0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde (311 puan) tarafından
Kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz bugün yemeğe aşağıya herkes orda benimde çocuk hasta gegxi tıkalı yanında kesinlikle sigara içilmeyecek dendi kayinbabam bı oturur bı paket bitirir her yer duman bende eşime inmek istemediğimi daha çocuğun hasta olduğunu iyileşince ineceğini söyledim ayrıca aşağı çocuk kaynıyor yemek yedirmiyolar bana çocuğu kiskandiklari için annelerine gitmiyolar hepsi yanıma geliyor çocuğa vurmaya çalışıyorlar eşim bağırdı kes sesini ailemle ne alıp veremediği var diyor inmek zorundaymisim zaten sürekli iniyorum yanlarını bir bagirik atiyo ki insan çocuğumu dusunmezmi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
İstediği kadar bağırsın inmezdim  

He çocuğum.hasta hemde kalabalık babası da sigara içiyormuş istiyorsa kendi insin istediğini yapsın...
(311 puan) tarafından
Evden gitti aşağıya inmiyorum diye kendisiyle tatlı dille konuşuyorum sen aşağıda in yemeğini ye diyorum çocuk uyuyor terli ben alıp indircem zaten sevmeyide bilmiyorlar çocuğu sinir edip duruyolar daha 2 aylık yavrum
-Reklam-
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bazı erkekler annesini babasını ailesi kabul ederken, eşini çocuğunu ikinci plana atıyor halbuki öncelikli olması gerekenler artık onlar. Aile yanlış yetiştiriyor bu nedenle bu insanlar böyle hatalı yetişiyor, eşlerine de böyle davranıyorlar.
(1,580 puan) tarafından
Bağımlı yetiştirmiş, çocuğunu sindirmiş işte. Yazık.
(311 puan) tarafından
Diğer abisine yapamiyolar böyle cunki o zengin eltimde aynı şekilde her lafı söylüyorlar ya biz saygılıyız diye böyle heralde yetti valla
(1,020 puan) tarafından
Laf söylesin ne olacak? Ona muhtaçlığı mı var kocanın? Üstelik hasta bu çocuk hasta dese ne olacak bence seni sindirmeye çalışıyor
(1,580 puan) tarafından
Saygı hak edene verilir ne yazık ki bunu sömürüp tepenize çıkacak insanlara değil. Büyük de olsalar bazı insanlar saygıyı hak etmez.
(311 puan) tarafından
Aynen çok haklsin
0 oy
(784 puan) tarafından
Nedir bu kaynanalardan çektiğimiz ve yetti yemin ederim
(311 puan) tarafından
Gerçekten çok yoruldum pişmanım evlendiğime annesi üzülmesin laf etmesin diye beni kiriyor
(784 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim ne diyeyim içinde olan bilir Allah bildiği gibi yapsin bunları
(311 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(53 puan) tarafından
Canim illa duygularini belli etmek zorundamsnz desydn adet olmsm asiri sancm var cok halszm inemem asagiya oldu btti :))))) ne o yanlis anlrdi seni nede sen gderdn 
(311 puan) tarafından
Cnm benim eşim öyle biri ki ben hamileyken ağrı çekerdim suyum giderdi ben aşağıda yemek yapardim
(53 puan) tarafından
Esini sen byle alistrmssn mecbr deglsn
(311 puan) tarafından
Eşim evlendigimizden belli böyle bir mecburiyetm yok artık kimse kusura bakmayack
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Çocuğu kıskandıkları için annesine gitmiyor ne demek orayı anlamadım. Hadi ya ailesi ile mi evlenmişsin ne güzel tatlı bir şekilde de demişsin hastalık bu zaten hemen bir aşağındalar görüşmemene imkan yoktur. O kendi işine baksın, gitme
(311 puan) tarafından
Çocuğu kıskanıyor diğer çocuklar o yüzden benim yanımdan ayrılmıyorlar yemeklerini bile benden yemek istiyolar sonra çocuğun yanına gidip kafasına vuruyolar hiç sesleri çıkmıyor annelerinin
0 oy
(13,374 puan) tarafından
Ne kadar bencilce bir davranış insan çocuğunu düşünür 
(311 puan) tarafından
Aynen öyle aman annesi üzülmesin
0 oy
(120,185 puan) tarafından
koca vaar koca var ne diyim
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Ya herkesin anne babasi dwgerludir. Ama ne sen ona ne o sana illa ailemle gorus katlan sev diyemez ya.  Ben 2 yil konusmadim esim sen bilirsin dedi. Bu sizin aranizda beni ilgilndirmio dedi.bende asla ailmle konus ara sor gel dmem 
(311 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Canım kendimi gördüm sende. Yıllarca annesi gile giderken hep bi stres burnumdan getirdi suçsuz yere kendide orda kasıldığı için benden çıkardı çünkü anasından babasından ayrılamamış hala onların sözünden çıkamıyo korkak bunlar . Güçleri bize yetiyo. Sen sustukça ezer biraz sesini çıkarsan rezil eder .Böylesine büyük cezalar anca yarıyo. İki aylık yavrum ne işi var o sigara dumanında küçücük ciğerlerine yazık sigara enfeksiyon yapıyor hasta olur çocuk.kocan ne kadar köle olmuş öyle . Bende senin gibi sustum yıllarca ama bi faydasını görmedim kaynanam kayınbabamın gözündede iyi olmadık . Artık izin vermiyorum beni ezmesine işine gelmiyosa gidersin bu evden diyorum susup kalıyo.
(311 puan) tarafından
Artık bende öyleyim cnm valla bıktım artik ya

İlgili bir soru bulunamadı

385,954 soru

11,538,369 cevap

35,210 kullanıcı

...