+1 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
kızlar eski postum duruyor bilen bilir 3 hafta oldu babamlardayim beni evden kovdu 3 çocuk var en küçüğü 50 günlük hava soğuk cikamiyorum bebe var diye ama şeref.siz adam da ne istiyor ne d boşanıyor dava açmıyor napcam bilmiyorum bende istemiyorum asla dönmem adam benden nefret ediyor yüzümü bile görmek istemiyor ama davayi da açmıyor bana diyor git aç davayı delircem

9 Cevaplar

0 oy
(119,248 puan) tarafından
1 saatini alir adliye yakinsa git ac zaman kaybetme
(2,011 puan) tarafından
yakın değil 2 3 dolmuş degistirmem lazım bide barodan isticem avukat
-Reklam-
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bi şekilde git aç bence, açmayacağıbı düşünüyo sanırım 
(2,011 puan) tarafından
demi öyle saniyo
0 oy
(848 puan) tarafından
git aç canım neyi bekliyosun. Bebeğini babanlarda bırak 2 saatini almaz Gidip dilekçecide dilekçe yazdıracaksın Bide para olması gerek adliyede anlaşmalı için 400 e yakın çekişmeli dava için 800 felan gidiyor Haberin olsun. Eğer imza atacaksa anlaşmalı daha rahat olur Senin için. ama yok diyorsa mecbur çekişmeli açacan Donuna kadarda al çocuk için ve senin için yoksunluk nafakası hakkın var 
(2,011 puan) tarafından
ki bu saattenbsonra dünyaları da verse bana istemiyorum onu karakter kanseri
(1,206 puan) tarafından
Birde çocukların yaşları da dikkate alınıyor okula giden çocuklar ile gitmeyenler arasında da alınan nafaka farklı olabiliyor
(2,011 puan) tarafından
en büyüğü 4 yaşında canım benim
(1,206 puan) tarafından
İşte rgitim masrafları dikkate alınıp genelde hesaplama yapılıyor kırtasiye ulaşım vs gibi atıyorum okula gidene 300 veriyorsa gitneyene 150-200 veriyor. Ama zina varsa ortada ksnitkayabilirsen deliller vs mahkeme biraz uzun sürer ama  çok çok yüklü şeyler alabilirsin aile üzerinden bile icralık oluyor.
(2,011 puan) tarafından
anne ve babasinin üstüne  katlı daire ve araba var
0 oy
tarafından
Parası yoktur malın ezik neyse küfür etmeyim 
(2,011 puan) tarafından
et valla et herşeyi hak ediyor karektersiz
0 oy
tarafından
Çocuğuna annen baksin 1 2 saatini ayirsan halledersin canim.

Hakkında hayirlisi
(2,011 puan) tarafından
amin allah razı olsun durumum yok ya evin oraya gidicemde fakirlik kağıdı falan bide barodan avukat isticem of of
0 oy
(10 puan) tarafından
Bosayin bu adileri,sorumsuz herifler.İmkani olan calissin,cocuguna baksin.Evlilik sans isi derlerdi,dogruymus !!
(2,011 puan) tarafından
gerekten oyle bosicam
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Aldatma üzerinden 7 ay geçmesiyle zina davası aç kıçındaki donu bile alırsın
(2,011 puan) tarafından
ama ışte üstüne ev araba yok sigorta yok yine verirler mi açabilir miuim
(1,837 puan) tarafından
Verirler tabi en ağır nafakayı verdirir devlet baktın odemiyor bir dava daha yapıştır iş ailesine kadar uzar canım zina davası olunca
(2,011 puan) tarafından
babasinin ustune 4 katlı daire bir araba var
(1,837 puan) tarafından
Kaliteli Bir hakime denk gelirsen eğer gerçekten iyi sonuçlanır davan canım.
(2,011 puan) tarafından
ınan onun bur ignesini bile istemiyoeum çocuklara nafakasini versin yeter hayatimi mahvetti dünyayı verse umrumda değil sırf surunsun diye yaparim onuda çocukların geleceği için bankaya atarim zirnkk kendime harcamam kataktersizin parası batsin
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Giderdim ne olursa olsun onun g.otu yemiyor 4 kişiye nafaka ödemek 
(2,011 puan) tarafından
demiya sanki benim için mi açmıyor davayi
(3,419 puan) tarafından
Valla kuzum nafaka ödememek icin bosanmiyor sende acmayinca yıllar boyu böle yasardiniz
(2,011 puan) tarafından
acicam kurtulcam o pislikten
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Aç canım tabiki davayı açacak parası yoktur salagin donuna akdar alır devlet nafaka etmiyor tazminat vermiyorsa bir de icra davası açarsın kendi düşünsün cocuklaribile göremez korkudan
(2,011 puan) tarafından
valla 3 haftadır burdayım hiç arayıp sormuyor eksiklerini almiyor yeni cuma gunu çocuklar çok ağladı babam i özledim diye o yüzden geldi aldı
(1,873 puan) tarafından
Para vermeyin derdin de anlaşılan Şam babası aç davani boşa al paranı  pislikten kurtul

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 257 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 258 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,012 göst.
1 Ekim 2020 Aile kategorisinde minnakoglum (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 233 göst.