+1 oy
1,152 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Ya kızlar ne yapmam lazım. Eşim eve kamera aldı aklım cocuk ta kalıyor bir deprem olur ya da hırsız girer vs tarzı. İstemiyorum ben dedim bugün aldı koydu dışarda olsa bile sürekli izliyor oğlumla bizi. Ne yapmam lazım rahatsız oluyorum 

66 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aklı niye kalıyormuş sen annesisin çocuğun bakıcı muamelesi yapmak nedir . Sök kamerayı tepkini de koy canim
(8 puan) tarafından
Deprem olur hırsız girer kalsın diyor ama bence amaç farklı merakından yapıyor aileler kavgalı bizim ben telefonda ne konusuyorum vs merakları
tarafından
Bence çok yanlış sök at kamerayi
-Reklam-
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Yok daha neler Çocuğu bahane edip seni izliyor bence
(8 puan) tarafından
Banada öyle geliyor canım
0 oy
tarafından
Oğlundan değilde bence sende aklı kalıyor olabilir şuan düşündüm de ben olsam asla izin vermem bu güvensizlik 
(8 puan) tarafından
Bende vermiyorum izin ama dinleyen kim
0 oy
tarafından
Bismillah belki g.tumu kaşıycam o ne neeee :F
(8 puan) tarafından
Hahaha ay hiç güleceğim yoktu. Kaşıyamıuorum canım zaten jsjs
tarafından
Komik ya ahshsjsj
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bende bebeğim küçükken istemiştim kamera ama o kameralar hiç güvenilir değil canim hatta sosyal medyada da haberlerde gördüm o kameraları  hackerlar kırıyorlar ve evi izliyorlarmis hatta ben birkaç kere benimkinde izlendiğinde kırmızı ışık yanıyor baktım ışık yanıyor dedim eşime sen mi izliyorsun hayır dedi o günden sonra daha kamerayı takmadik
(8 puan) tarafından
Biliyorum haberlerde görmüştüm canım eşime de attım görsün diye. Diyor ki binde bir yaşanan olay onlar
(3,681 puan) tarafından
Valla bir zat kendim de yaşadım Allah'tan farkettik canım
0 oy
tarafından
Yok artık yaa. Hırsız icinse dış kapıya koysaydi
(8 puan) tarafından
Sorunlu işte
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Biz de de var ama ben hiç rahatsız olmadım hatta ben aldım kurdum eşim bakardı ara sıra hatta bazen seslenşrdi ama bizim sesimiz gitmezdi ona eşimden çok benim işime yaradı camera uyuduğunda balkon ya da mutfaktaysam izliyordum.

Kocan çocuğu hırsızı depremi bahane edip senin için takmış. 
(8 puan) tarafından
Bizim oturma odasında takılı 360 derece dönüyor diğer odaları da görüyor yani ses de gidiyor bizimkinde istediği zaman dinliyor vs
(4,651 puan) tarafından
Bizim de salonda gündüz hep burdayız  gece yatak odasında. Diper odaları görmez nereye taksrsan anca o oda. Yani bizimki o kadar teferruatlı bile değil uyuduğunda ben başka odadaysam izliyim bakayım diye. Ona hafıza kartı da takmıştır bence. Geriye dönük izleyebilmek için. Bizim kine de takılıyo ama bizşm kaydetme amacımız yok tabi
0 oy
(427 puan) tarafından
Çocugu oldu merak ediyordur hemen kotu düşünme ama uygun bir dille anlat rahatsiz oluyorsan ama bence rahatsiz olacak bir sey yok kocan sonuçta normal takıl ben olsam öyle yapardım 
(8 puan) tarafından
Sorun sürekli müdahale etmesi canım yan döndü çocuk ağzına bir şey alıyor vs arıyor hemen
(427 puan) tarafından
Aa o zaman sinir olursun tabi çek fişini olsun bitsin karışıp duruyorsun dersin
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Oha ya çüş artık. Ne saçmalık bu ne için koymuş
(8 puan) tarafından
Bende anlasam bi
(5,559 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Ne alaka sen sonuç da yanındasın annesi olarak neden akli kaliyomus.  Guvensizlik var galiba . Her odaya mi takti takmadigi oda varsa sende orda takıl :)
(8 puan) tarafından
Oraya gidiyorum zaten bebekle :)
(1,453 puan) tarafından
Heh en guzeli akşama kadar o odada takil
(8 puan) tarafından
:)) bu sefer de der ki içeriye niye gitmiyorsunuz sizi göremiyorum
(1,453 puan) tarafından
Ahahhaa bahane bulursun bisey olmaz
0 oy
(245 puan) tarafından
Gelsin çocuğa o baksın sen çalış o zaman. Hey Allahım yaaa deprem olsa kameradan napcakmis hırsız girse bile zaten o evin için de sen varsın birşey olsa ararsin Ha evde kimse yokken hırsız içinse sadece kameraya bakar tamam. Bence çocuk bahane gibi seni mi takip ediyor eşin. Pek normal değil çünkü eşim bile olsa sürekli kameradan izleniyor olmam aşırı rahatsız edici.. 
(8 puan) tarafından
Çok rahatsız edici sürekli gözüm kameraya takılıyor
0 oy
(373 puan) tarafından
Bu kişilik haklarına aykırı sök o kamerayı tavrını koy hapis mi orası deli mi ne ben kırar üstünde tepinirdim
(8 puan) tarafından
Bakalım güzel dille istemediğimi söyledim aldı geldi yine güzel dille söylicem ama bakalım
0 oy
tarafından
Telefonuna dinleme takip programı da yükleyebilir dikkatet wassabida takip edebilio kontrolet 
(8 puan) tarafından
Allahtan oralara el atmıyor canım. Telefonlara bakmıyoruz ikimizde karıştırmayız yani
tarafından
Yinede kontrolet sen farkında olmadan yüklemiş olabilir yanında yüklemez zaten
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Bence güven sorunu olsa sana söylemeden de takabilirdi. Bu yüzden Bi psikiyatr yardımı alsın çünkü senlik bisi yok olsa gizli takardi. 
(8 puan) tarafından
Dimi olabilir. Güven sarsacak bir şey yapmadım çünkü
0 oy
(463 puan) tarafından
Deprem olursa kameradan napacakmış acaba. Bizde de var ama bebek odası için. Yani saçmalık beni denetler gibi böyle yapsa toz alırken yanlışlıkla düşürüveririm kesin
(8 puan) tarafından
:)) gider yenisini alır onun için hiç sorun değil
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Bende bakici vs var guvenmiyir sandım ki digru bursey yapmış olurdu ama annesi var çocuğunun yanında tabikide kendini kötü hisettmen normal yaptığı bence his hos deg
(8 puan) tarafından
Aşırı rahatsız ediyor
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Kapat gitsin önüne ya ona ne öyle 
(8 puan) tarafından
Bakalım canım öyle yapıcam galiba
0 oy
(5,953 puan) tarafından
O nedemek ya  cok tuhaf ben olsam çeker kopartırım onu hic hoş degil cekip koparatmassan ekranına siyah boya sur ayy ne sinir durum he bNa göre degil 
(8 puan) tarafından
Haklısın gerçekten
0 oy
(55 puan) tarafından
Hemen sök at.beklemen hata.
(8 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Hadi hırsızı bir nebze anlarım da deprem olunca kameranın ne faydası oluyormuş evi yıkılmaktan mı koruyormuş tövbe tövbe. Ben olsam tepkimi gösterirdim.
(8 puan) tarafından
Saçmalıyor işte

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 248 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Baranın annesi (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 788 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yawhehw (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 387 göst.
+2 oy