0 oy
187 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,054 puan) tarafından
Kızlar  çok afedersiniz  bundan iki  ay  önce adetime  bir gün  kalası korunmasız ilişki  yaşadım iki  aydır  düzenli adet  oluyorum  ama  dünden  beri  midem  bulanıyor  sancı  oluyor  birkaç  haftadır  çok  halsizim en son  kızımda  böyle olmuştum  mide  bulantısı  halsizlik  oldu ama  iki çocuğundada  üstüne  görme  yaşamadim  hiç  birkaç  haftadır  rüyamda  hamile  olduğumu  görüyorum  ya da çevredekilerin hamile  olduğunu  görüyorum  nöbetçi  eczane uzaktaydi eşimi gönderip  test  aldırmadim sizce  böyle  birsey  olabilir mi  hem  midem  bulanıyor  hemde  kaynıyor ve de  sancı oluyor  akıntimda  çok afedersiniz  su  gibi  olmaya  başladı başına  gelen var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim annem küçük kardeşimde 5 ay adet olmuştu doktor hamile oldgunu söyleyince inanmamıştı adet oluyorum ben diye 
(2,054 puan) tarafından
Evet  öyle  bir durumda  inanmak  zor  oluyor  şükür  testim negatif  çıktı  10 gün sonra  genel anlamda  kadın doğuma  sıra  almıştım  o zamanda  bakınirim
(863 puan) tarafından
Iyi bari negatif çıktıysa bende cok korkuyorum bu ay adetten bir gun sonra hamilelik olur mu bilmiyorum ama inşallah benimde yoktur Allah olmayana isteyene versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bilmiyorum cnm ama adet olmuşsun yani belki sitresten falandır
(2,054 puan) tarafından
İnşallah  öyledir ya kızımda da rüyamda  gördüm  hamile olduğumu derken 2-3 gün  sonra hamile  olduğumu  öğrendim  ama  korunmuyordum  geri  çekilmeyle korkmuyoruz eşimde  emin  ama  yinede test alıp  yapacam
tarafından
Aynen cnm test yap için rahat etsin hakkında hayırlısı olsun inşallah
(2,054 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Üstüne gorme ufak bir kanama diue biliyorum 
(2,054 puan) tarafından
Ya  benim bir tanıdığım  üstüne  görmede hep  normal  adet  oluyormuş
0 oy
(9,550 puan) tarafından
Kuzum bende aynı durumdayım test yapınca haber verirmisin  üstüne 2 kere adet gördüm ama şüphelerim var
(2,054 puan) tarafından
Tmm canım  Haber  ederim inşallah  yokturdur bende kızım daha 16 aylık  hiç  hazır değilim 3. Çocuga bakalım  ne olacak
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Ben kizima 2 haftalik felan hamileyken adet olmustum uzerine gordum yani annemde de olmus ablama hamileyken
(2,054 puan) tarafından
Hadi ya bizde kimsede  yok  olursa ben ilk olucam  varsa  peki her ay  adet  oldun mu ne kadar  sürdü  adet  olduğunda
(1,157 puan) tarafından
Hayir olmadim 1 kere uzerine gördüm okadar
(2,054 puan) tarafından
Anladım  canım  inşallah  bende hamile  değilimdir Rabbim isteyene versin inşallah
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Pek sanmam adete bir gun kala gevelik olacagini .piskolojik olarak ruyanada gire bilir.sen reglin gectoyse test yap bi
(2,054 puan) tarafından
Yapacam inşallah eşim  maça gitti  unutmazsan dönüşte  al demiştim  bakayım  unutmazsa inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 259 göst.
0 oy
3 cevap 147 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde brctskn (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Merve... (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kubra_2101 (1,888 puan) tarafından soruldu

379,115 soru

11,348,542 cevap

34,813 kullanıcı

...