0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Ay kizlar istedi bende burda isteyenleri gördüğümden beri atmıyorum birine faydam dokunur diye sanirim internet icin kullanılıyor dun birisine verdim bana yazmis ki "keske bide gecerli olsaydi kullanıpta vermissin tatlim"  ne kadar kaba bi üslup iyilik yapayim dedim belki tarihi gecmistir ne biliyim ben baskasina verdiklerimi atiyorum direk çöpe benim evimde wifi var evden çıkan biri degilim internet ihtiyacim yok cok.uzuldum tavrina hanfendinin kullansam niye vereyim ki 

10 Cevaplar

0 oy
(5,559 puan) tarafından
Bende arada şifre istiyorum ve veren kim olursa olsun bir kaç defa teşekkür edip helal etmelerini istiyorum. Öyle demesi yalnis bence . Güzel dille söyleyebilir. Vermek zorunda da değilsin
(1,159 puan) tarafından
Ay demi ya belki tarihi gecmistir ne bileyim hic kullanmadim ki ben ne kadar tuhaf insanlar var daha önce birine verdim ben onu kullanamiyorum dedi ne kullandigini sordum mesajları silmedim ki hanfendiye birdahakine yararim dokunsun diye ne bileyim tuhaf ya
(5,559 puan) tarafından
Boşver canım takma. Vermek zorunda değildin yaptığın iyiliği düşünmemiş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kadar ilginç insanlar var yaa aman boşver canım takma sen 
(1,159 puan) tarafından
Yani ben ne biliyim gecersiz oldugunu duzgun bi dille soyleseydi keske
tarafından
Çok ayıp etmiş vallahi
0 oy
tarafından
Az once bende post actm varsa verır mısınız dıye ama kmse kmseye bısy vermek zorunda ki verdı dıyelm o sekılde knusmak saygısızlık baska bısy degıl. Ne takıyosunkı bosver herkez konusur ıste
(1,159 puan) tarafından
Canim ben eskiden atardim burda isteyenleri gorunce saklamaya basladim bana lazim degilki kullanıldığını bile burda öğrendim birine veririm diye saklıyorum ne biliyim degisik bi tepki daha cok bi sürü kisiye  yazdim ozelden verdim hic vermem kullansam demi
0 oy
tarafından
Ayıp etmiş yanu yaptığı ukalalik
(1,159 puan) tarafından
Yani evet tuhaf
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay ne tuhaf bende surekli veriyorum Hep  Allah razı olsun derler veya teşekkür ederim cok saol derler 
(1,159 puan) tarafından
Evet kiz gercekten oyle derler ama bu cok tuhafima gtti
0 oy
tarafından

İyilik yap denize at, boşa dememisler.

Çoğu şifrenin tarihi yıl sonuna kadar, bizde yeni yıla girdiğimiz için , 2021 de uretilen tüm şifreler geçersiz suan .

Boşver sen iyilik yapmisin, onun kabaligi ona kalsin

(1,159 puan) tarafından
Kiz ben nasıl kullanildigini bile bilmem valla haklisin canim benim ya
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Olabilir ya takılma bu kadar

(1,159 puan) tarafından
Yok canim oyle diyince kendimi kotu hissettim kullanmadim çünkü ben bilmiyorum bile
(27,357 puan) tarafından
Niyetin önemli cnm takılma
(1,159 puan) tarafından
Oyle tabi canim haklisin valla
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Aynur sen buralarda cok aktif degilsin canım salon kadını gibi takılıp ruhu çirkef olanlarda mevcut burada hic umursama canım 
(1,159 puan) tarafından
Bahar canim haklisin valla gercekten bi an tuhaf oldum kullanmadığım icin suclanmis gbi hissettim valla hic oyle biri degilim yararim dokunsun dedim ama olmadi
(7,654 puan) tarafından
Sen iyi niyetli birisisin canım biliyorum boşver hic umursama
(1,159 puan) tarafından
Canim benim cok sagol ❣❣
(7,654 puan) tarafından
❤sende Sagol
0 oy
(119,463 puan) tarafından
hayatimdami en garip degisik insanlara burda denk geldim  bi tesekkur etmek zirmu bu kadar
(1,159 puan) tarafından
Yani tesekkur etmesiin isini gormemis ama keske gecersizmis deseydi yine aldigimda verirdim birine o sekilde soz verdim ilk aldigimda vereceğim insAllah ama ne bileyim ya bi an tuhaf hissettim
0 oy
(120 puan) tarafından
Ay canım üzüldüğün şeye bak o böyle tabir kullanmış ya madem sende keşke deseydin oh iyi ki geçersiz çıkmış diye boşver takma değmez böyleleri için 
(1,159 puan) tarafından
Kizz ben oyle diyemem ya hic oyle biri değilim kirmak istemem ne diyeyim valla yapacak bisey yok artik

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 89 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde El1997 (1,920 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (777 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

381,068 soru

11,408,234 cevap

34,945 kullanıcı

...