0 oy
166 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (8,962 puan) tarafından
Bebeğim için 10 lu hastane çıkışı koydum onun dışında yedek içli dışlı 4 takım koydum hepsini tek giyimlik olarak paketledim şöyle bı paketin içinde bir şapka bir eldiven bir çorap bir içlik alt üst birde normal alt üst takım bi tane bez bı tane ağız mendili var. 10 lu pakette bir tane battaniye var ince nohut battaniye birde kalın polar battaniye aldım alt açma bezi aldım. Kendim için bir tane elbise gecelik bir sabahlık çorap iç çamaşırı depend külot emzirme atleti bir eşarp birde yelek koydum  bir paket bunlar. Bunların dışında 2 tane önden düğmeli pijama takımı aldım 2 tane emzirme atleti iç çamaşırı ve depent bunlarisa paketledim. Bir terlik diş fırçası macunu aldım aklıma şuan için başka bişey gelmiyo. 33 haftalık hamileyim şimdiden hazır olsun dedim son haftamda bardak kahve bitter çikolata komposto ve emizren anne çayı alıp koyucam 2. Sezeryanim olacak gebelik şekerim de var belki uzun kalırsam diye. Eksik var mı aklım durdu... He bebeğe ıslak mendil emzik de alacağım bir paket bezi (40 adet) koydum çantama

2 Cevaplar

0 oy
(12,481 puan) tarafından
Kağıt havlu bide iç çamaşırından 3tane koy hastane çıkışı için kıyafet 
(8,962 puan) tarafından
3 tane iç çamaşırı 3 tane depend külot bez koydum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fazlasıyla koymussun gayet ıdeal ama bırde sut sagma pompası ve bıberonda koyarsan cok ıyı olur her ıhtımale karsı 
(8,962 puan) tarafından
Makinem var aslında ama koymak istemedim ilk kuvozde kalınca kullanmıştım olmazsa koyarım
tarafından
Insallah hıc ıhtıyacn klmz dırek emer bebısın :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 219 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 188 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 00duru000 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 363 göst.
22 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 327 göst.

377,832 soru

11,309,212 cevap

34,741 kullanıcı

...