0 oy
871 göst.
Diğer kategorisinde (1,294 puan) tarafından

Kimler yazı kimler kışı seviyor bakalım 

Kışı seven bir ben değilimdir demi  :)

Yazın dışarı çıkamıyoruz sıcaktan  eh tatildesen bir kaç gün anca kalıyoruz iş güç var diyo bizim ki

Bu kış soba indirmek istiyorum üstüne de kestane oh mis. :D 

24 Cevaplar

+1 oy
(887 puan) tarafından
Aaa deliye bak kiz ☺ ben oturmus iki gozu iki cesme agliyom soba kurucam diye yaza veda etmek istemiyom bee hic cekilmiyo soguklar 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla gok gürültüsü olmayan her havayı severim çok korkuyorum çünkü  :D
(1,294 puan) tarafından
Bı arkadaşım var çok gürültüsünden çok korkar her yağmur yağdığında onu ararm korkmasın diye
tarafından
Bende öyle çok korkarım ya valla
+1 oy
(119,343 puan) tarafından
Ben kışı seviyoooom keske cocukluguma donsemds sobanin basinda pisen patatesi kestaneyi yesem 
(1,294 puan) tarafından
Evet ya bizim sobanın üstünde kestane eksilmezdi çok severim
(119,343 puan) tarafından
Babam kestane patates koyar pistikten sonra ev guzel koksu diye sobanin ustune portakal kabugu koyardi ne guzeldi yaa
+1 oy
tarafından

Bn ilkbaharı sewiyorum vla ne yaz ne kıs :D

0 oy
(185 puan) tarafından
bende once cok seviyrdm ama bu sene bebeklerim var havada soguk olunca usutup cabuk hasta olurlar oyuzden sevmiyrm artik :) bide bebekler hep ustunude aciyr ben kapatiyrm onlar aciyr hele kisin ne yapacm:(
(1,294 puan) tarafından
Kuzum tulum giydir üstünü örtmeye bile gerek yok ama içi yünlü olan tulumlardan
(185 puan) tarafından
evet oyle yapacam cnm az once yusufun annesi de dedi sagolsunn  ❤
(1,294 puan) tarafından
Annem oğluma almış sağolsun resmen battaniye bende iki tane aldım mi yeter ona
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Cocukken kisi seeverdim ama artik kesinlikle yaz maddi manevi kis insani cok zorluyor hele anneleri :(

(1,294 puan) tarafından
Bu açıdan düşünmedim tabi bide evsiz olanlar var :(  Rabbim herkese yardım etsin
0 oy
tarafından
Bende kışı seviyorum 

Yazın terleyo insan ve çözümü yok ama kış öyle mi gir battaniyenin altına ohh misss☺️
(1,294 puan) tarafından
Ne güzel ya of resmen kışı aşerdim :)
0 oy
tarafından
Ben kış insanıyım. Yazin vantilator klima fln hic biri serinletmiyo insani hasta oldugunla kaliyosun ama kışın yak sobani gec karşısına için isinsin. Gerçi bu kış bebek var insallah isinabiliriz hasta olmayi soba olmayan odalar buz kesiyo
(1,294 puan) tarafından
Ev çok büyük değilse kapıları aç odalar aynı olsun soba sönmeden hep içine kömür odun kat azar azar tüm odalar normal oluyor annem öyle yapardı bende deneyecem bu kış
tarafından
Salonumun cati kisminin yarisi balkon o yzden soguk oluyo çok. Odanin içi bile zor ısınıyor. Bi de binada da tekim alt yada ust katta biri olsa isinir belki ama cok soguk oluyo mümkün degil. Mutfakta fln ufoyla yapyrm islerimi
(1,294 puan) tarafından
İşin zor desene kuzuya iyi bak barı bu kış
0 oy
(1,397 puan) tarafından

Yazı severim kışın çocuklar usuycek hasta olcak diye çok bi yere çıkamıyoruz evde canimiz skiliyor yazın istediğin saatte gezebiliyosun üşüme derdi yok:)

(1,294 puan) tarafından
Çocuk derini bu kış cekecem inşallah oda benim gibi kişi sever :)
0 oy
(845 puan) tarafından
Kisi sevmem çok soğuk yazı sevmem çok sıcak en güzeli ilkbahar sonbahar :)
0 oy
(349 puan) tarafından
Sevmıorum tovbe Alaha sımdıden hasta oldum
0 oy
tarafından
Ben kışı sevmiyorum canım hep hastalık ve salgın oluyo bide aklıma yoksullar geliyo o yüzden yaz daha iyi bence :) 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben sonbahar ciyim ;) oh ince bir hırka mis mis gibi Kis i da severim de soğuk olmasın çok artık doğalgaz da %30 zamlandı bana gelir 400  450 tl net her ay 
(1,294 puan) tarafından
%30 zam nedemek ya bu vatandaş nasıl gecinecek insaf!
(5,938 puan) tarafından
Geçinmesin kuru ekmeğe talim olsun işte malesef ki
0 oy
(800 puan) tarafından

Kışı  severim ama sogugu sevmem :D karli havalar falan guzel de o sogugu vucudunda hissetmek yok  anacim ben bahari seviyorum ne sicak ne soğuk 

0 oy
(84 puan) tarafından

Kış ı çok severim ama sobayı sevmem:D

Bu kış daha zor olacak bana çünkü aralıkta doğumum var <3

Rabbim dışarıda kalanlara evi olmayanlara yakacak kömürü olmayanlara kısacası tüm herşeye muhtaç olanlara yardım etsin inşallah :(

0 oy
(2,130 puan) tarafından

Valla serinledi ortalik hic sikayetci dglim yazdan bunalmistimm :ermm:

0 oy
(5,323 puan) tarafından

Kışı bi türlü sevemedim:ermm:

0 oy
(124 puan) tarafından

Kışş tabi kii <3:angel:8-)

0 oy
tarafından
Kışı severim,  Kar yağınca dünyaya daha temiz gözüküyor gözüme, daha masum, sanıyorum ki tüm kötüler hapsolmuş, sokakalarda sadece karla oynayan çocuklar dolaşıyor ve kar sessizliğinde gecenin 1 inde de 1 sinde de kahkaha atan çocuklar hakim dünyaya.. Öyle mutlu oluyorum ki anlatamam... Kar yağınca çocukların gözlerindeki ışıltıyı seviyorum.. 
tarafından
Bak seninle inatlaşmıyorum ama bu sadece bu aralar üzülmüş olduğun için yoksa çok pis inatlaşırdım ☺️
tarafından
Sende zorla foto attırıp kendimi haklı çıkartmama sebep olacaksın  hahah :D yaa Allahım annesine bak kızını al tam olarak temsili siz kızçen sana çekmiş o yüzden böyle bal olmuş demek ki :) Allahım bu ne naiflik çok teşekkür ediyorum efeniiimmm :) ❤️
tarafından
Hehehe gece hece iltifatlar gell☺️ asıl ben tişikir ederim ♥️
tarafından
Özlemişiz demek ki :) ❤️❤️❤️ amaaan çok atar var buralarda iltifattan güzellikten, güzeli mi var, çok memnunum böyle SEN gibi kalbi güzel 3 - 5 insan tanıdığım için ❤️❤️:)
tarafından
Yaa çok naifsin ♥️☺️ bazen cadıluğım tutuyor ama yalan yok hahah ❤️ senin kalbinin temizliği klavyene düşmüş resmen güzel kalpli insan ♥️
0 oy
(220 puan) tarafından
Kis ən sevdiyim,buraya da kiş geldi iki gündür hava soyudu cok seviniyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 479 göst.
14 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,898 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 377 göst.
+1 oy
4 cevap 267 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu