+1 oy
222 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bu platforma katildigimdan beri gerçek hayattaki insanlardan dostlarımdan daha iyi dostlar edindim hepinize çok teşekkür ederim bilmeden birinizi bile kirdiysam özür dilerim belki hatırlayanlar vardır benim maddi dururum kötü demiştim borclarimiz çok vardi hem kirada hem bütün ev eşyalarını borçla almıştık bı kızım var Allah nasip ederse bide oğlum oluyor ama malesef ogluma hastane çantamı bile kaç ayda zor hazırladım burdan bı abla sağolsun bana yardım etti oğlunun küçük kıyafetlerini gönderdi şimdide bı ablam daha bana oğlunun kıyafetlerini göndermek istediğini söyledi bu postta ikisinede sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum gerçekten düşenin dostu olmaz derler ama bura sayesinde insanlara olan inancım bitmedi çok teşekkür ederim kıyafetlerinizi benimle paylastiginiz için bir veren elinize Allah bin versin ❤️ 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
tarafından

Allah onlardan razı olsun inşallah

tarafından
Amin canım
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 136 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sahralina (22 puan) tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 318 göst.
23 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Koala annesi (3,832 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 392 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde pikachu.53 (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 237 göst.

379,448 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...