+1 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Kızlar eşimle bu gece gece kavga ettik ama ilk kavgamız değildir hep ederiz 2 oğlum var küçük eşim ne zaman kavga etsek seni birakacam bu evlilik bitti diyor bn bitsin istemiyorum ama onlada anlaşamıyoruz bazı konularda ben sırf çocuklarım bensiz büyüsün istemiyorum ha bide millet arkamdan konuşuyor diye de istemiyorum bitsin ne yapacağımı şaşırdım yarın avukatı ariyacam bu evlilik bitti diyor anlamıyorum yaa hep bunu yapıyor her defasında ayrilacam diyor ya bu kadar kolay mı ayrilmak ya yemin ederim millet konuşmasa babam beni kabul etse bir dakka durmam ama o babam yokmu o babam keşke ölse hep onun yüzünden bir sürü hata yaptım ve çok pis bir adam beni çok dövdü yine onun dayaklarina kalacam diye evliliğimi bitirmek istemiyorum

10 Cevaplar

+5 oy
(687 puan) tarafından
Öncelikle rabbim eşinin kalbine vicdan merhamet versin

Kendini ezdirme o senin gitmeyeceğini bildiği için bu şekil davranıyordur.kendini ezdirme güçlü olduğunu göster ki o ne kaybettiğini bilsin...

Madem baban da sıkıntılı en temizi git devlete sığın kadın 

Sığınma ya git hem mass alırsın hem çocuklarına bakarlar mis gibi sen ise girersin....Ne ******** kocanın ağız k9kunu çekiyorsun akıllı ol ezdirme kendini senin çocukların var kendine değer ver ki herkes sana değer versin cnm
(4,426 puan) tarafından
Aayy artı veremiyorum ama şu yazdıklarının altına imzamı atarım
(581 puan) tarafından
Çok hakliisn canimmm
-Reklam-
+1 oy
(3,922 puan) tarafından
Kendi kendine yetebilirsin bence madem baban da sorunlu ona da gitme ama seni bu derece değersizleştirmis biriyle de evlilik sürdürme. Oyun degil bu tip şeyler  ağır  laflar.  Allah kalbine merhamet versin eşinin.  Evinizi cennet bahcesi eyleyip huzur eksik etmesin inşAllahhh.  Yasin suresi ac evinde huzur için  
(316 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun ben namaz kilmiyorum oda kilmiyor huzur kalmadı evdee ama kendi başıma yetemem nerde kalırım evim yokki hadi iş bulunur sıkıntı değil ama ev yok yapamam tek başıma
0 oy
(799 puan) tarafından
Herkezin bebeği çocuğu var bunu sen böyle yap dıe deyıl hani güç bulasın dıe anlatmak istedim Allah nasıb ediyor Allah kurtarıyor o imtihan bittiyor

Bak sana ne anlatıcam bizim bir abla Doğu'da eşi kendinden hep buyuk kıskanıyo hemde polis hemde dayağı var kadının iki oğlu vardı oğlanları buyurmuş 12 16 yaşa gelince sen doğudan kaç önce antebdemi kadın sığınma evine sığın çocuklarıda bırakmış hani çocuklara bir zararı yokmuş adamın 

Sonra İstanbul gel orda belediye de bir kaç yıl çalıştı onunda ailesi bal kapısı bilmem ne falan izin vermiyor larmış 

Şimdi kadın başka bir ile geçti walla çalışıyor kafası rahat MasaAllah çocuklar küçük Ken deyil ama buyuduklerinde bazı şeyler için adım atılmalı
(935 puan) tarafından
öncelikle Allah yardm etsin fakat nasl bir anne çocuklarını bırakr
(799 puan) tarafından
Buyuduğunde bırakır sonuçcda çocukların bir düzeni var
Babalarının bir zararı yoksa dışardan yemek söyler idare ederler zaten kadın sürwkl arayın konuşuyor du çocuklar da farkında oluyor şey diyorlarmış anne sen iyi ol biz iyiz adam polis di zaten çok iyi miş durumunda çocuklar kalmalı
Hatta iki üç defa yanlarına bile gelmişti çocuklar
Eee adam kadını bırakmıyor ise
babası da evlenmiş di bir kadın var başlarında
 kadında mutsuz ise dayanamıyor ise Oturub dayak mı yesin guzel kardesim
0 oy
(11 puan) tarafından
Eşiniz bu şekilde konuşuyorsa nikah kalmamistirki zaten.Allah yardımcınız olsun.
(935 puan) tarafından
Sende kadın yardım istiyor akıl değil... Yol gösterici olacağına daha çok üzüyorsn
(11 puan) tarafından
Amacım üzmek değil ama sizin amacınız ne bilmiyorum çoksa ciddiye almıyorum bana cevap yazmazsaniz memnun olurum çünkü ben sizin muhatabınız olmucam selametle
0 oy
(350 puan) tarafından
Benim eşim de öyle . En son annemlere gittim diye boşamaya kalkiyordu. Tamam boşa dedim. Her kavgada der. 5 senedir evliyim evlendigim günden beri der yani. Bosanalim artık yeter ya dedim. Aç boşanmayı istemiyorum dedim. Sonra kaynanam çağırdı onun zoru ile geldim. Adam bişey yokmuş gibi davranıyordu. Zamaninda çok üstüne gittim ne boşamasi seni seviyorum olmaz gibisinden aklı sıra beni korkutuyor. Umursama hiç. Kova burcumu eşin bu arada
(935 puan) tarafından
Bizde de hep ben derim ... Aman boşanmak o kadar kolay olmuyor zerzerişli bir hal alıyor
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Senin boşanmayacagindan o kadar emin ki. Sen kendine yeterince değer vermediğin için onunda sana vermesini bekleme. Tamam aç davayı boşanıyoruz de bi git evden çocukları alıp, bak nasıl oluyo o zaman
0 oy
tarafından

image

bunu bi dene cnm rabbim insallah evine esinle arana huzur katar yuva yikmak bozmak dagitmak hiç  kolay degil hele bu devirde insallah sende de işe  yarar
0 oy
(373 puan) tarafından
Bence bir işe gir önce paranı kazanmaya başla ondan sonra belki çocuklarınla yeni bir hayat kurarsın
0 oy
(316 puan) tarafından
Kızlar kusura bakmayın dün gece saat 4 ye yattım uzuntuden ama eşimle şimdilik barıştık 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 753 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur. F. 12354 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 266 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,953 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 510 göst.
5 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 682 göst.