0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar benmi acayip bir insanım acaba kaynanamlara falan birine deyince gülüyorlar o saatte mi yiyon falan diyorlar mesela akşam yemeği yiyelim saat kaç olursa olsun illaki gece yatmadan bir posta daha yemek yerim mesela birazdan makarna yapıp yiyecem yemek yemeyi seviyorum ama mesela kaymakamlar gorumcemler falan akşam yemeği yerler çay meyve yatarlar tuhaf kaçıyor onlara göre benim yaptigim

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kilo almayacağımı bilsem yemek değil ama cips çekirdek çerez kek falan gömerim :) ama malesef.
(467 puan) tarafından
Ben kilo almaya çalışıyorum canım işte tam tersi
tarafından
bu hayatı sen yaşıyorsun :)
-Reklam-
0 oy
(8,579 puan) tarafından
Yemeden uyursam mideme ihanet etmiş sayarım  
(467 puan) tarafından
Yesss hahahah
0 oy
tarafından
Bende yemekten sonra çay içeriz çayın yanında da bişiler yeriz yatmadan ekmek arası yerim yine karnım acıkıyor :) 
(467 puan) tarafından
Bide çocuk emziriyorum valla insan acikiyor aynen oyle
tarafından
emzirmiyorum ama yine de acıkıyorum işte ekmek arası yemeden yatmam uyuyamam aç aç
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Bu saate makarna hey maşallah kız yemek değilde çikolata varsa yerim gece yemeği rahatsız eder insanı ya
(467 puan) tarafından
Ben zayıfım canım ne yersem bana dokunmuyor çocuğu yatırayım mesela makarna haşladım yapacam bilmiyorum konu yemek olunca sınır tanımıyorum galiba haha
0 oy
(846 puan) tarafından
Kilo problemin yoksa ye gitsin ne güzel bende yemek isterim karnım acıktı şimdi şöyle sıcacık bir tost olacaktı :D  bizde yemekten sonra çay meyve yeriz ama gerçekten kilo sorunum olmasaydı yerdiiim
0 oy
(930 puan) tarafından
Bende 20 dakika önce kuşbaşı döner yedim ondan 3 saat önce de tepsi kebabı yemiştim şimdi uzanıyom aklıma dolaptaki yaş pasta geldi kalkımı kalklmayımı diye düşünüyorum 
(467 puan) tarafından
Hahahahahahhaha efsane ya :D bence kalkip yemelisin
(930 puan) tarafından
Yatagıma girdim ama illa yiycem galiba bencede susadım da sigara da. Çekti canım en iyisi kalkam
0 oy
tarafından
Aksam yedim demin gene yedim gecenin ilerleyen saatlerinde gene yiycem yasam felsefem yemek yemek canim tatlida cekiyo ama tatlım yok siparis versemmi diye de dusunmuyo degilim kisaca yemessem mutsuzum jdjdhd
(467 puan) tarafından
Bendensin desene :ddd
tarafından
Biz çoğul olarak varız sanirim djjdj
0 oy
(251 puan) tarafından
Kilolumusun merak ettim
(467 puan) tarafından
51 kiloyum canım boyum var
0 oy
(15 puan) tarafından
Banada herkes kilon almış başını gidiyor diyor ama yemek yapmayı yemeyi çok seviyorum alt tarafım hiç kilo almz hep üst alır biraz sinir bozucu bnde şuan ne yesem die dşnüodum :) 
0 oy
(119,226 puan) tarafından
yarasin bacima    

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 148 göst.
0 oy
1 cevap 55 göst.
0 oy
2 cevap 48 göst.
6 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
27 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (210 puan) tarafından soruldu

379,006 soru

11,344,760 cevap

34,808 kullanıcı

...