0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (292 puan) tarafından
Kızlar biraz önce sormuştum fiyat nasıl diye pahalı dednz Eskişehir deym var mı öneriniz memnun kaldğnz bi yer

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ne kadar pahalıymış. Ben burda bacak genital yarim kol ve koltuk altı. Biyik çene 1800 verdim. 

Başka yere sormuştum her seans 800 dedim hesaplayınca 10 bin e gidiyordu. Bazıları resmen kazıkçı
-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Gittiğiniz yeri iyice araştırin fiyatı ucuz olsun güzel olsun düşünmeyin cihazlar hakkında bilgi alın ben 1.5sene bi yere gittim arkadaş tavsiyesi üzerine hic bi dökülme olmadi boşuna zaman kaybı o zamanlar hastaneden de fiyat almıştım hastane 500tl fazla söylüyor diye diğer yere gittim ama zaman kaybı oldu benim doğumdan sonra tekrar gitmeyi düşünüyorum bakalım iyi araştır bence paramla rezil olma benim gibi sonra 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
aay bu yaz gittim ama adinu unuttum suan dilimin ucunda ama aklima gelmiyo
0 oy
tarafından
İsmini bilmiyorum ama Atatürk bulvarında  muayenesi olan bir cildiye Dr gitmişti arkadaşım , 2 yıl önce fln çok memnundu seans sayısı az olmasına rağmen hemen bitmiş ,tekrar çıkmamış .  Bence gidecekseniz ya özel hast ya da Dr kontrolünde çalışan bir yer  olsun . Ben güzellik mer.cok güvenmiyorum cildi yanan çok duydum. 
(292 puan) tarafından
Atatürk bulvarnda duymamştm hiç
tarafından
O basın sehitlerinde oturuyordu o yüzden yakın diye cars pazarının o tarafta demişti bana o civarlarda konum yazıp bakın çıkar galiba ama en az iki yıl oldu hala var mıdır bilemiyorum. Dr yeni açmış o zmanlr o yüzden baya uyguna gitti ve çok memnundu herşeyi beğenmez titiz bir arkadaşım o yüzden aklımda kalmış :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.
28 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde MbEr (15 puan) tarafından soruldu