0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Banka kartı yada kredi kartıyla alınıyor güvenilir mi e bebek indirip telefonuna sipariş veren varmi geliyor mu para boşa gitmesin durumum hiç yok en ucuzu orda bebek bezinin galiba :(

26 Cevaplar

0 oy
(336 puan) tarafından
Vermedim ama verin gördüm güvenilir cnm
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
telefnami indirdim ama hiç sipariş vermedim  ama guvenilir  yer  gidip  çoğunlukla mağazasından alıyorum 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Evet zaten gayet kaliteli biyer kapida odemede vardi sanirim e bebekte kizim bebekken cok siparis veriyordum
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Resmi site tabikide güvenilir bende sipariş vercem bugün sepeti doldurdum kartı gidip cüzdanımdan almaya üşebdim yatsrken onayşarımü
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Evet ben sipariş verdim güvenlir 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bn surekli netten alirim indirdim ve sitesiden siparis veririrm sorunsuz da elime ulasir
0 oy
tarafından

Ben sürekli veriyorum  bezlerini bile e bebekten alıyorum  hiç sorun yaşamadım 

tarafından
Uygun demi bez
tarafından
Bence uygun cnm arada 40 lirada indirim geliyor  

100 tanesi 120 lira indirim le 80 e filan geliyor   ben beğeniyorum da baby mee bezlerini
0 oy
(303 puan) tarafından
Ben sürekli sipariş veriyorum kuzum içiin rahat olsun gayet gğvenilir en az 10 siparişim vardır hiiç problem yasamadım çokk şükür
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Güvenilir canım oğluma ilk arabam almıştım. Çoğu şeyi ordan sipariş veriyorum. Mecbur banka kartı bilgisi isteyecek ki ödeme olsun 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Tabiki guvenilir bir magaza ama bedenleri iyi sec kucuk felan gelebiliyor o sirunu yasadim
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sürekli alırız 2 güne gelir kargo yajlasimca arar evdemiyim diye 
0 oy
(53 puan) tarafından
Güvenilir aynı göründüğü gibi geliyor ve çok hızlı 2 gün olmadan geldi hem gidip mağazasından aldm.hemde internetten
0 oy
tarafından
Verdim tabiki kaç kere güvenilir 
0 oy
tarafından
 1 yıldır kullanıyorum gayet güvenli. İndirimleri takip edince çok uyguna geliyor. 
0 oy
tarafından
İki senedir herhalde 1 milyon kez olmuştur siparişim :D 
0 oy
tarafından
Geçen ay 3.500 ₺ alışveriş yaptım bundan öncede ilk kızımda surekli online alışveriş yapıyordum sorunsuz güvenli tavsiye ederim. 
0 oy
(156 puan) tarafından
Evet tabikide e bebek gayet güvenli ve kaliteli hep alışveriş yapıyorum netten yapmasam da mağazadan hep alırım arkadaşım da hep netten alır gayet iyi 
0 oy
(302 puan) tarafından
Güvenilir ve çok kaliteli hızlı kargo kolay değişim veya iade ben çok memnunum cumartesi gece sipariş verdim sabah geldi kargom şaşırdım 
(302 puan) tarafından
Birde yeni üyelere 35₺ kupon veriyorlar ben eşime üyelik açtım verdiler ama bir kaç gün sürüyor vermeleri kupon kodu mesajla geliyor
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Ben veriyorum aynısı geliyor canım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tabiki de canım en büyük bebek sitesi :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 161 göst.
21 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma330 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 295 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 3,138 göst.
22 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 282 göst.
25 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Defne_batuhan (3,136 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...