0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (1,054 puan) tarafından

Kızlar bahadır yoktum merhaba  burda gerçi tanizmassiniz beni zaten neyse 

Oğlum iki gündür tek uyku yapıyor gündüz 

Normalde iki uyku uyurdu ya beni çok yoruyor bitiyorum çok erken degilmi normalmi bilen yazşin ya?:(

12 Cevaplar

0 oy
(119,214 puan) tarafından
hic uyumayanlar var onlari dusun ve sukur et ☺
(1,054 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun ne diyim kız iyice fena oldu bide durdrak bilmiyor boş vakti asla yok harıl harıl çalışıyor dağıtmaya
-Reklam-
0 oy
(12,957 puan) tarafından
Hayır kız benimki de o ayda teke geçti normal yani. 
(1,054 puan) tarafından
Yaa öylemi oluyor canm iyi oluyordu ya iki uyku ama sarkmaya başlamıştı kaç zamandır buda son noktayı ve bıraktı
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Hic sorma ya benimkilerde 16 ayliklar hic uyumuyolar 1 haftadir gündüzleri delirmek uzereyim ama hic uyku belirtisi yok gece de uyumuyolar basil dayaniyolar anlamiyorum tekrara 1 uykuda olsa dondurmye caliscam sende hic bozma bence tamamen bırakmasın 
(1,054 puan) tarafından
Bütün gün onun çabasını veriyorum canm ama yok banamisin demiyor
Seninde iki tane sanırım Allah'ım yardimcin olsun çok zor durum yaşayan bilir
(1,113 puan) tarafından
Evt canim cok saol bak bu saat oldu sabh 7de kalkiyolar daha yapmadılar 12de yatarlar gece 4kere kalkarlar canim kslmadi odamda bile yatmiyorum yerde yatiyorum yanlarinda
0 oy
(996 puan) tarafından
Benim ki 1 yasinda bıraktı 
(1,054 puan) tarafından
Anaa erken bırakmış oda ya
0 oy
tarafından
Benm oglum 13 ayliktan beri 1 kere yatiyirdu 2.

3 saat yatar 
(1,113 puan) tarafından
3 saatmi masaalh benimkiler 1 kere yatarkrn bile 1 saati gecmezdi yanlis bisey mi yapiyorum acabw
tarafından
Canm benmki 8 veya 8.5 ta uyanır cok hareketli saat 2 en gec 2.5 yatırım 2 de yatsa 4.5 gbi kalkiyir ama gece gec yatıyor 12 de felan suan herkes yatiyir benle o uyanigiz
(1,113 puan) tarafından
Bizde suan ayaktayz gunduz yatsalar geceye razi olcam bari bir iki is yaparim dinlenirim belki gece uykusu nasil peki uyanir mi
tarafından
Yani uyanip su felan istiyor ben emmeden kestim çünkü sabaha kadr beni emiyirdu artik ağlıyordum vermeseydim kendini parçalıyordu cok uykusuz kalıyordum maşallah simdi kestim duzeldi kalkio suyunu icip yatıyor arada uyankta duryir mesala suan 6 dan beri uyanik :)
(1,113 puan) tarafından
Demekki hepsi bi sekilde anneyi uykusuz birakiyor :) benimkiler emmiyolar da mamaya kalkiyolar hep bide uykulari kacti mi sabaha kadar otur
0 oy
(718 puan) tarafından
Ay ayni bnmki normalde 2 uyku yaprdi 14 aylik 3 gundur tek uyku yapiyo
(1,054 puan) tarafından
Normal demekki
0 oy
(334 puan) tarafından
Benimde oğlum 15 aylık ben isteyerek tek uykuya indirdim ne güzel işte gece güzel uyuyor 
(1,054 puan) tarafından
Aslında evet erkenden yatıyor bu rahat oluyor ama yorucu okuyor şu aralar uyucakmi ikici uykuyu uymucakmi anlam veremedim yatmıyor ama tek uyku kaldı
0 oy
(2,508 puan) tarafından
Bence iyi bişey akşam erken uyur en azından benim oğlum 9 aylıkken bıraktı tek uykuya geçti erken uyuyordu gece 9 gibi
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Biz de tam 15 aylıkken tek uykuya geçtik. İnsan başta nasıl yapıcam şimdi diyor. Birinde dinleniyodum ötekinde iş mesela. Bebeğim de biraz kuduruk. Zamanla alışılıyor.
(1,054 puan) tarafından
Evet şuan bende öyleyim napcam diye sunuyorum bı yönden iyi erken yatıyor artık iyi bişey sanırım ya :)
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Çok normal, 13.aydan sonra çocukların tek uykuya geçmesi beklenir zaten, uyku eğitimi verenler öyle söylüyor yani 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Benim kızımda 15 aylık bikaç aydır tek uyku yapıyo iki defa uyursa gece uyumuyo normal canım büyüyolar artık
0 oy
tarafından
Keşke benimkide teke düşse akşam en azından erken yatar uykusu bölünmez sürekli :/

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 166 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eminebbk (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eminebbk (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 261 göst.