0 oy
943 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Dün arkadaşı aradı dışarda program yapacaklar eşim sevgi evlerinde çalışıyor sosyal hizmetlere bağlı 12 kimsesiz çocuk olacak yanlarında bende sarma yapmak istiyordum ne zamandır yapar gönderirim dedim o da adama söyledi bende sarma getiricem diye. Neyse bugün bişey anlatıyordu bende şakasına dinlerken hee evet hee dedim . Dalga geciyorum sanıp anırmana gerek yok dedi benim sinirler zıpladı asla hakaret kabul eden biri değilim bende başladım saydırmaya onu bastırdım ama içimdeki siniri bastıramadım. Sarma falan yapmıyorum bide sana hizmet mi edicem diyip yapmadım. Kendimce küçük bi protesto diyelim. Eğer yapsaydım şöyle düşünecekti. Ben bu kadına hakaret etsem bile bu hala işimi görüyor dediğimi yapıyor diyip bu hakareti normalleştirecekti o yüzden bu gece ayrı yatıp evde soğuk rüzgarlar estirip normal olamadığını hissettirmek istiyorum. Ama bi yandan da söylemiş onlara sarma getiricem diye ben mahcup olurum diye çekiniyorum napsam bilemedim ya

14 Cevaplar

+9 oy
(4,725 puan) tarafından
12 kimsesiz çocuk, benim gururumdan daha mı az kıymetli? Ben olsam yine yapardım ama bunu onlar için yaptım der verirdim eline
tarafından
Şuram+++++
(54 puan) tarafından
Soğan doğruyorum şuan jskdjdjfjf
(2,207 puan) tarafından
Esmam❤❤❤ aferin kuzum sen o yavrulari sevindir allahda seni sevindirsin senden razi olsun
tarafından
Kolay gelsin cnm
(54 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sana en ufak bir şeyde gereksiz hakaret eden bir insan sevgi evlerinde nasıldir düşünmek bile istemiyorum
(2,207 puan) tarafından
Ay deme yaa  icime kusku dustu :(( insallahh orda da yapmazdir
(54 puan) tarafından
6 çocuktan sorumlu kendisi. Ve çocuklar sürekli soruyorlarmış abi yenge evde sana nasıl katlanıyor diye. Öyle çekilmez biri işte ama çekiyoruz napalim
(54 puan) tarafından
Orda yapamaz canım yer mi. Çocuklardan biri şikayet etse biter işi sırf g.t korkusundan susar yani .
tarafından
Allah sanada ordaki çocuklarada sabır versin yardım etsin
(54 puan) tarafından
Aminnn amin canım.
0 oy
tarafından
Eski kullanici misin?
(54 puan) tarafından
Burası vardı uzun zamandır ara ara soru sorar silerdim yine öyle bi estiler
0 oy
(27,451 puan) tarafından

İki sene önce üye olup bı anda patlama yaşamak bu olsa gerek 

Takılma ar g.tun altına otur amannn

(44,758 puan) tarafından
Aynen 2 puan iki yıldır da üye shsjsj
(27,451 puan) tarafından
Ele takıldım işte shshsh
(54 puan) tarafından
Tembel üyeyim ben ya sizin kadar çalışkan olamadım :Djdsd
(44,758 puan) tarafından
Valla tembelmisin ;)
tarafından
2 sene iyi dayanmis
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Eşin o laftan sonra özür dilemedi mi ? 
(54 puan) tarafından
Yoo bende ay pardon anlamadıysan havliyim belki o zaman aynı dili konuşuruz dedim defolup yatağa gitti
(2,165 puan) tarafından
Bence yap sarmayı götürsün ama tavırlı olmaya devamkee
0 oy
tarafından

Kullanici ismine cok guldum :D

(54 puan) tarafından
Yaratıcı zeka diyince de ben yani :D
tarafından
Slm bende pratik zeka :D
(54 puan) tarafından
Memnun oldum pro'cum sjjdjd
tarafından
Bende memnun oldum bro 'cum :D
0 oy
(44,758 puan) tarafından

İki yıldır hiç girmiyonmu buraya :O

(54 puan) tarafından
Anaaağğ kız herkes buna mı takıldı :D yok giriyorum ama okuyucuyum sadece ara ara sorular sorup siliyorum
(44,758 puan) tarafından
Vayy bee
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ayrı yatma birincisi yatağa bir kere soğukluk sokarsan şeytan onu büyütür de büyütür tavrını koy lafını söyle pişman et ama ayrı yatma kocamdan sarma konusunda da onları eşin için değil 12 kimsesiz çocuk için yapmayı teklif etmiş olabilir misin? 
(54 puan) tarafından
Evet çocuklar için ama özür diledikten sonra yapıp göndermeyi düşünüyorum şimdi yaparsam bu hakaretini kabul etmiş sayılırım
(3,148 puan) tarafından
Hayır hakareti kabul etmiş değil 12 yetim öksüzün hayır duasını almış olursun
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ortada gururundan önce 12 tane çocuk var ben olsam yapardım 
(54 puan) tarafından
Daha sonra yapmayı düşünüyorum zaten sürekli çocuklarla birlikteler
0 oy
(3,841 puan) tarafından
Ben sarmayı yapardım kesinlikle eşime tavrımı net koyardım konuşmazdım muhatap olmazdım.bile ama o sarmayı sarardım yine de 
0 oy
(13,122 puan) tarafından
Yine ayır yatağını ama yap o sarmalari. 
(54 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun ya
0 oy
tarafından
Bence sarma sar, eşinin böyle demesi ayıp olmuş ama biraz abartmış son sanki bana öyle geldi
(54 puan) tarafından
Evet durup dururken hakaret edilirse abartırım hemde cokkk abartırm. 2 hafta çeker artık kendimize de bi saygımız var yani
0 oy
(119,599 puan) tarafından
coxuklar icin yapsaydin
(54 puan) tarafından
Yapıyorum şimdi sırf onlar için
0 oy
tarafından
Bence bu bir imtihan sen bu imtihanı gururunu kenara itip 12 çocuğu sevindirerek vereceksin veya gurur yapıp sevabından olacaksın karar senin yine de Allah bilir ama bu kadarcik bir şeyden tartışma çıkması ve böyle gurur yapmanı ben imtihan oluşuna bağladım.
(54 puan) tarafından
Yapıyorum canım hazırladım herşeyi şimdi internetten bi film açıp sarmaya başlıcam ☺️
tarafından
Allah senden razı olsun inşallah canım Rabbim yuvanda huzurunu daim etsin bence çok sevap bu yaptığın :) kolay gelsin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 543 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 718 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde Miraeymen (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,084 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.