0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Tecrübeli anneler biliyorum her mama her çocukta farklı etki yapar ama genel olarak az sorunlu mamalar vardır hangisini alayım 

6 Cevaplar

+1 oy
(119,247 puan) tarafından
doguma mama alma her hastanenin yaninda eczane var sut gelmezse 5 dk alir gekir esin bosuna alma
tarafından
Bende bu yorumu yapacaktım
-Reklam-
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Doğum için mama almana gerek yok ki. Kendini ona şartlandırma bence . Bol bol emzirirsin gerekli durumda doktor ve ebeler sama söyler zaten 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
ilk 2 gün sütüm gelmedi hipp combiotic kullandık sonra 5,5 aylık memeyi bıraktı o zamandan beri de hippten devam ediyoruz
0 oy
tarafından
 doğum olunca süt hemen gelmez bence yanındaki refakatçi günlük mamalar oluyor ondan alır gelir süt inene kadar boşuna büyük mama alma 
0 oy
tarafından
Hipp combiotic al yada similac 
0 oy
(409 puan) tarafından
Hipp bebek sütü almıştım ben, yoğun bakımda yattığı için mecbur mama ile beslendi zaten. Her eczanede hipp bulamazsın. Ben hipp ve sma iyi diye araştırmıştım. Hatta şuan sma kullanıyoruz. Eczanelerde genelde popüler mamalar oluyor aptamil ya da bebelec gibi. Herkes kendi kullandığı mamayı söyleyecek bence içeriğini araştırın. Yeni doğan yoğun bakımına bakan profesörde hipp istiyordu bütün bebekler için. Ama yinede size kalmış 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 71 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 326 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde IssızAda (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 136 göst.
22 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kullanici42 (38 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 246 göst.

379,174 soru

11,350,345 cevap

34,818 kullanıcı

...