0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
dun sabahladik yine gunduz de sogru duzgun uyumadi surekli uyku hali var uyuyamiyor ve mizmizdi aimdi elim besikte salliyorum surekli sallamazsam agliyor bu cocuk 8 aylik oldu hla ayni hala ayni bugun kimler ayakta biz gibi

21 Cevaplar

+1 oy
(100 puan) tarafından
19 aylik ve hala uyumaya calisiyorum
(1,170 puan) tarafından
yok anam yok buyuyuncede uyumuyorlar demekki
-Reklam-
+1 oy
(373 puan) tarafından
Benimkisi hasta 15 dk arayla uyanıyor saat 11den beri aynı durumdayım besige yatırıp kaldırmaktan belim koptu dogrulamiyorum
(1,170 puan) tarafından
bnde oyleyim ya simdi en sonunda yanima aldim valla
+1 oy
tarafından
10 bucukta uyuttum kızımı bu kez benm uykum kactı 2 bucuk tam yatacam yataga kafamı koydum kızım mızmızlanıp uyandı. Yanı suan full uykusuzum hıc uyumadm allah bılır 6 ya 7 ye kadr uyumazsa sasırmqm
(1,170 puan) tarafından
aman bu cocuklarin derdi neyse bi uyumuyorlar bnde artik besige koymaya yoruldum yanima aldim
tarafından
İşin garıbı benm sıpa yanındada pek yatmıyo oyle
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Sabah 11 de uyandı şimdi teyzesi yatırmaya çalışıyor :angel:

(1,170 puan) tarafından
keske benimkinin de bir teyzesi olsaymis :)
0 oy
(403 puan) tarafından
Biz canim uyumuyor bir aydır böyle
(1,170 puan) tarafından
kiz benimki dogdu dogali 2 3 saat uyumus cocuk degil ya
(403 puan) tarafından
Yapma ya valla annelik cok zor tam yatacaktı bacaklarım ağrıdığı varis var hakaret ede ede kalktı
(1,170 puan) tarafından
bnmde ne belim ne bacagim kldi valla
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Daha yeni uyudu azı diş çıkıyor uyku düzeni kalmadı 2 yaşında benimki
(1,170 puan) tarafından
ay bnimkinin neyi cikiyor neyi var bi anlasam
(5,313 puan) tarafından
Agzına baktın mı
(1,170 puan) tarafından
bakiyorum da cok boyle bembeyaz sekilde degil sadece dis yerleri belli gibi ama oyle cok kabarma beyazlik gibi bise gozukmuyor
0 oy
(251 puan) tarafından
Benim bebeğim ayakta
(1,170 puan) tarafından
yıldım valla yıldım artik
0 oy
tarafından
Bizde daha ayağımda salliyorum yatağa koyuyorum uyaniyo niyese
(1,170 puan) tarafından
ay onu unuttum o herkeste mi var ya agzini acan hic cocuk yok mu aceba
tarafından
4 ay aynı kiloda sayıyoruz ya 17 aylik ama ne kilo var ne bişey yediğini de hemen zıplayarak eritiyo
(1,170 puan) tarafından
bizde dogdu dogali hep en alt sinirin altinda gidiyoruz bi kilo almiyor ek gidada alir dedim onda da yok ne olacak bunalrin hali ya sanki ne veriyorsak yemiyor sipalar
tarafından
Benimki emerken her ay 1 kilo alırdı ek gıdaya geçince alım durdu sonra 1 yaşında emzirmeyi kesmek zorunda kaldm rahatsizlandim doktor kes dedi ama yok
(1,170 puan) tarafından
bnimki emerken de pek kilo almiyordu cunku dogdu dogali 2 dk en fazla 5 dk emdigi icin azar azar gidiyordu mesela 500 gr gibi ek gidadan umitliydim onu da yemek istemiyor ne olacak bu cocuklarin hali ya insani sinir krizine sokarlar
0 oy
(581 puan) tarafından
Hasta 3gundur ne uyuduğumuzu ne uyandigimizi biliyoruz hala ayakta biraz iyide şükür oynayın benle diyo 
(1,170 puan) tarafından
bnde oyle dusunuyorum ama bnimki 2 yasina geldikten sonra hamile kalmayi dusunuyorum tabi allah nasip ederse ama zor mu olur doye de dusunuyorum
(581 puan) tarafından
Valla diğeri daha doğmadı:) kızımın cok sukur zor bir bebekligi  yoktu simdi biraz büyüyünce zorladı ama babası sagolsun cok ilgileniyor ona güvendim:)
(1,170 puan) tarafından
yok ben o topa hic girmeyim o zman bnim destekcim de yok es gibi baya yipranir kafayi yerim o zman herhlde zaten simdiki zor bebek
(581 puan) tarafından
Valla canım burda tekiz kızımı her istediğinde dışarı çıkaramıyorum evim 5. Kat asansör yok oynayacak arkadaşı yok tek kalsin istemedim kalabalık aile de büyüdüm oda kardeş bilsin istedim açıkçası
(1,170 puan) tarafından
ayni bnde oyleyim ya iyi dusunmussun insallah anlasirlar
0 oy
(5,220 puan) tarafından
8buçuk aylık minnoşumla onlineyiz
(1,170 puan) tarafından
niye boyleler aceba
(5,220 puan) tarafından
Kıçlarında kurt var :D
(1,170 puan) tarafından
hah dogru bildin kiz :))
0 oy
(3,672 puan) tarafından

Benim tabi kiiiii:woot:

(1,170 puan) tarafından
ahh canim gel gel sende gel şöyle yamacimiza :))
(3,672 puan) tarafından
Bensiz olur mu hiç Kay o yana bacım ☺️
(1,170 puan) tarafından
:) yerin hazir bacim bide kahve yapalim bari
0 oy
tarafından
Ben ama kızım kaç saat önce uyudu bende öyle uyumayı bekliyroum:/
(1,170 puan) tarafından
kiz uyu bacim uyu bn uykuya hasret kldim valla
0 oy
tarafından
Benim dişleri geç çıkartıyor yaşıtlarının çoğu dişlerini çıkardı 15 aylik uyumuyo şuan normalde uyurdu en geç 12 de daha doğrusu tam düzene koydum arka dişler şişti nöbetteyim 
(1,170 puan) tarafından
ya koydum yataginin altinda vaar ama ne bilim anlamiyorum her saat basi aglayarak kalkiyor bise oldu sanirim uyku hali kalbime inecak birgun diye odum kopuyor
tarafından
Belki rüyada korkuyordur canım atak döneminde olabilir ozamanlar çığlık atarak kalkiyolar benim kızımda şuan atak döneminde oda çığlık atarak kalkıyor internetyen bak istersen
(1,170 puan) tarafından
ona bakarsak hergun atak doneminde oluyor canim mesela suan uyuyor 10 dk demeden yavastan aglamaya basliyor sallarsam eer dersem susup uyumaya devam ediyir iki saattir basini bekleyip salliyorum nie boyle yapiyor anlamadim ya
tarafından
Cnm işte bazen 1 ayı buluyor bu dönemleri atması büyüme atağı diyolar huy değistiriyomus benim kızım iki gün önceye kadar iyiydi şuan çok bozuldu herşeyi uykusu mizmizligi yemek yemesi :(
(1,170 puan) tarafından
ayni ya bunlarin donemleri hic bitmiyor ki
0 oy
tarafından

Hmm benimki çok erken başladı desene 5 buçuk aylık hamileyim uyuanik benim oglanda anasının karnında yatağı tekmeliyo kalk otur anne diyo :angel:

tarafından
Ay inşallah canım napiyim bende gece oturur gündüz yatarım
(1,170 puan) tarafından
kiyilmaz tabi canim minnoşlar bunlar tatli olmasalar yiycekler popislerine de dua etsinler tatlilar :))
(1,170 puan) tarafından
ah canim be gece ne gunduz uykun haram oluyor ama insallah seninki uslu cocuk olur da yormaz seni ama dayanıyorsun alisiyorsun
tarafından
Ayynen öyle hep tatliliktan kurtariyo essek sipalari
(1,170 puan) tarafından
aynen valla
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Akşam 8 olmadan uyudu kaldı 40 dk önce uyandı ayakta. Bakalım  sonunuz hayrolsun
(1,170 puan) tarafından
sabahlar olmasinnnnn
0 oy
(119,251 puan) tarafından
1 paket spagetti gomdum sigamiyom yere goge uykulsr haram oldu
(1,170 puan) tarafından
allah seni emiiii ne derdin vardi da yedin o kadar
gozum dondu ☺
(1,170 puan) tarafından
az da bana vereydin bak bnde aciktim gece gece ulan bir turk kahvesi yapasi tuttu esimin simdi agzimdan geliyor resmen midemi mahvetti :)))
☺☺☺☺☺ gel kiz 1 pakette sana yapim
(1,170 puan) tarafından
ah canim bnim kalktim potakal ydim tam sonunu agzima atarken benimku aglamaya basladi kosarak odaya geti geçtim nerde yiycem makarnayi ona hic firsat bulamam benim yazik kendime acidim su an :))
0 oy
(849 puan) tarafından
1 haftadır sabahlara kadar uyumuyoruz yeni uyandı tuvaletini yapmaya çalışıyor nasipse bugün uyuruz inşaallah
(1,170 puan) tarafından
insallah canim bari siz uyuyun
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bronşit oldu özellikle 3-4 gündür ne uyku var ne dinlenme uyuyor öksürükle uyanıyor
(1,170 puan) tarafından
gecmis olsun kiyamam aman cocuklar hastalanmisin ya
(2,593 puan) tarafından
sağol canım keşke valla küçücük canlarıyla iyileşme savaşı veriyorlar
0 oy
(48,642 puan) tarafından
Ben kendim hastayim bi usume geliyor bi yanma 
(1,170 puan) tarafından
gecmis olsun
0 oy
tarafından
Alası size kolaylık versin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 296 göst.
9 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 748 göst.
26 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk (10,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde sanalalemi (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 659 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...