0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
Kizlar 1  biçuk senelik evliyim haliyle bütun eşyalarim yeni beyaz esyalarim beko 9 kiloluk camasir makinesi kullaniyorum ama en bastan beri ariel omo  duydugum her iyi deterjani aldm ama makinem ozellkle bwyazlarimi yikamiyo 8 aylik kizim war onun yemek lekelerini resmen elimde yikiyorum ses geliyo   ve cocugmun kiyafetlerini  yırtıyo defalarca servis cagirdm gelp bakip makinede sorun yok diorlar ne yapicam siz ne öneriyorsunuz acaba 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şikayet var . Com sitesine güzelce yazacaksın şikayetini peşini bırakmayacaksın yoksa bunlar takmıyolar insanları
(105 puan) tarafından
Walla biktm aldigim yerede gittim onlarda serwis gonderelm diorlar gnderecekleri serviste ayni seyi soyleyecekler biliyorum inan smdi elmde yikadm camasirlari ya
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ben çok kirli olursa önce citileyip atiyorum

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim beyazlari güzel yikamamasinin nedeni kac derecede yikadigina bagli mesela ben 60 veya 90 da yikarim hic leke kalmaz bembeyaz cikar. Bide daha yeni evliymissin makinayi degistirin garantisi vardir daha
(105 puan) tarafından
Ewt garantli ama dwgistrmiyorlar bnde 60da yikiyorm cikarmiyo lekeyi kuzum
(3,950 puan) tarafından
Beyazlarin pamukluysa 90 da yika canim yada 60 da 3 saat varsa o sekilde yika ve içine  domestos koy deterjani alirken ben o sekilde yapıyorum
(105 puan) tarafından
Kiz bende en az 60da yikiyorm omoda kullandm arialde kullandm perwol kullandm yok cikarmiyo lekeyi delircem ariyorm gelp bakip baeyi yok dyp gidiyorlar onuda gectim kiyafetleri yırtiyo makine biktm walla
(3,950 puan) tarafından
Acaba cok mu dolduruyorsun makineyi cok doldurunca da oyle oluyormus yırtıyormuş kiyafetleri internetten arastir bakalım.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysekkkk (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 272 göst.
0 oy
4 cevap 95 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ftmxx (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gulserenaybars (5 puan) tarafından soruldu