0 oy
702 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ben 22 yasinda 2 yllk evliym 1 oglum var

Kizlar ben bekarken pek bisey yapmazdim yemek falan annem yapardi ben beceremezdim mutfaga girincede annem bana kizardi dagtma elleme falan derdi bende yapmazdim

Evlendim esimin ailesini davet ediyorum eşime diyorum işte salonu acalim mutfak dar bana bagryor sen bidaha misafir cagrma kimseyi istemiyom yeter artik

Sabah top tatli yaptim bi tadina baksana dedim kizim ne ugrasyon sanki begenceklermi diyor

Yani bugun evde mesela cocugu cikar biraz ben ev işlerini falan halledeym dedim

Keyfim isterse cikaririm diyor

Normalde iyi insandir ama kalbimide cok kiriyor

O nsreye giderse bende giderim onla ama o benim gttgm yerlere gelmez

Benden 9 yas buyuk

Zaten kaynanama anlatinca oda diyoki babasida ayni kizim napiyim diyor

Kime dert yanacagmi saşrdim anneme anlattim sabah o kadar doldumki artik annemde kizdi eşime kizim sen onu memnun edemezsin at çöpe yaptgn tatliyi gitsin hazir alsin madem dedi

Bende anne ben onun icin yapmadim misafirlerim icin yaptim dedim

Çok uzuluyorum bu duruma herkesin eşi evi tooplar ne blym karisina yardim eder benim eşim cocuga bile bakmak istemiyor

23 Cevaplar

0 oy
(2,140 puan) tarafından
Yaranmaya çalışmayı bırakınca değerini anlayacak.
-Reklam-
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ah canım senin en büyük hatan eşini memnun etmeye çalışman çoğu erkek ağzınla kuş tutsan memnun olmaz o yüzden sen istediğini yap  misafirine  misafir umduğunu değil bulduğunu yer zamanla geliştirirsin kendini bende yeni evlendiğimde öyleydim şimdi elimden ne kaçan ne uçan kurtulur o yüzden sen eşini değil eşin seni  memnun etsin kocandanda ev işlerinde çocuk bakımında yemek yapımında yardım bekleme Türk erkeklerinin çogu annelerinin prensi olarak yetiştiği için elini hiç bir yere sürmez 
0 oy
(8,529 puan) tarafından
İşte bu yüzden genc kızlar kendınden büyüklerle evlenmemeli.Cünkü erkeği cekıp cevırmek akıllı kadının işi.Kımse kızmasın bu adam eşine saygı duymuyo maalesef duymadıgı içinde yardımcı olmuyo.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 739 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Aysimanin-annesi (661 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 450 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 790 göst.
26 Mart 2019 Aile kategorisinde Annelik güzel (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.