0 oy
595 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Dayımın.oglu kaza yaptı vefaat etti 5 ay olucak daha kararı verilmedi ve suçlu çok.az verildi cezası daha yeni bir habere baktım dolmuş.soforu kadını.bebek.arabasiyla.alinmadi diye hakim işinden men 1280 tl de ceza verilmiş derdim.kadin değil.suncacikk olaya bu ceza iki ölüye ceza verilemiyor bu dünyada.paran ve arkan olacak garibanlara adelet verilmiyor :(((

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Türkiye'de adalet ankarada deniz aramak gibi bişi...
(238 puan) tarafından
Aynen doğru söylüyorsun turkiyede herşeyden ve yöneticisinden bir senedir nefret ediyorum r.t.e çok.severdim.ama tecavüzler cocuk.istismari kadın ölümleri hiç  kesey yapılmıyor as be adam as idam et bu yüzden artık sinir oluyorum allah korusun yarın bizim.baaimiza gelse o adalet bizede ol.iyacak o zaman herkes kendi.adaletiji.kdndi verecek böyle olacak en son
tarafından
Hayırlısı diyelim ama sonumuzu bende hayır görmüyorum ürkütücü bi gelecek var
(238 puan) tarafından
Amin canim aynen bende öyle görüyorum
(25,224 puan) tarafından
Asıp idam etmek başkanımızın vereceği karar değildir. Meclisten çıkacak önce sonra başkanımız onaylayacağını söyledi zaten....
-Reklam-
0 oy
tarafından
2018. Temmuz ayında oğlumu kaybettim ve doktor ihmali vardı sikayet dttim savcılığa 14 ay geçti haber falan yok hala 
tarafından
basinsagolsun canım
tarafından
Sağolun Allah razı olsun xanm
(2,121 puan) tarafından
Allah belâlarını versin:/ cnm bnm ya rabbim kızına uzun ömürler versin
tarafından
Kızım yok askm oğlum var bir tane daha :)
(2,121 puan) tarafından
Anladim güzelim rabbim acısını göstermesin
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Gercekten adalet yok yaziklar olsun
0 oy
tarafından
Canım evet adalet yok ama şöyle bsy de var Türkiye de sadexe cinayet kaza dosyası yok hatta bazen unutuluyor adam içerde suçsuz yıllarca yatiyo sonra çıkıyor bunun fetosu tecavüzü vs bir tom dosya var 
tarafından
Gardiyan karısı unutuyorlar adamları içerde boş yere yatıyor millet sonra özür diliyorlar utanmadan
tarafından
Gardiyan sucu yok ki canım cezaevine dosya gelince çıkarıyorlar onlar emir kulu
tarafından
Gardiyana demedim canım hakim savcının suçu
0 oy
tarafından
2014 de oglumu dogum yaptigimda ebe icimde plasenta parcalari unutmus. 40 gun sonra yogun kanama ile hastanelik oldum operasyon gecirdim. Rahmim alınabilir yada ölümle sonuclanabilir dediler. Cok sukur atlattim. Dava actik ve sonuc kaybettik. Oysa doktorlar kesinlikesiz haklısınız demisti avukatimiza
(238 puan) tarafından
Allah korusun yok.iste adalet allah kimseyi sağlığıyla âlileriyle sevdikleriyle sınamasın
0 oy
(3,151 puan) tarafından
2016 da k.pederimin enistesi tarafindan tacize ugradim evde tekken kendimi zar zor kurtardim sokla npicami bilemedim o gider gitmez intihara kalkistim hst de midem yikandi dava açtık esim askerdeydi o donem. Sonuc 1 yil 6 ay bapis cezasi aldi ama hukmun aciklamasi geri birakildi yani yatmadi hic 5 sene icinde biseye karisirsa yatacakmis. Korkudan uzaklastirma cikarmistim  Zaten ilk olayi degil baskalarina da yaomis ama millet sesini cikaramamis ben cikardimda noldu ceza filan almadi sapik.  Deniz gezmisin bi lafi var cok severim.
(3,151 puan) tarafından
Amin amin basta buyuk travma yaratmisti esime bile saeilip uyuyamiyordum geceleri bana degdigi zaman ciglik atip sicriyodum hemen zamanla duzeldim ama unutmadim tabikii.
tarafından
eve nasil girmis ki
(3,151 puan) tarafından
Kimse olmadigini farkedince geldi oylesine canim akraba ya guya bende aldim eve evdekileri sordu filan bende saf gibi dedim sehir disina gittiler kaynimin yemin torenine diye anlattim sonra bi yakinlasti filan ustume geldi hatirlamak bile istemiyorum az daha tecavuz edecekti resmen ibneee.
tarafından
******** adi fırsat kollamistir zaten o adi. benimde ortsokuldayken teyzemin oglu taciz etti beni kimse bilmiyor ve abimin kankisi gecen teysemde denk geldik kizimi sevdi ama varya o kadar kötü oldum ki kizima dokununca
(3,151 puan) tarafından
Sorma ya kadin olmak zor lise zamaninda bikac kere dolmusta da ellemislerdi. Bi tanesine tokat atip orspu cocufu diye bagirip inmistim hemen sonra. Benimde 2 kizim var cok korkuyorum.
0 oy
(548 puan) tarafından
Allah rahmet etsin kuzum sizlere sabr versin inşallah.Adalet olsa bu haldemi olurduk yazık valla.insana deger kalmamış:(((
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Adalet dediğin hz. Ömer ölünce bitti...
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canm haklisın Allah bildigi gibi yapsin sebep olanlari

Cezalar caydırıcı olsa zaten memleket bu hale gelmezdi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 792 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy