0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben kaynanam ile bir türlü geçinemiyorum oldum olası o beni bende onu istemem bir tüelğ anne falanda diyemedim zaten her neyse eltim oaile apartmanında altlı üstlü otıyır ben farklı bir semtte yim eltim ilk gelin ben ikinci kv ile yakın zamanda tartıştım bir konudan dolayı o gün bugündür konuşmadım hanım diye hitap ettim diye baya alınmış eltimin demesine göre yarın bana bir akraba kahvaltıya gelecek eltimide davet ettimide davet ettim eltim kv yide çağır olsun dedi bende sen söyle gelirken dedim ararsam ararım dedim ama hiç aramak istemiyorum çünkü tartışma sebebim ayrımcı olması çocuğuma bile yansıtıyor farkındayım o yüzden sinir oluyorum eltim görümcem kv çok samimiler birbirleri ile ben çağırmama sen söyle gelirse buyursun dedim yüzü düştü eltimin hemen sizce ben mi çağırmalıyım siz olsanız davet edermiydiniz 

7 Cevaplar

0 oy
(1,448 puan) tarafından
Büyüklük sende kalsın çağır bencr
(228 puan) tarafından
Arayıp ne diyeyim sizce
(1,448 puan) tarafından
İste anne filanci gelcek sende buyur gel de
(228 puan) tarafından
Modumu sıfıra düşürecek yine :)
(1,448 puan) tarafından
Ay bosver kız kimse hic bisey senden değerli değil böyle düşün
-Reklam-
0 oy
(545 puan) tarafından
Ben olsam eltimide çağırmam beni kayırıp diğerleri çok iyiyse benim evimden de laf götürür dedikodumu yapar :D ama eltin gelecekse kayınvalideni de çağırman icap eder 
(545 puan) tarafından
Yarın akrabam kahvaltıya gelcek eltimi de çağırdım sende gel işin yoksa birlikte kahvaltı edelim de ılımlı yanas biraz o soğuk yaparsa gelmezsen gelme de :))
(228 puan) tarafından
:) ha hu lu konuşuyor büyük ihtimal modumu düşürücek yine
(545 puan) tarafından
Noldu aradın mi merak ettim ne dedi kaynanan :D
(228 puan) tarafından
Aradım zaten yarın ki kahvaltı iptal cenaze varmış akrabanın komşusu vefat etmiş corona dan şimdi elimden geliyorum kv oğlumu sevdi çağırdı yukarı hediye almış :)
(545 puan) tarafından
İyi bari düzelmiş aranız :)
0 oy
tarafından
Senin evine eltinin davet etmesi hoş olmaz 
(228 puan) tarafından
Sizce çağırmalı mıyım
tarafından
Sen davet et eğer hoşlanmasıpın şeyleri yapmaya devam ederse bidaha davet etmezsin hanım yerinede istersen siz diye hitap et hanım denmeside ne bileyim zoruna gidiyor olanilir daha çok zıtlaşır
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Sen çağır gitsin. Atsan atılmaz satsan satılmaz boşver 
(228 puan) tarafından
Aynen söyliyim yinede kendi bilir
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Çağır ama fazla muhattap olma sen elinden geleni yapta kul bilmezse Allah bilir nasıl olsa
(228 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz oğlumu kreşten almaya giderken evine uğrayıp mı söylesem sizce
0 oy
tarafından
Şimdi çağırmadan nispet yapiyo gibi algılanır ölümlü dünya çağır gitsin
(228 puan) tarafından
Aynen söyliyim bari
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Ben olsam ararım hatta eşimin yanında ararım ki eğer okursa gelmezse ters bir şey derse eşine ben aradım ama bak böyle oldu diyebilmek için o yokken arasan senin karın bana böyle yaptı deme ihtimali yüksek olabilir iyi değilsiniz çünkü 
(228 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz hatta birazdan oğlumu kreşten alıcam yüzüne söylim direkt

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 331 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yenibiranne-00 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 200 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (757 puan) tarafından soruldu