0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Kizlar valla icimden temizlik kendime bakmak hiç gelmiyor sadece ogluma bakıyorum eskiden hep temizlik yapardim şu aralar hic yapasım gelmiyor hep evdeyim hiç komsum yok ailem uzakta vall cok sıkıldım sadece bütün gün yatmak geliyor icimden cok bulanıyorum esimde hafta sonlari izinli ama çocuk var diye cikamiyoruz kendimi hapiste zanediyorum lütfen linclemeyin zaten cok üzgünüm 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Çocuk var diye neden bilmiyorsunuz

(143 puan) tarafından
Hasta olur diye cikartmiyor esim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Linçleyecek birley yokki canım bende öyleyim valla
(143 puan) tarafından
Gerçekten cok zor hep ayni yaşıyoruz
tarafından
Aynen komşum var ama eşim sorunlu izin vermiyor
(143 puan) tarafından
Bizi anlamiyorlar bu eşler gerçekten de
tarafından
Aynen canım anlayana denk gelmedil
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Linclencek bisy yok bacım bnde oyleyım inan aksma kdr uyusam uycm bevegm vr 4 bucuk aylık onla ilglenıyom yemk temzlk bnm de içimden gelmıyo 
(143 puan) tarafından
Valla bende öyleyim hayatim bomboş gibi
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Linçleyecek bişey yok dönem dönem banada oluyo benim ailemde uzakta ve küçük bebeğim var inan aylarfır hastane harici 5kere çıkmamışımdır bide havalar kötü kapalı içi çöküyo insanın öylw olunca bi kahve yap iç bi müzik aç hemen dinçleşip neşeleniyo valla insan. Benim modum yaza kadar böyle geçicek :') 
(143 puan) tarafından
Evet haklisin herkes öyle biz anneler gercektende cok zor donemdem feciyoruz
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Hep aynı şeyleri yaptığımız için artık bikmisiz elimiz kalkmiyo biseye hevesli yapmıyoruz yani hepimiz ayni
(143 puan) tarafından
Herkes çalışıyor burda komşu hic gormedim
(1,207 puan) tarafından
Yani ne desem anlıyorum bazen bende de oluyo valla işte biri gelio gitse canın da sıkılmaz ama kimsede olmayınca napican telefondan konuş sende evde biseyler yap mesela kendini oyalamak için eğlenceli ev işi demiyorum hani el işi olur bisey olur
(143 puan) tarafından
Yaza dogru calismayi düşünüyorum cunku maddi yonundende eşim yetistiremiyor oglumuda bakiciya verecem
(1,207 puan) tarafından
Heh bak onunla motive ol sıkıldım dedikçe daha çok sıkılıyo insan akışına bırak bence biraz
(143 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım motive verdigin için
0 oy
(780 puan) tarafından
Valla kışın hepimiz aynıyız kuzum keşke bende yapmasam biraz günlük gelenim gidenim de yok ama süpürüp siliyorum bizde aynıyız çocuklar küçük hiç dışarı çıkamıyoruz soğuktan çabuk hastalaniyorlar sen kendine bakıp evinle çocuğunla vakit geçirmeye calis farklı şeylere yogunlas örgü yapabilirsin amugurimi oyuncak flan uğraş olur 
(143 puan) tarafından
Evet canım herkes öyle galiba
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Bende öyleyim valla dönem dönem böyle oluyorum. Memlekete ailemin yanına gidince hiç böyle olmuyorum. Yalnızlıktan sanırım bı gidenimiz gelenimiz olsa ailemiz yanimizda olsa böyle olmayız bence. Ben gezince ya da ortamlara girince kendime geliyorum 
(143 puan) tarafından
Bende ortama katilinca hic öyle olmuyor galiba hep yanlizim diye
0 oy
(294 puan) tarafından

Bende gebeyim benimde hiç ama hiç bişey yapasım gelmiyor herhalde kış diye şuan TV kumanda battaniye modunda yım karnımdaki ilk çocuk çocuğum yok ona rağmen dışarı çıkasım yok :D

(143 puan) tarafından
En iyi yapiyorsun cnm Allah bir sancida kurtarsin inşallah
(294 puan) tarafından
Aminnnn Allah razı olsun cnm :)
(143 puan) tarafından
Allah sendende razı olsun kuzum
0 oy
(4,391 puan) tarafından
ben de hep evdeyim bebeğimle ilgileniyorum. onla ilgilenmekten baska cok sey yapamiyorum. uykusuz oluncada insan güçten düşüyor. kendime bakmaya gelince duş alsam yeterli diyorum zor zamanlar anlicaginiz. Allah yardımcımız olsun 
(143 puan) tarafından
Evet bende sadece bebegime bakıyorum yemek bile yemek icimden gelmiyor
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Bana da bazen öyle oluyor. Bazen de hemen kalkıp temizlik yapasim geliyor. Sonra da hemen sönüyor um
(143 puan) tarafından
ah canım benim gelse gelmiyor
0 oy
tarafından
Şükür edin Allah başka dert vermesin güzel düşünün güzel olsun ne geçmişi nede geleceği düşünün Allah ne yazdıysa onu yaşıyoruz şükrü edin hep kuran oku sana tavsiyem yoksa başka şekil insan asla huzur bulmaz güzel kardeşim:-):-)
(143 puan) tarafından
Evet canım çok haklisin kuran telefobdan dinliyorum
tarafından
Ne güzel öğrenmeye de çalışın hep huzur bulursunuz inşallah:-):-)
(143 puan) tarafından
Aslinda biliyorum ama acmiyorum iste öyle canım icimden hicbirsey gelmiyor cok bulanmisim
tarafından
Yok oyle canını sıkarakta bişey yapamasin o durumdan çık Allah huzur versin içinize evladınizda sizden etkilenmesin :-):-)
(143 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah huzur verir
0 oy
(93 puan) tarafından
Bende hamileyim 33 haftalık aynı durumu yasiyrm halsizlik yorgunluk isteksizlik temizlik yapamiyrm sadece ortalığı topluyrm Dr bebek rahme baskı yapiyr dinlen bol bol dedi ondan mı bilmem çok yorgunum halbuki sürekli uyuyrm yemek bile yiyesim yok aynı siz gbi bnmde ailem uzakta
(143 puan) tarafından
Allah bir sancida kurtarsin cnm
0 oy
tarafından
Yağnız değilsin bu konuda ben de öyleyim canım ama benim bebeğim daha üç aylık tam adapte olamadığımız o yüzden böyle olduğumu düşünüyorum senin bebe de küçükse belki o yüzden böyle düşünüyor olabilirsin
(143 puan) tarafından
6aylik cnm tek basimayim diye canım sıkılıyor cnm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 399 göst.
25 Mart 2020 Diğer kategorisinde Duyguuuu (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 141 göst.
6 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu