0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün aksam esimle 3.doz biontech aşımızı olduk bugün kolum çok ağrıyo sadece kolum da değil eklem yerlerim karnim ağrıyo midem bulaniyo elim kolum biseye kalkmiyo sabah kahvalti bile yapamadm bi dilim ekmek cay o kadar esim de koronadan supheleniyo ama hastane saglik ocagi dışında oyle cok bi yere cikmiyorum ki aşıdan olabilir mi sizce?

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Aşıdan sonra rahatsızlanan çok kişi var etrafimda cnm

tarafından
Ay durduk yere is aldik basimiza desene ☹ esimde bisey yok da ben kendimi hic iyi hissetmiyorum
tarafından
Ben 1 dozunu olmaya bile korkuyorum sen 3 doz maşallah
tarafından
Kiz 6 ay koruyuculugu varmis bizim de 2.dozun ustunden 5 ay gecti olalim dedik ne biliyim boyle olacagini
-Reklam-
0 oy
tarafından

He yoo bilen yok mu:angel:

0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ben olmadım eşim oldu onunda kolu çok ağrıdi bide tarihi gecik aşılar. Vuruyolar dediler bizim burda 
tarafından
Hicbisey gostermediler ki kolumuzu actik vurdular hemen siradaki yani aciklama yapan yok ki
(1,018 puan) tarafından
Evet canm malesef sormak gerekiyo aslinda
0 oy
(51 puan) tarafından
Kesinlikle ben aşıdan ben virüsü hamileyken agar atlattım son ayımdı. 2 aşıdan snrada ateş kemk agrısı halsizlik oldu hastneye serum vurmaya gittim yoksa iyilşmiyrdum. 3. Doz yapmaya korkuyorum suan 
tarafından
Oncekilerde boyle bi sorunum yoktu bunda cok kotu oldum ya cocugum var kucagima bile alamiyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bu konuda acilan kacinci post sayamadim. Artik hep sikayetler acilio. Biz olmadik olmucaz dedigimizde linc edenler nerde.
(11,217 puan) tarafından
Iste sormak lazim. 3. Doz olup halla niyecorina oluoz die. O zmn nie olalim ;)
tarafından
Hafif atlatiyomussun guya of ne biliyim bacim ya
(11,217 puan) tarafından
Ee hafif ve agir atlatman asidan degilki yasindan ve bunyenden kaynakli. Bende oldum 1.5 sene once gayette hafif atlattim. Hatta ben gribi bile daha agir atlatrim :)
(1,045 puan) tarafından
@Zelal.svd eşimde aynısını dedi bizde ağustosta atlattık gribi bile daha ağır geçiriyorum bumuydu yani diye :)) bende ilk gün gece zor geçirdim sonrası sadece halsizlik oldu şükür
(11,217 puan) tarafından
Iste o kadar korkuttular ki unsanlari insanlar cirona oldum diyip direk o korkiyla zaten bagisikligini yerle bir edio
0 oy
(119,319 puan) tarafından
3.doz olmadim ama postlarda agir gecirenler var hep yaziyolar
tarafından
Dikkat etmemisim keske olmasaydim ya esimde suanda kol agrisi dışında bisey yok ama ben kendimi hic iyi hissetmiyorum
(119,319 puan) tarafından
en fazla 3 gune geciyo denisti biri burda
tarafından
Off 3 gun cok fazla ya oglum 1 dk yerinde durmuyo ki aksama kadar pesindeyim
0 oy
(117 puan) tarafından
Daha 3. Dozu olmadı ama 2. Dozdan sonra midem bulandı.  Sabahına kolumu kaldıramadim küçük bebeğim daha onu bile tutamıyodum sürekli uyku hali ve eklem ağrısı vardı bende de 
tarafından
Benim de bebegim var kucagima alamiyorum emekliyo surekli pesindeyim ya oncekilerde bisey yoktu bu ağır geldi kendimi iyi hissetmiyorum
(117 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çok zor vallahi anlıyorum . Kağıt havluyu iyice limon kolonyasıyla ıslat aşının olduğu yere bırak inşallah hafifler bende işe yaramıştı
tarafından
Sagol canim deneyim insallah ise yarar
(117 puan) tarafından
İnşallah canım zararı yok dene
tarafından
Tamam canm tesekkurler
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Aşıdan oluyor 3. Doz agir geliyor 
tarafından
Bilseydim olmazdim ama korunmak icin oluyoruz ya 6 ay koruyuculugu varmis 6 ayda bir ası mi olcaz simdi
(7,654 puan) tarafından
Ben iki doz sinovac oldum korona gecirdim daha yeni o yüzden daha vurulmam
tarafından
Bisey olunca da %100 koruyuculugu yok diyolar ee o zaman niye aşı oluyoruz
0 oy
tarafından
Ben solak  olmama rağmen sadece ağrı  oldu akşamına geçti..nasıl ağır ağrı olabiliyor anlamıyor ben pişman  değlim olduğuma her gün okula gidiyoruz öğretmenler 2 maske takıyor hatta
tarafından
Esim de solak o yuzden sag koluna yaptilar ben sol koluma yaptirdim. Onun aksamdan kolu agrimaya basladi benim o zaman biseyim yoktu gece agrimaya basladi sabah kalktigimda da kendimi hasta gibi hissettim elim kolum biseye kalkmadi olabilir yani benim de onceki 2 dozda kolum agrimadi bile ama bu agir geldi
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Asidan canim esim de dün oldu simdi yorgan altinda cok üşüyorum kolum agriyor halim yok diyor 
tarafından
Ben de ayni durumdayim keskr yatabilsem ama 10 aylik bebegim var :(
(1,569 puan) tarafından
Oyy isin zor yarin biseyin kalmaz insallah
0 oy
tarafından
3. Dozu oldum ama sinovac 

Zaten hatırlatma dozları inaktif asi olma taraftarı doktorlar 

Biontech herkesde olmasada bazı kişilerde ağır yapabiliyor 
tarafından
2 dozu da biontech olunca esim boyle devam edelim dedi yoksa ben de sinovac olmak istemistim
0 oy
(44,664 puan) tarafından
Bilmiyorum hiç birini olmadım ben
tarafından
Yakalanmadin mi bu zamana kadar masallah kiz
(44,664 puan) tarafından
Yok çok şükür
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Evet ben de kötü oldum ama 1 gün sürüyor sonra düzeldim ben
tarafından
Insallah ben de bi an once duzelirim canm
(1,659 puan) tarafından
İnşallah canım dinlen parol iç iyi geliyor
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Aşıdan sonra hastanelik olan tanıdıgım 4 5 kişi var. Eşimin amcasının oğlu ölme derecesine geldi 
tarafından
Sagol canm baya teselli oldu
(1,045 puan) tarafından
Napıyım kız olanı söyledim korkutma amaçlı değil seninki geçicidir
tarafından
Yok canm takiliyorum daha iyiyim cok sukur:)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ayy deme kızzz şuan 3.aşı sırası bekliyom birazdan olcam :D uufff tırstım 
tarafından
Seninki de mi biontech :D sinovac daha hafif diyolar ama belki sana bisey yapmaz kiz esimin kolu agriyo sadece ama benim gibi degil
0 oy
(10,514 puan) tarafından
1. Aşı mahfetti beni çocuğum da da mide bulantısı kusma oldu ikinciyi yaptırmadım ölüyordum o 1 hafta çocuğa ondan olduğunu nerden biliyorsun dersen doktor oyle dedi emzirirken parol dan başka ilaç vermiyoruz aşı zorunlu yaptılar dedi 
tarafından
Ben de parol mu icsem hic aklima gelmedi ya
(10,514 puan) tarafından
Valla cnm parol fln fayda etmedi o yüzden ikinci üçüncü yok

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 204 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 225 göst.
15 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Heidi (238 puan) tarafından soruldu

379,850 soru

11,370,474 cevap

34,854 kullanıcı

...