0 oy
293 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (335 puan) tarafından
Doktorum bulantı hapımı artık kullanmama gerek olmadığını söylemişti. Ben de kendimi iyi hissediyorum diye yazdurmadım kontrole gidince. Ama bugün perişan oldum. 14 hafta oldu ama yok. Meğer ben hapla iyi duruyormuşum. Ne kadar çabuk havaya girmişim meğer.

İlk hamileliğimde de böyleydi halbuki ama, ne bileyim. Daha iyi hissediyordum kendimi. Nasıl böyle bir hata yaptım. 

Nöbetçi eczanelerde de bulamadık hapı. Evde bir de bebeğim var 1 yaşında. Kıyamam, anlayamıyor ne olduğunu. Çok üzülüyorum ona da.

Yedekleme yapmalıyım hapı, ah ahhh. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
naneli sakiz cignesen yada seker yesen iyi gelmiyor mu canim
(335 puan) tarafından
Hiçbir şey fayda etmiyor. Yarım saatte bir lavabodayım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çubuk kraker falan ye canım
(335 puan) tarafından
Malesef, tutmuyor hiçbir şey. 2 saattir sürekli...
tarafından
Ayy bende hamileliği de çok çektim anlıyorum seni
(335 puan) tarafından
Bu gidişle eski günlerdeki gibi acillik olacağım. Bebeğim olmasa hiç umrumda değil de. Olsun çocuk korktu artık, kıyamam.
0 oy
tarafından
Ben 39 hafta boyunca kullandım
(335 puan) tarafından
Allahım, annelik işte. :( mecburen kullanılıyor.
0 oy
(292 puan) tarafından
Benim de midem hala bulanıyor bende 14 haftalığım 3 hafta önce bıraktı ilacı doktorum ama bi haftadır şükür kusmuyorum akıntım çoktu enfeksiyondan şüphelendim doktorum test yaptı evet enfeksiyon varmış ve o da bulantı kusma yapıyormuş antibiyotiğe başladım geçti çopunlukla çok şükür sende bi yaptır istersen 
(335 puan) tarafından
Zaten böyle devam edemez. Pazartesi gideceğim tekrar. Acaba başka bişi mi var diyorum. Bebeğim iyidir inş.
(292 puan) tarafından
İnşallah iyidir bende enfeksitob çıktı verdiği ilaç enfeksiyonu attırıyor rahatladım
(335 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(386 puan) tarafından
Canım ya ben zofer kullanıyordum mükemmel fayda ediyordu. Doktorum günlük yarısını kırıp içmenin zararı olmaz demişti çok rahattım. Ondan al bence
(335 puan) tarafından
Aklımda bulunsun, olmadı eşim gidip alır. Biraz daha bekleyeyim diyeceğim ama... Keşke şıp diye geçen bir şey olsa. Neyi bekliyorum ki yaaa
(386 puan) tarafından
Ah canım ya çok zor çok iyi anlıyorum seni. Ben sabah kalkar kalkmaz su kusuyordum sonra zoferi içince kusma hiç olmuyordu rahat ediyordum valla
0 oy
(184 puan) tarafından
Hapın adı neydi canım okadar iyi geliyo muydu 
(335 puan) tarafından
Prilam diye bişi. Yeni mi çıkmış ne. İlk hamileliğimde bilmiyorum yoktu herhalde. Eczacı geçen sene çıktı demiş. Hatta bazı eczanelerin haberi yok. Bugün ararken hem sinir oldum, hem hayret ettim. Pazartesiyi iple çekiyorum. Soluğu doktorda alacağım.
(10 puan) tarafından
Bende prilam kullanıyorum 15.haftadayım hapı kullanırken bişey yok bırakınca çok kötü oluyorum inşallah geçer bir an önce
(335 puan) tarafından
İnşallah, gerçekten. Doktoruma söylemem lazım. Mahvoldum ya.
0 oy
tarafından
Kreker ye tuzlu
(335 puan) tarafından
Hem kesmiyor, hem de kızımın alerjisi var. Hala emdiği için sütlü ve yumurtalı şeyler tğketemşyor um.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 465 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
0 oy
7 cevap 294 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 39 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu