0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar sizce gerekli mi Şubat'ta doğum var şimdi kaç aylıkken kullanılabiliyor bide bebiş bunu seviyor mu sizce ve bana kaliteli çıngırak önerisi yapar misiniz

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım 2 aylıkken koydum 9 onayına kadar bayağı oyaladı sonra zaten taşınırken çalındı e bebeğin çıngırakları güzel bence
tarafından
Çalındı mi tövbe Yarabbi
tarafından
Evet canım kizimin top havuzu falanda vardı bir koliydi o koli yok ortada
-Reklam-
0 oy
(12,927 puan) tarafından
5 aylıkken felan koyuyordum oyalaniyor içinde işte illa şart değil 
tarafından
Hiii oylaaniyor yani şimdi bazı bebekler oyuncak sevmiyor başka şeyler ilgisini çekiyormuş ya o yüzden sordum :)
(12,927 puan) tarafından
Piyanolu daha güzel ama
0 oy
(369 puan) tarafından
Aynısı bime gelmişti 60 liraya aldım bebeğim 4 aylık mutfakta yemek falan yaparken koyuyorum yanıma duruyor
tarafından
Ciddi mi oyalayıcı bişe mi yani
(369 puan) tarafından
Bebeğe göre değişir  bazen ninni açıyorum duruyor içinde oynuyor falan ama bazende içinde ağlıyor kucak istiyor
0 oy
tarafından

2.5 aydan itibaren kullandım. ama 5 aylık olduğundan beri artık ilgisini çekmiyor. normal halı niyetine kullanıyorum  :) sadece üstüne yatsın diye.

Ben piyanolu aldım piyanoyu hala zevkle çalıyor en sevdiği oyuncak bugüne kadar  :)
0 oy
(780 puan) tarafından
Canm en gereksiz şeylerden biri zaten hareketlenince  üzerinde durmuyolar bile onun öncesinde de pek anlamıyorlar 
tarafından
Bende öyle düşündüm açıkçası o yüzden kararsız kaldım
0 oy
tarafından
Yerinde olsam müzkli alırdım oğluma aldım piyanolu ayaklarıyla vurunca ses çıkıyor hoşuna gidiyordu
tarafından
Aaa var mı öylesi bakayım bı
tarafından
Var canım piyanolu yaz çıkar
0 oy
(373 puan) tarafından
2 ay filan kullandı
0 oy
tarafından
Bnce gerekli canm oynuyolar oyuncaklarla 
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Aldim bundan bime gelmisti sadece 2 gun dikkatini cekti kaldirdim toplariyla ara sira binde bir oynuyo bence bos masraf bide zaten kucuk ama bunun muzikli donenceli olani da dikkat ceker diye dusunuyorum
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Ben müzikli aldım cokda işime yaradı kolik bebekti 10 dk 15 dk bile aglamdan dursa benim için çok önemliydi
0 oy
tarafından
Kiz bu gecen bime gelmisti yanlos hatirlamiyosam 60 tl di cok istedim almayi ama ben gidemedim annem gitmisti orda da kalmamisti 1 tane tek gelmisti diye cok uzulmustum 5. Aydan sonra bebekleri icine koyuyorsun cok guzel oynuyorlar seviyorlar

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 214 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 150 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 40 göst.