0 oy
1,088 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından

Offf çok üzgünüm ya sabahtandır aglıyorum... Kızlar 1 aylık bebeğim var eşime 3 aydır kuşları götür artık bakamıyorum diyordum anlamıyordu kalsın bişe olmaz diyordu... Kış oldugu için artı yenide dogum yaptım sayılır evi çok havalandıramıyordum çocuk için.. Ev sürekli kuş kokuyordu artık midem kaldırmıyordu bende geçen hafta kuşları balkona koydum ama camlı balkon evimiz alttan ısıtma balkonda ısınıyordu bişe olmaz dedim bügün bi baktım 4 kuş ölmüş çok kötü oldum... GÜNAHİ ŞİMDİ KİMİN BOYNUNA KIZLAR EŞİMİN Mİ BENİMMİ.... KUŞLAR İÇİN ÇOOOK ÜZÜLDÜM O AYRI KONU ZATAN.. 3 YILDIR BİZİMLE BERABERLER.. BANA AKIL VERİN ÇOK KÖTÜYÜM. VİCDAN AZABI ÇEKİYORUM..

38 Cevaplar

+10 oy
tarafından

1 çocuk bahanen olamaz 

2 çocuğu yatak odası na götürüp  camları açabilir din 

3 başka odaya koyabilir din 

Balkona bırakmak nedir ya  hay.vanlar resmen donarak ölmüş   

Suçlu sen suc ortağın eşin

(606 puan) tarafından
Haklısın cnm
tarafından
Öyle ama eşler birşeyler le ilgilensin istiyoruz ama akşama kadar bizler evdeyiz   akşama kadar  çalışan onlar
(606 puan) tarafından
Cnm eşim sabahtan akşama kadar oturuyor magaza da odasında elemanlar çalışıyor...
tarafından
Sana oturuyor geliyor   emin ol  elemanla hesapla uğraşmak daha zor
tarafından
Suçuna günahkar arama bence sen hayvanlar.koku yapoyor.diye balkona koymuşsun esin koymamış yani. 2 havalandırma.yemlerini değişmek zor olmasa gerek 5 dk almazdı yani.  Allah affetsin 4 can gitmiş bakamayagjz sorumluluğunu alamayacaginiz işlere daha giremezsiniz en azindan
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ne bekliyon ki katil oldun geçmiş olsun esin de suc ortağın 
tarafından
Efendimmm nagişssss
(7,972 puan) tarafından
Napiyon bebek
(606 puan) tarafından
Ayyy öyle bi yazmişsımki cnm bi an katil olduguma inandım.. Ama onun yüzünden ne birine verdi ne sattı nede baktı
tarafından
Ne yapaym kuşum yahya beyle uğraşıyorum elimiz tjtup gel demeyi öğrenmiş evin butun uyelerne ayni seyi yapiyir ve suan agliyor deeeh diye bu arada deeh demk gel demk :D
(5,953 puan) tarafından
+++++!++++++++
+2 oy
tarafından
Suçlu sensin ne yazikki :( yeni doğmuş bebeğini ev kusmuk koktu diye balkona birakabilirmiydin
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Yalancı yalancı sana kimse inanmaz sözüne kimse kanmaz...
(119,251 puan) tarafından
puhahahha baharrr
0 oy
tarafından
Eşinin ne suçu var burda. Onlar çok narin küçük bir hava akımında hasta olur ölürler. Maalesef hata sende yapcak bişe yok artik
(606 puan) tarafından
Sürekli sat bakamıyorum yada birine ver diyordum yok.. Kendiside hiç bakmaz etmez off
tarafından
Ee günah keçisi eşin mi şimdi
0 oy
tarafından
Olan olmuş artık üzülme cnm eşinin suçu
(606 puan) tarafından
Oda senin suçun diyip duruyor.. Onun için kuşların varlıkları yoklukları aynıydı baksa tmm diyecem
tarafından
İnsan tek kısa zor bakarken sen 4 tanesine birde bebeğine nasıl bakasin. Kendi baksaymis ya da birine verseymis
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ayyy kıyamam yaaa artık yapacak bişey yok beslediğimiz canlılara iyi bakmak zorundayız canım
(606 puan) tarafından
Dogru cnm ben yeni dogum yaptım temizliğine bakamıyordum eşim desen evde olsun yeter sat dedim yok birine ver dedim yok öldüler en sonunda onun suç günahı onun boynuna
0 oy
(514 puan) tarafından
Yapacak birşey yok iş işten geçti artik
(606 puan) tarafından
Aynn ya
0 oy
(12,994 puan) tarafından
3 senedir yaşadığın kuşları bilmiyor musun canım ? Koymasan daha iyiydi 
(606 puan) tarafından
Ama balkon o kadar soguk değildi ki
(12,994 puan) tarafından
Onlar hassas oluyorlar canım
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Kimin günahı olduğu bu kadar önemli mi Olan hayvancağızlara olmuş bende burdan üzüldüm :/ Evcil hayvanları aile üyesi gibi görüp ihmal etmemek gerek ama size de hak veriyorum sonuçta eşiniz de siz de bilerek yapmadınız
(606 puan) tarafından
Dogru söylüyorsun cnm.. Sat dedim yok birine ver dedim yok temizligiyle ugraş dedim yok tek çare balkondu oda öldüler
(5,108 puan) tarafından
Bizimde su kaplumbağalarımız ölmüştü 3 ü aynı anda köyde çok üzülmüştüm  ama olan olmuş artık sağlık olsun
0 oy
(763 puan) tarafından
Keşke balkona koymasaydin. Çok hassas oluyolar. Ben bekarken çok besledm ve evin en sicak yerinde tutuyodum. Biz bi yere gitsek bile onlarin kaldigi oda kesinlikle yaniyordu. Ona ragmen hasta oluyorlardi. Ama yapacak bisey yok canim olan olmuş..
(606 puan) tarafından
Cnm bende öyle yapıyordum dogum dan snr bakamadım çok koktular eşimde hiç ilgilenmedi
(763 puan) tarafından
Yani o evde tek değilsn sonuçta canim sorumluluk tabi ki sadece senin değil eşinde bi o kadar hatali. O yuzden sıkma canini artik..
0 oy
(15,654 puan) tarafından
Resmen burda olun demişsin yazık salsaydiniz ondan iyiydi koyuyorsunuz kafese bakıma muhtaç oluyorlar bu yüzden sevmiyorum kuşların ozgurkugu ellerinden alınıyor resmen ikimizde sorumsuz ve suclusunuz doğrusu bu hiç kndirmasin kimse seni 
(606 puan) tarafından
Haklısın cnm ama eşime çok dedim sat birine ver yada temizligiyle ugraş yok
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Valla hic ona buna bahane bulma benimde var iki tane esime dedim ya gotur sat yada baska bi yol bul ayni oda icerisindeyiz temizlemezzsen kokar ne olacak yazik hayvanlara donarak ölmusler hic mi baska odan yoktu 
0 oy
tarafından
Suçlu kım olsa ne olucak ki? Kaç senedır besledıgın hayvanları çullamış atmışsın balkona, ılgısızlıkten sevgısızlıkten de ölür hayvanlar, 4ü de aynı anda ölmüş yazık 
0 oy
(11 puan) tarafından

Ayy çok üzüldümm :( 

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Senin boynuna tabikide. Soğuk yere koymuşsun kuşları bir de günahı kime diyorsun. Tövbe yarabbim ya. Bende baktım muhabbet kuşu. Yemini suyunu versen yetiyor onlara kendi kendilerine bakıyorlar zaten. Bir de 4 taneymiş. Yalnızlıkta çekmezler. Bile bile öldürmek olmuş resmen 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Valla haksızsınız  balkona atmak nedir vicdan merhamet meseleso sizde eksik gibi..üzüldüm kuşlara  bende kus besleyen biri olarakdan ..
0 oy
(1,691 puan) tarafından
cok uzuldum gercekten esin den daha cok sen suclusun balkon degil bari odanin birine koysaydin gunah ya cok narin onlsr
0 oy
(3,233 puan) tarafından
Oğlum doğduğunda eşim çok ısrar etti verelim diye asla kabul etmedim çocuk olunca hayvanı dışarı atamam veya başka birine veremem sonuçta bi canlı ve aşırı hassas hayvanlar belki küstü hepsi intihar etti belki soğuktan öldü ama illa ki sesleri çıkmıştır tepki vermişlerdir biri ölüp diğeri onu gördüğünde. Vebali size kalmış vicdanınız ne derse artık. Allahın dilsiz kulları ihmal etmeseydiniz keşke
0 oy
tarafından

Bizede bi kuş getirdi ben korkuyorum bakamam dedim bakamadım yavru cağız öldü günahı eşimin boynuna ben ona götür demiştim umru olmadı napayım yani ben.

Seninde balkona koyman kötü olmuş ya 4 tane bide 
(606 puan) tarafından
Cnm bende eşime dedim götür. Ya sat ya birine ver dedim yok dedş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 105 göst.
0 oy
12 cevap 156 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
0 oy
2 cevap 139 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...