+1 oy
749 göst.
Aile kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar ya ben taşınmadan önce komsuma blendrımı vermiştim oğlum ek gıdaya geçiyoruz dedim ki blendırdan geçireyim pürüzsüz olsun diye düşündüm bi aklıma geldi eski komsuma verdiğim aradım açmadı mesaj attım blendırım sende kalmış evdeysen müsaitsen almaya gelebilir miyim diye evde değilim dedi peki ne zaman gelirsin dedim bilmiyorum dedi tamam geldiğinde haber verir misin dedim ne kıymetli malın varmış vercem işte bir sürü sey söyledi acaba dedim onun eşyasını mı istiyorum diye bi anda düşündüm malum uygun bişeyde değil ki yenisini alayım şimdi ben bunun üstüne nasıl gidip alabilirim onu bi akıl verin bana 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Git al nolcak canım dediğin gibi pahalı bir şey bir daha arama konuşma böyle yuzsuzlerlr
-Reklam-
+3 oy
(1,776 puan) tarafından
Verirken senden iyi yok isterken de senden kötüsü olmaz. Bu her zaman böyledir
(1,070 puan) tarafından
Vallahi öyleymiş verdime pişman oldum
(403 puan) tarafından
Aynnn valla
(1,776 puan) tarafından
Dayımın bir  sözü var veripte kötü olacağıma vermem kötü olurum daha iyi
(1,070 puan) tarafından
Çok doğru diyo bende vermicem bida kimseye bişey dicem de kapıma gelene yok diyemiyom ki
+1 oy
(119,338 puan) tarafından
iste bu yuzden verilmex kimseye bisi 
(1,070 puan) tarafından
Valla ya bide taşındım ordan
(1,464 puan) tarafından
+++++++
0 oy
tarafından
Ben böyle insanları anlamıyorum hadi ihtiyacın vardı anladım aldın kullandın ya ihtiyacım bitince yıkarsın geri verirsin yani milletin malını zaptetmek nedir arkadaş ya
(1,070 puan) tarafından
Bi kötü oldum ki sanki onun bişeyini istemişim gibi bide ben ordan taşınalı 2 ay oldu
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Ne derse desin oğlum ek gıdaya geçti onun için istiyorum de asıl onun dediği ayıp
0 oy
tarafından
Sen ona hediye mi vermiştin ? Geri istemen hoş olmamış diye düşünmüş olabilir . 

Birde zaten isteyen suçlu olur her zman:) millet bı değişik kendi malını istemek de suç
(1,070 puan) tarafından
Yok hediye olarak vermedimi biliyo lazım dedi verir misin kullanıp hemen geri getircem dedi bende verdim ordan taşınırkende unutmuşum 2 ay oldu taşınalı valla bilemedim şimdi bu konuşmanın üstüne nasıl gidip alırım
tarafından
Valla git al kuserse kussun çok ayıp şuan kötüsü bile 250 . İsteyen suçlu bu devirde
0 oy
tarafından

Bizde bir laf var  ver malını ellere vur dötünü yerlere diye:D o komşuna da söyle tabi kıymetli diye ve en kısa zamanda al blenderi

(1,070 puan) tarafından
Valla bu halimle güldürdün ya allah ne muradın varsa versin cnm
0 oy
tarafından
Basbaya git blenderı almaya geldim de al bidaha da onla konuşma napıcan öyle görgüsüz insanı hayatıdna aldıysa vermesini de bilsin
(1,070 puan) tarafından
Ordan taşındım zaten cnm alsam bida görmem zaten
0 oy
(603 puan) tarafından
Malım seni vereyim mi kötü olayım vermeyeyim mi kötü olayım der annem hep.... eşinle git al canım
(1,070 puan) tarafından
Doğru diyon eşimle gideyim alayım yapcak bişi yok eşim canıma okuycak da yapcak bişey yok
0 oy
tarafından
Anamm nasıl insan yaw bunlar. Adam gibi cevap verse de sana ellı soru sordurtmasa ya. Manyak bide üste çıkmış. Bayaa git al sen söylediklerinde haklısın ben malımı verdim kötüyüm de sadece arkana bile bakma. Bi daha da muhatap olma 
(1,070 puan) tarafından
Dedim çok soru sordum ona kızdı heralde diye düşündüm
tarafından
Tamam sormuşsun ama o da insan olaymış da işi bitince getireymiş ayrıca da insan der ki ne zaman geleceğim belli değil ben gelince getiririm yada sana haber veririm.
(1,070 puan) tarafından
Müsait olursam haber ederim dedi :))
tarafından
Şükret :D
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Keşke hiç en baştan vermeseydin **** kadına bak sen hele kendi malıymis gibi ahkâm kesiyor bide .. 

Deseydin evet çok kıymetli evde ol gelip alacağım ona göre sjsjsjsjs
(1,070 puan) tarafından
O an veremem diyemedim cnm hemen işim bitince getircem dedi 2 ay oldu ben taşınalı hiç aramadı da sormadı da dedim ben istiyeyim dünya laf etti
(2,165 puan) tarafından
O zaman sende taşındığında isteseydin keşke kuzum
0 oy
(403 puan) tarafından
Aynnn valla bende ev sahibime hep kek di börekti götürdüm arada oda gonderiyor ama hep kendi tabagiyla benm 5 6tane tabagim var gecen istedim iki tane yollamış bir de kendi kırık tabağını onun kini.geri yolladim daha gelmedi tabaklar tabagimda az yüzüm yok istemeye valla sinir oluyorum öyle insanlara
(1,070 puan) tarafından
Takım yapıyodur o da
(403 puan) tarafından
Herhalde öyle yapiyo
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben akşam vakti evde olduğu için gidip alırdım sonuçta emanet etmişsin ne kadar ayıp etmiş utanacağı yere birde sana neler söylemiş. Para kolay kazanılmıyor
(1,070 puan) tarafından
Ucuz bişey olsa neyse der alırım da ucuzda değilki akşam eşimle gidip alayım şekerim de var tartışmak da istemiyorum sonra benim şeker tavan yapıyo
(5,108 puan) tarafından
Bence hiç tartışma zaten evini biliyorsun akşam vakti eşinle birlikte git buralardaydık gelmişken blenderimi da alayım de al ve birdha görüşme engelle kendisini
0 oy
tarafından
En iyisi kimseye birşey vermemek. Kendi malinla rezil ediyorlar
(1,070 puan) tarafından
Sütten ağzım yandı vermem bida kimseye bişey
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ayıp etmiş, asıl kullandıktan sonra siz istemeden geri iade etmesi gerekirdi...
(1,070 puan) tarafından
Yeni vermiş olsam başka bişey daha yapıcaktır dicem de 2 ay oldu ben ordan taşınalı
(1,580 puan) tarafından
Taşınırken taşınıyorum diyip isteseydiniz keşke. Ama ayıp, demekki istemeseniz üstüne yatacakmış.
0 oy
tarafından

Bence bozdu blenderi o yüzden sert yapıyor :D

tarafından
Valla okuyunca direk aklıma o geldi :)
(1,070 puan) tarafından
Bak şimdi içime kurt düştü bozuldu da ondan mı atar yaptı
tarafından
Fiyatlar arttı artık iyice yenisini almaya gücü yetmiyorsa eğer ondan atar yapmış olabilir
(1,070 puan) tarafından
Sıradan bişey de değil ki cnm gidip ucuzluğundan alayım desem onlar cabuk bozulur
tarafından
Valla canim insallah bozulmamistir
0 oy
tarafından

Git al , ne diyecek yada ne düşünecek diye düşünme.

Senin malındir, sen kendine ait olan birşeyi istiyorsun sonuçta .

Birkaç gün sonra tekrar ara yada git kapıya iste.

(1,070 puan) tarafından
Akşam gidip istiycem cnm
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Alıp kullanmayı bilen bi zahmet geri getirsin sen niye gidiyorsun kapısına
(1,070 puan) tarafından
Beni kabul etmeyen insan kendi getirir mi hiç cnm
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Blenderı alsan bile çocuğa o şekilde verme bence pütürlü ver 
(1,070 puan) tarafından
Yeni geçiyoruz cnm ek gıdaya yiyebilir mi ki
(3,451 puan) tarafından
Yani ben blw yöntemi ile başlayacağım, Instagram da blwbeslenme diye yazıp bi bak istersen
(1,070 puan) tarafından
Bi bakayım cnm
0 oy
(392 puan) tarafından
Cnm sen git almaya. Bişey dersede mallığınamı almıştın hemen geri getiricem dedin kaç ay geçti asıl sen nerdesin de üste çık canım yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış fırsat verme
(1,070 puan) tarafından
Dediğin doğru cnm
(392 puan) tarafından
Hiç ek gıdaya geçtik ondan istiyorum deme. Ne açıklıycan.
(1,070 puan) tarafından
Yok demedim öyle zaten ona açıklama yapmadum da pek vermeye gönlü yok herhal :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 130 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Adel (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 330 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 283 göst.