0 oy
751 göst.
Aile kategorisinde (497 puan) tarafından
Kızlar doğma büyüme kocaelindeydim evlendim ayni mahalledeydik eşimle neyse eşim el idini emir altın çalışmayı asla sevmez ama mecbur neyse babasina baba evi arabayı satalım gidelim dedi hayvancılık yapalım neyse sattık herseyi geldik Sivasa koyunlarimiz var köyde ev vardı zaten kayinpederim en büyük odayı bana ayırmış içine banyoda yaptırmış geldik buraya arabamız iyi kotu var kaynanam kanser hastası yani meme kanserinde ameliyat oldu şuan ışın tedavisi görüyor hafta ici akşamları koyunları yemlemeye esime yardım ediyorum ahıra giriyorum kayinpederum size güzel Bi ev yapcam dedi insallah yapicak neyse kecimiz var 4 tane kaynanam diyoki ben sagamam kolum yok eşimde sen sagar misin dedi bende bilmiyorum dedim öğren bisey olmaz dedi bende bilmiyorum çok kararsızım kendimi de yıpratmak istemiyorum 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım köyde yaşayacaksan oranın şartlarına uyman gerek bende 1 yıl gittim köye kaynanam hastaydi koyun sağmayi öğrendim ekmek pişirmeyide ha memnun kaldılar mi tabiki Hayır ama eşimin hatri vardı bende ve onun ne düşündüğü benim için onemliydi
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından

Bu tarz işler seni yıpratmaz aksine daha dinç tutar. Eskiler ne demiş işleyen demir pas tutmaz :) köy hayatının keyfini çıkar canım ben bile bazen her şeyi bırakıp köye yerleşmek istiyorum temiz havası yeter

0 oy
tarafından
Millet hayvanı satar yem fln pahalı diye sizde tam tersi olmuş. Evi arabayı satip köye taşımakla yeterince fedakarlık yapmışsın kendi sagsin . Alışır hep daha fazlasını ister üslubunu da beğenmedim ayrıca 
(497 puan) tarafından
Biz geldiğimizde öyle değildi tam tersi herkes koye geliyodu hangi üslubu beğenmedin acaba öğrenebilir miyim
tarafından
Kocanın üslubunu öğren demiş ya niye kendisi yapmıyor.
(497 puan) tarafından
Hee canım zorlamiyor öğren kendine faydan olur satarsın paran olur kendimize yapıyoruz sonuçta bu mal mulk bizim diyor tek oğlan bide kız kardeşi var işte

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
26 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,932 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 594 göst.