+1 oy
208 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (94 puan) tarafından
Hanmlar oqlum 21 aylik olacak  kati seleri yemeyi istemiyo meyve yemiyo ekmeqi bile yemiyo yumurta alerjisi var kahvaltilik bse asla yemiyo ne zeytin ne peynir  bende zorla sutle cicibebe yediriyorum bazende bi kac patates kizartmasi yiyo  asla ekmeqe bse surup yediremiyom   cubuk kraker  cips yiyo  qun icinde  bi cocuk hicmi bseyi sevmezki  uzuluyorm   nasil alistirabilirm  aynisini yasayan varsa lutfen yazsin   hep bole qdyomu buyuyunce gecermi bi ay sonra doqumum var yetrmce ilqilenemiycem saten:(

4 Cevaplar

0 oy
(2,241 puan) tarafından
Ayy sanki kızımı anlatmışsın 19 aylık bende artık olmuyor diye randevu aldım doktora götürcem bakalım ne diyecek hiçbir şey yediremiyorum dün arkadaşıma gittim oğlu MaşaAllah 14 aylık sofrada ne varsa yedi benim kızım çorbayı zor yedi çok üzülüyorum
(94 puan) tarafından
Yaa cok kotu oluyo yemeyen cocuk bende imreniyom ole cocuklara  allah yardimcimiz olsun canm doktorla qrustukten sonra yazarmisin ne dediqini
(2,241 puan) tarafından
Tamam inşaAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
14 aylık bir oğlum var hiçbir şey ağzına sürmüyor inan burada biri posta açmış mısırlı çorba diye şu an onu pişiriyorum İnan ki inşallah yer yani bunu yer bu saat oldu hala ağzına lokma sürmedi üzülüyorum yıpranıyorum ya yemiyor hiçbir şey yemiyor ekmek yemiyor pirinç pilavı bile yemiyor yutamıyor midesi büyüyor alışmadı çünkü yemiyor ya niyesi alışacak yutmayı öğrenecek
(94 puan) tarafından
Canm yemeqi ole bole yediriyorum ama kahvaltilik hicbse yemiyo meyve yemiyo  senin isinde zor canm allah kolaylik versin hepimize ben balik yaqina basladim iki haftadir falan   sende bi istah acici falan kullan danis istersen
tarafından
Evet canım son çağrı o kaldı ya ondan alacağım artık yoruldum iştah açıcı şurup falan kullanmayı düşünüyorum ya da balık
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yani şöyle 21 ay o kadar ufak değil cips türü şeyler dahi yiyebiliyorsa  yemesinde  sıkıntı yok kendi keyfi yemiyo :) nasıl alışırsa öyle gider kaldiki doğumun da gelmiş bence  bak yumurtasını bırakmasın bi şekilde yedir benim oğlum da 23 aylik haşlama sevmez çırpma yapıyorum onu çok güzel yer zeytini eline veriyorum hatta tabağına alır kendi yer bazen hepsini bazen yarısını zaten onu ağzında çevirince hoşunada  gidiyo peynir konusu da tek tip peynir deneme top peynir örgü peynir cecil peyniri koy peyniri belki bunlar farklı değişik gelir öyle yer yumurtasını peynirli de yapabilirsin mesela benim oğlum da ekmeğin üstüne bal sever pekmez o şekilde yemeyi sevmez hani sevdiği şeylere yönel bence agizin verip hemen çay ver cikaramasin  öyle öyle alışır zaten zamanla 
(1,207 puan) tarafından
Hee zor canım yardim etsin  . Oyala hani biseyle eline bsieyker versen onu yiyene kadar oyalanir hem dalar belki öyle yer bu çocuklar niye böyle bi anlasam ye kalk işte yaa
(94 puan) tarafından
Yemeqi bile tefonla yediriyom yiyo aslinda makarna puturlu seler ama  isinemi qelmiyo anlamadim
(94 puan) tarafından
Aynen:)
(1,207 puan) tarafından
Şükür onları dedim ya cipsi falanda yiyorsa zaten diğerlerini yememesi kendi keyfine :) makarnayı kıymalı dene corbalarini kıymalı yap bence tavuklu bide mesela sulu yemek yaptın ya makarna ya Pilav yanına biraz koy biraz ondan biraz ondan kaşığın ucuna koy mesela makarna Pilav seviyorsa onunla birlikte belki karambole getirirsin hani yer
(94 puan) tarafından
Aslinda hep ole yapiyom canm corba pilav ya makarna bi sulu bi kuru seklinde
0 oy
tarafından
Çubuk kraker cips verme abur cuburu kes bence canım 
(94 puan) tarafından
Nebilim en azindan  onlari yiyo dyo ses etmiyom

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
13 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,027 göst.
2 Ekim 2018 Aile kategorisinde Hazen neşe (158 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 366 göst.
31 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
29 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu

378,025 soru

11,314,598 cevap

34,754 kullanıcı

...