0 oy
618 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
45 günlük aşırı gazli ne yapsam iyi gelir 

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Zeytinyağı sür masaj yap canim rahatlar öyle inşallah 
tarafından
masaj yapiyorum ama yaptikca daha cok ağlıyor  :(
(465 puan) tarafından
Valla bi çay kaşığı icir zeytinyağı  bire bir
-Reklam-
0 oy
(12,907 puan) tarafından
Masaj felan yap canım 
tarafından
yapiyorum :(
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Youtube dan gaz sorunu için videolar var, bebek masalarını gösteriyor. Çok işe yarıyor bi bakın bence
tarafından
evet yapiyorum biraz çıkarıyo ama yaparken cok agliyo
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Bio gaia bagirsak duzenleyi i ve birde gaz damlasi al canm nurse harvey genelde herkes memnn.karnina ilik bez koy.
(3,101 puan) tarafından
Ya o bagirsak dyzenleyici yanina donusumlu kullanmak icn gaz damlasida oneeriyorlar.ornek : sabah biogaia veriyorsan aksam da nurse harvey  yada sana iyi gelen baska bir gaz damlasi
tarafından
metsil var elimde kullanilormi.
(3,101 puan) tarafından
Metsil gaz damlasi evet. Dene bakalim ise yaramazsa degsiirsin.gaz damlasi her bebege  farkki etki eder.sen bebegine iyi geleni deneyerek bulablrsin ama hergn ayni saatlerde ver canm.
tarafından
hmm tamm canim biogaia gunde kac defa kullanmam lazim metsille birlikte

metsili gunde 3 defa 4 damla kullanıyordum
bugun bio gaia aldi esim 5 damla verdim nasil ayarlamaliyim
(3,101 puan) tarafından
Onu 3czaneden sylerlerr canm ya tam saat araligini hatrlamiyorun
0 oy
(350 puan) tarafından
Nurse hayweys colex şurup var canım onu kullan . Karnını saat yönünde yağ ile ov.altini aç dizlerini karnına doğru ittir. Ayaklarını bisiklet sürüyormuş gibi oynat ve tekrar dizlerini bük karnına doğru ikisini ayna itt. 
tarafından
bio gaia almis esim onu önermiş eczane diger dediklerini de yapiyorm canim
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kuzum bebekler için olan kuvetiniz varsa ılık suya köy elini kafasının altına köy brak yüzsün içinde o hareket ettikçe gazida gidecek rahat eder en doğal yöntem o bizede eczacı tavsiye etmişti 
tarafından
var ama üşür canm ya
0 oy
tarafından
Kuzu tamamen zeytinyagi ve masajla aştim o sorunu ❤️☺️ garanti yani .Kesin cozum oldu benim bebiste❤️ bebek yagiyla bol masaj yaptim , sut sagdim icine bi cay kasigi zeytinyagi koydum verdim cok rahatliyodu
tarafından
anlasm canm hangi masaji nasil yapiyodun
tarafından
Kuzu i love you masaji var bir de bacak bisiklet hareketi bakarsan mutlaka gorursun kuzu internetten❤️☺️
tarafından
tamm canm bakiyorm smdi
0 oy
tarafından
YouTube da Ayşe önerin gaz masajı var tavsiye ederim bir de gaz damlası kullanin
tarafından
gaz damlasi kullaniyorm dedigin kisiye de bakicam hemen
0 oy
tarafından
Gaz damlası kullansana canm , karnına masaj yap ılık duş aldır 
tarafından
kullaniyorum lakin faydasi olmasi degistirdik bio gaia aldik
0 oy
(239 puan) tarafından
Duş aldır canım. Çok zorda kalırsan acı elma yağı varmış karnına sürülüyomuş masaj yaparak doktorum önermişti. Zor durumda kalırsan yap ama çok kötü kokar demişti
tarafından
anladm canm aklimda bulunsun
0 oy
(37 puan) tarafından
Doktora gittin mi canım. Benim bebeğimin göbeğide öyleydi lavman yapmışlardı çok fazla gazı vardı biraz rahatlamıştı göbeğide yumuşamıştı. Tabii sürekli masaj yapman gerekiyor ayrıyetten acı elma yağı ile 
tarafından
daha önce acile gittik metsil yazdi yolladilar
(37 puan) tarafından
Bazen ne yaparsan yap bitmiyor gazı maalesef. Sabretmek lazım benimde psikolojim bozulmak üzereydi çok şükür 4 aylık olduk rahatladık. Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Masaj iyi gelir bence yap bir her emmeden sonra mutlaka gazını çıkar
tarafından
çıkartiyordum ama birikmis yine
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Masaj yap bi duş aldır canim
0 oy
(1,150 puan) tarafından
Ben gazdan cok cektim biogaia ve zinco.kullandim oyle rahatladim
tarafından
biogaia almis gelmiş esim hemen faydasi oluyo mu bu damlanin
0 oy
(494 puan) tarafından
Sicak su ole kimyon demle suyundan 1 2 cay kasigi icir canim eger yine gecmesse kekik demle onu icir 1 2 cay kasigi banyo yaptir masajini yap rahatliyacak ha hic gecmiyor aci elmamiydi elma yagimiydi ne aktarciya sorark alin ole bi yag vardi ayak altina suruyordum avcuma az dokup karnina koyuyordum elimi yumsuyordu yumsayinca uyuyordu kiraz cegirdeginden yastik gibi kucuk bisy yaptim isitip karnina koyordum sarip uyutuyordum dene bi bunlari bnim kizimda cok gazliydi bunlardan fayda goruyordum elma yagindanda supelenme 3sene olmus kizim dogali normal hatirlayamadim
0 oy
(606 puan) tarafından

Cnm bu videodakinin aynısını yap.. Ben yaptım oglum bi rahatladı anlatamam cnm 
tarafından
ayy bunu izledim ama etlerini sıkıyor o ne alaka anlamadım
(606 puan) tarafından
Ben yaptım cnm çok rahatladı yavaş yaparsan hiç birşey olmaz dene bence
tarafından
tamm canm ayagimda uyuyor suan uyansin denicem
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Bacaklarını bisiklet çevirir gibi cevir canım hareket ettir karnının üstüne yatır pit pit çıkarır gazini
tarafından
yapiyorum ama olmuyo :((
0 oy
(52 puan) tarafından
Canım aktardan tane kimyon satılıyor. Ondan al bir su bardağı suyu kaynat ve içine 1 çay kaşığı kimyondan at ve 5 dk dinlendir sonra süz ve iç Allah'ın izni ile sutunle bebeğe geçer hem senin gazını çıkarmama hemde bebeğin çıkarmasına yardımcı olur. 
tarafından
askim sabah rezene aksam kimyon  cayi içiyorum  normalde
(52 puan) tarafından
Anladım canım doktora basvur o zaman bence ihmal etme
0 oy
(52 puan) tarafından
Canım aktardan tane kimyon satılıyor. Ondan al bir su bardağı suyu kaynat ve içine 1 çay kaşığı kimyondan at ve 5 dk dinlendir sonra süz ve iç Allah'ın izni ile sutunle bebeğe geçer hem senin gazını çıkarmama hemde bebeğin çıkarmasına yardımcı olur. Birde ben bekarken gazım olurdu bazen yoğurdun içine toz kimyon atıp yerdim ardından da azıcık maden suyu içerdim beni rahatlatirdi. Ama bebek için tane kimyon olursna sütle çocuğa geçiyor ben içmiştim ilk gebeligimde 
0 oy
(52 puan) tarafından
aktardan tane kimyon satılıyor. Ondan al bir su bardağı suyu kaynat ve içine 1 çay kaşığı kimyondan at ve 5 dk dinlendir sonra süz ve iç Allah'ın izni ile sutunle bebeğe geçer hem senin gazını çıkarmama hemde bebeğin çıkarmasına yardımcı olur. Birde ben bekarken gazım olurdu bazen yoğurdun içine toz kimyon atıp yerdim ardından da azıcık maden suyu içerdim beni rahatlatirdi. Ama bebek için tane kimyon olursna sütle çocuğa geçiyor ben içmiştim ilk gebeligimde 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 80 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Huysuz57 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde EcrnEslm (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 115 göst.
9 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Summer33 (981 puan) tarafından soruldu

377,789 soru

11,307,378 cevap

34,737 kullanıcı

...