0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bebek için,

Hemşireye verilecek olana 1 tane 10lu hastane çıkışı, 1 tane bez koyucam..

Yedek olarak çantaya,

2 tane 5li hastane çıkışı,,

2 tane uzun kollu zıbın,, 2 tane kısa kollu zıbın,,

10 tane ağız mendili,, 15 tane bez,,Kalın battaniye,,

Pişik kremi,, puset ve muslin örtü,,

Biberon emzik seti,, ıslak mendil..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
KENDİM İÇİN,,

1 tane lohusa takımı,,

Normal bi tane daha takım,,

Depend,, terlik,, çorap,, 3 tane iç çamaşırı alt,,

Emzirme sütyeni,, göğüs ucu kremi alıcam,,

Bide hastaneden çıkarken normal kıyafet..

Bunlar yeterli demi kızlar.. Fazla bişey almak istemiyorum..

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir alt daha yedekle bence kendine
tarafından
Zıbın takımı bidaha mi koyayım yani canım,hem uzun kollu zıbın bide alt takımı var,o zaman bi tane de onu koyayım..
tarafından
Yok canim sen kendin için gecelik altı yedekle, bende ikili yedekle gittim kiyafetsiz kaldım kanamadan
tarafından
O zaman 2 tane alt koyayım,üstünün takım olmasına gerek yok heralde ya, tişört koyarım salaş,üstüne de hırka giyerim
tarafından
Aynen canım riske atmamış olursun hayırlı dogumlar
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun,bugün 31+0 iz yapayım dedim,şimdi bile nasıl yoruldum ay diyorum biraz erken mi hazirlasaydim acaba :)))
-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından
10 çıkışı vermene gerek yok. Battaniye içine önlü çıkıştan bı iç zıbın. Bı alt bı üst. Bı çorap bı şapka ve elbicen yeterli
tarafından
10lu çıkış içinde battaniye,şapka eldiven,kısa kollu zıbın,uzun kollu zıbın,alt üst takım,altı çoraplı hepsinin kapalı yani,bunlar var içinde,hepsini koyayım diyorum olmaz mı ki öyle . Bi tane de bez koyucam geri kalan bezleri ayrı koyucam
(1,297 puan) tarafından
Yok battaniyesi var ya hastahene çıkışının. Onun içine bı iç zıbın köy. Hani beyaz dugmesiz var ya onu. Üst ve alt takımını köy. Bı çift çorap köy. Bı şapka Altın içine giydirirler ayakları üşümesin. Eldiven koy. Bı bez köy. Bı de ağız mendili köy silsinler onla bebeği. Muhtemelen atarlar sonra o bezi. En dıştaki battaniyeyi bohça yap. Öyle ver hemsireye
tarafından
Himm tamam canım öyle yapayım ☺️❤️ teşekkür ederim ❣️
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Bence bezi artır biraz daha canım. Belli olmuyo çünkü yetmeyebilir
tarafından
Tamam canım 20 yeterli mi peki
(1,367 puan) tarafından
Yeter canım  :)
(1,367 puan) tarafından
Normal doğum mu
tarafından
İnşallah normal olur ya çok istiyorum normal doğum,2 hafta sonra tekrar gidicem kesinleşir o zaman heralde, biraz iri bi bebek diyor doktorum çünkü haftasına göre bayağı ileri
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Hastanede fotoğraf falan çekilmek isterseniz ona göre makyaj malzemesi falan da koyabilirsiniz. 
tarafından
Çekim yapmiycam ama ben doğuma bile makyajlı girmeyi düşünüyorum i derece bagimliyim makyaja :D ya makyaj dediğim göz ve dudak,o durumda fondötenle giremem heralde :D zaten fondöten pek kullanmıyorum. Ama mutlaka malzemelerim yanımda olur ☺️☺️
0 oy
tarafından
Bebek bezi az geldi bana çünkü yeni doğan bebekler çok sık kirletir altını ve kendine Bi takım daha pijama koy istersen ne olur ne olmaz ben üç takım götürdüm az geldi çok terliyor insan bide kusma falan olabiliyor 
tarafından
20 koyayım bezi,o yeter heralde. Ya ben bi tane takım olarak götürmek istiyorum,iki tane alt alayım yine,üstüme de tişörtlerimden götüreyim diyorum,üzerine hırka giyerim olmaz mı
tarafından
Öyle de olur tabi eğer götürmek sıkıntı yaramazsa fazla olsun az olasım derim normal doğumda kanama fazla oluyor muş ben sezaryen oldum iki buçuk ay önce bana daha çok üst lazım oldu hem terlediğğm için hemde narkozun etkisinden kusma oluyor Du bide sadece Bi gece kaldım:-)
tarafından
Ay hayırlısı olsun bakalım ben nasıl olucam :)))
tarafından
Amin inşallah sağ salim alırsın kucağına sen yinede her iki doğuma da hazırlıklı ol
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Üzerinden çıkardıklarını koymak için poşet falan bişeyler al yanına, ayakkabıyı koymak için ayrı poşet al.. Hastaneye gider gitmez doğumhanede herşeyini çıkarttırıp hastane kıyafeti giydiriyorlar, valizler yanında olmadığı için çamaşırlar elinde kalırsın.. Yine kendine terlik alsan iyi olur, her lavaboya kalktığında ayakkabıyla uğraşmak zor olur.. Depend'ten kastın büyük hasta bezleriyse ped al, eve geçerken hasta bezinin üstüne kıyafet giymek zor oluyor.. Başka da aklıma bişey gelmiyor şuan.. Rabbim sağ salim kavuştursun inşallah <3

tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah Allah razı olsun ☺️❤️ aynen dur öyle yapayım
(1,552 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah ☺
0 oy
(8 puan) tarafından
Göğüs pompasıda alabilirsin bence benim ihtiyacim olmuştu
tarafından
Ay inşallah ihtiyacım olmaz ya,şimdilik almiycam inşallah lazım da olmaz . Olursa da eczane yakın orda vardır heralde,eşim alır
(8 puan) tarafından
Insallah olmaz saglikla kucaginiza alin
tarafından
Amiin Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 341 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (14,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 228 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,405 soru

11,857,637 cevap

35,954 kullanıcı