0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Merhaba kızlar uzun zamandır olmadığım için bu ikinci sorum :) bizim buraya sütçü gelmediği için eltim alıyor sütü ben ona parasını veriyorum bugün vermeyi unuttum paran varsa sütün parasını geiçtirisin yazmış 25 TL çok sinir oldum 25 lira ne ki o vermese ben hiç sorun etmem bile o kadar da yarım etmişliğim var pande mi döneminde çok zoruma gitti gerçekten 

9 Cevaplar

0 oy
(119,355 puan) tarafından
kiz deme oyle belki o anda indada yoktu
(228 puan) tarafından
Aynen cnm olabilirde 25 TL de vardır diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Parası yoktur belki canım
(228 puan) tarafından
Aynen haklısınız da işte küçük Bi meblağ olduğu için biraz değişik oldum Bi anda
(1,464 puan) tarafından
Parasi varda yapiyorsa haklisin canim ama yoksa
(228 puan) tarafından
Yani normalde öyle bir insan değil aslında ama niye böyle yaptı anladım şimdi verdim ordan geldim eve kahve falan yapmış içtik parayı verdim dediki alayım mı süt yine dedi
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Belki ihtiyacı vardır elinde yoktur ondan öyle yazmıştır neden hemen öfkeliniyorsn cnm
(228 puan) tarafından
Tabi orasıda doğru
0 oy
(3,162 puan) tarafından
İnsanlık hali yahu olmayabilir parası, acil birşey için lazım olmuş olabilir. 25 TL ne hakikaten niye bu kadar büyüttün. Belki açıklama yapacak sana sonra dur bekle bir bakalım. 
(228 puan) tarafından
Zaten para önemli değil zoruma giden ben böyle bir insan değilim... Demesi gereken bende olsa ben verirdim gibi bişey yazabilirdi tabi olmayabilir insanlık hali
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ayıp etmiş parası yoksa sen yabancı değilsin açıklama yapabilirdi
(228 puan) tarafından
Aynen onu diyorum işte bende cnm bendede yok olsa verirdim gibi
0 oy
tarafından
Yani öyle çok parada değil sen de ver gitsin böylece Kimseye kuruş dahi borçlanmamak gerektiğini öğrendin hemen isterlee bak böyle
(228 puan) tarafından
Zaten para önemli değil zoruma giden ben böyle bir insan değilim... Demesi gereken bende olsa ben verirdim gibi bişey yazabilirdi tabi olmayabilir insanlık hali onun eşinin işi belli olmadığı için para olmuyor bazen elinde biliyorum hatta hep sorarım yoksa ben alayım vereyim para diye
0 oy
tarafından
parası yoktur belki ihtiyacı vardır 25 TL diyoruz ama şuan ona ihtiyacı olan insanlar da var kızma bence 
(228 puan) tarafından
Zaten para önemli değil zoruma giden ben böyle bir insan değilim... Demesi gereken bende olsa ben verirdim gibi bişey yazabilirdi tabi olmayabilir insanlık hali
0 oy
tarafından
Canım öyle düşünme belki bazilari için çok küçük olan meblalar bazıları için gerçekten çok önemli olabiliyor belki o an çok ihtiyacı vardı belki senden aldığı parayla bı şey alacaktı onu hesaplamisti belki senin böyle düşüneceğin aklına bile gelmemiştir de ondan demiştir .
(228 puan) tarafından
Zaten para önemli değil zoruma giden ben böyle bir insan değilim hani bende olsa ben verirdim gibi bişey yazabilirsin tabi olmayabilir insanlık hali
0 oy
(621 puan) tarafından
Canım bazen 1 lira bile olmuyor belki yoktur üzme kendini
(228 puan) tarafından
Belkide cnm çünkü beklemezdim böyle bişey büyük ihtimal yoktu olsa ben vereyim sen verirsin derdi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Yusraaa (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 359 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 1,114 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alevimsi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 325 göst.