0 oy
619 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ilk gebeliğim 33 haftalık hamileyim doğum korkusu sardı şimdiden ama aklıma takılan şeyler var bebek doğunca eşinizle olan ilişkiniz (cinsellik anlamayın) sohbet muhabbetiniz ve aranızdaki bağıniz güçlendi mi zayıfladı mi? Yeni evliyim bir yıl bile olmadı evleneli Rabbim bebek nasip etti korumamiza rağmen bebek gelecek yakında ama biz balayı bile yaşamadık kopar mi aramızdaki bağ nasıl olur? Linç etmek isteyenler başka kapıya gitsin ben bebek olacak diye sitem etmiyorum sadece çok kaygılı bir psikolojiye sahibim altı yıl tedavi gördüm bu panik atak kaygı yüzünden hamilelikte yeniden depreşti fikir almak istedim.

25 Cevaplar

0 oy
(5,956 puan) tarafından
Bebekle 10. Günümüz eşimle birlikte yapıyoruz çoğu şeyi gece ben emziriyorum o gazını çıkarıyor, mama takviyesi yapıyorum mamasını eşim yapıp getiriyor birlikte yediriyoruz yani uykusuz kalıyoruz o halde işe gitmek zorunda kalıyor ben o uyudukça uyumaya çalışıyorum ama yinede Allahın verdiği en güzel mucize :) bakınca huzur buluyor insan :) 
-Reklam-
0 oy
(378 puan) tarafından
Evet babanın sorumluluk alması çok önemli ek olarak çift olarak nasıl bir ciftsiniz sosyal gezen Tozan gece hayatı olan bir ciftseniz ciddi anlamda etkileniyor hep evde hayat geçiyor ek olarak sen çalışan sosyal hayatı olan bir kadınsan o da darbe yiyor ama zaten hep evde zaman geçiren aile içi sosyalleşen insanlarsaniz o zaman kolay adapte olursunuz 
0 oy
tarafından
Yatağını sakin ama sakın ayırma 
(26 puan) tarafından
Neden böyle dediniizz merak ettim de :)
0 oy
tarafından
Eskisi gibi beraber vakit pek geçiremiyoruz ben daha çok bebekle ilgileniyorum bebek büyüdükçe o da bebeğe yöneldi bebeğe alıştıkça eskisi gibi beraber vakit geçiriyoruz zamana bırak
0 oy
tarafından
Kız bebek  hayırlısıyla doğsun o zaman aile olduğunu anloyirsun evin neşesi bereketi öyle anlatılamaz ki ... Siz birbirinize daha fazla.baglaniyirsunuz evet yorulacaksin belki eşin bu konuda yardımcı da olmayacaktır belki sürekli sitem edeceksin ama bı AVM ye gitsen sen eşin ve bebek arabasi :)))  bebekle beraber oynacakasiniz onun guomesiyoe beraber güleceksiniz onun aglamasiyla beraber içiniz acıyacak zaten bebek geldikten sonra eşinden çok onu düşünmeye başlayacaksın . Hamd olsun iki evladım var ve hangi adımı ataraam atayım önce onları düşünür öyle atarım adımımı herseyim onlar benim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
8 Eylül 2024 Aile kategorisinde Zeynebnur (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 487 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu

396,368 soru

11,856,480 cevap

35,951 kullanıcı

...