0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (693 puan) tarafından
3 doz oldum biontech kizlar emzirirken ve ilk doz sanırım oğlum 5 aylık ti vs Dr umuz ol hemen emzir antikor onada geçsin dedi anlayamadigim şimdi biz korunuyoruz olsakta hafif atlatacağız etrafımda girduklerimle diyorum bebeğim olursa covid Allah korusun odamı hafif geçirir kafamda deli sorular hiç covid gecirmedik yakında ailem oldu temasliydik orada yatmistim 1 gece 1 haftayı geçti biz negatif çıktık yani bizede gelicek bu sırayla gelior hastalık siz nasıl bilgi aldınız Dr larinizdan 

2 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Evet bende 3 aylıkken asi oldum bana da doktorum hemen emzir dedi. Geçen ay covid geçirdik bebeğimde dahil oda hafif grip gibi geçirdi 
(693 puan) tarafından
Geçmiş olsun öncelikle hafif geçirmenize sevindim kaç doz aşı oldunuz
(6,047 puan) tarafından
2 doz oldum 3.den biraz çekiniyorum bir kaç kişi ağır atlatmış . Ben ilk ikisinde birşey hissetmemistim
(693 puan) tarafından
Ben 1 hafta oluyor 3 ooldum asi oldugun gün değilde diğer gün biraz bacaklarım eklem ywrlerim ağrısı Oldu halsizlestim kol agrimda oldu ama kısa surdu
-Reklam-
0 oy
(795 puan) tarafından
Cnm kizimi emziriyordum hamileyim die oldum 2 doz kimsede bilgi vermedi bnde merak ediyorum 3.doz cikinca mecbur onuda olucam ama korkuyom ne yalan soliyim
(693 puan) tarafından
Yani bilemiyoruz aslında ins iyi gelir ne diyelim
(795 puan) tarafından
Aynen ole cnm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Prens_annesi (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 160 göst.
20 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 287 göst.
0 oy
6 cevap 74 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugbadgann (1 puan) tarafından soruldu

381,731 soru

11,428,103 cevap

34,988 kullanıcı

...