0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kötüleri hepsini sildim yeni bir hayat yeni bir yaşam . Allah bana öyle bir sabır vermişki her sabrın sonu bir selametir ben bunu anladım kötü insanlardan hoşuna gitmeyen insanları sildiğinde daha başka mutlu oluyorsun rabbim bizi onlardan uzak tutsun

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin inşallah sen uzak dursands bazen onlar senden uzak duramiyordur uğraşacak illaki birşeyleri vardir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin amin terapi gibi oluyo ozaman iste 
0 oy
(810 puan) tarafından
Amın cumlemızı uzak tutsun kötuler aılenden se sılmrk pek olmuyorda en azından uzak duruyorum:) 
0 oy
tarafından
Amin amin canimm silip atacaksin yada hayatina hic dahil etmeyeceksin yoksa butun kotuleri kendine cekersin huzurunuda kacirirlar kocanla yuvani yikmayada calisirlar Allah korusun Rabbim uzak etsin 
tarafından
Aynen canım
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Doğru dün kaynana ı gördüm sinirinin tepeme çıktı
0 oy
tarafından
Nerde çokluk orda b*kluk der annem hep. O kadar hakli bi söz ki gercekten
0 oy
tarafından
Ah bacım yeni mi anladın bunu illa huzurunu mu kaçıracaklar kötü insan kendini illa belli eder yüzünden  bile akar şirretliği Allah böylelerini uzak etsin Müslüman ailelerden bizden 
0 oy
(119,481 puan) tarafından
haah bend eoyle yaptim hayatimdaki tum mikroplari cikarip attim ooh cok rahatim karisan yok laf sokan yok 
0 oy
(417 puan) tarafından
Hayatın sırrı; ne kadar az insan o kadar çok huzur 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Aminn. Kesinlikle yapılması gereken bir şey negatif insanları çıkarmak 
0 oy
(7,759 puan) tarafından
Az insan çok huzur 
0 oy
(701 puan) tarafından
Bende kötüyü çeken bir miktanis var galiba :)) 27 yaşındayım çok şükür artık gelmiyor kötü insanlar. Evimden çıkmıyorum pandemi iyi oldu bir yandan kimse gelmiyor gitmiyor :)) 
0 oy
tarafından
Aynen öyle amin ama kötü çok illaki çıkar bir yerlerden 
0 oy
tarafından
Amin doğru kararı almışsın 
0 oy
(784 puan) tarafından
Allah bizden uzak etsin inşallah insanlar gerçekten çok çekiyor kimsenin kafası kulağı rahat değil 
0 oy
tarafından
O kadar doğru bir söz ki sonuna kadar hak veriyorum sana 
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Çok şükür istemediğim hiç biri hayatımda değil 

İlgili bir soru bulunamadı

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...