158 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden etikenlendirildi
Ya benim eşim şehir dışında  işte dün mesajlaşıyorduk bir den özür diledi 2 defa   dedi ben alkol içiyorum arkadaşımla zorladılar bende içiyorum video da atı bende onu çok hakaret  etim  çünkü söz vermişti bir daha içmiyecegine içince eski sevgilisini arıyor o yüzden baya tepki verdim dün den beri ne beni arıyor nede msj atıyor tabi bende öyle aceba kötümü yaptım nasıl davranmam gerekir

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
İçipte eski sevgilisini arıyorsa bedeni sende kalbi onda demektir üzüldüm senin için 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni aldattığı kadının numarası neden hala esinde kayıtlı ki canım belliki barsimsisiniz neden silmedi
tarafından
düzenlendi
Nedenini bilmiyorum  ama onları Allaha  havale
 ediyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Hay ben sıçayim böyle evlilige seni aldattigi kadini alkol alinca ariyor ve sen  acaba kötumu yaptim diyosun ayy bayilcammm
tarafından
Ne yapayım  sana hayatımın kısa bir özetini anlatayım bak ben defalarca  boşanmak için uğraştım babama gitim babam beni darp eti bıçak çekti sırf boşanmıyayım  die bende becbur eve döndüm  sonra eşim tekrar beni darp etti  karakola gitim beni kadın sığın ma evine gidecek tim oğlum beş yaşında kaynaşmış üzerine kayıtlı oğlumu vermediler bana oğlumu çok seviyorum  ben siz yapamıyor ben o çocuğu bırakamam

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,041 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,019 göst.
0 oy
48 cevap 1,038 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,077 göst.

379,363 soru