0 oy
1,365 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından

image

image

image

image

image

image

image

Upload failed: [

image

image

image

Kızlar yazın abimin düğünü var bendede bu abiyeler var düğün için olurmu kina ve düğün için bide belki nisana giderim  bunlar varken almim dedim 

Güzellermi hangisi bana olmuş  şimdiden atım çünkü boyları uzun baş örtü ayarlamam lazım  yada başka abiye almak zorunda kalcam ondan size sorim dedim 

Yaşım 21 kızlar 

Şimdiden teşekkür ederim 

Dağınıklığı bakmayın çünkü dolabın ustundelerdi  indirmek zorunda kaldım (•‿•)(•‿•)(•‿•)

50 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
2..4. Ve yeşili değerlendir bence herşey çok pahalı :) 
(223 puan) tarafından
Haklisin canım gerçekten pahalı herşey daha yaza çok var ozamana bağlı eger durumlar iyi olursa herşey biraz düşerse yenisini alcam şimdide  durumum var çok şükür ama varken degerlendirim dedim
(5,132 puan) tarafından
Öyle yap en iyisi
-Reklam-
0 oy
(3,143 puan) tarafından
Aralarından en güzeli beyaz aka oda düğünde giyilmez nikah elbisesi gibi. En iyisi 5 olan içlerinde yaşına en çok o uygun.
(223 puan) tarafından
Başka alcam inşallah canım beyaz saten olmaz ama modelini çok beğeniyor um ya
(3,143 puan) tarafından
Evet beyazın modeli de üstünde duruşu da çok güzelmiş
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben begenemedim canım yaşına uygun değil birde çok modası eski şeyler kusura bakma lütfen  eğer durumun varsa yeni al bence
(223 puan) tarafından
Yok canım niye kusura bakim iyi oldu aslında paylaşmam kimse beğenmedi giyseydim de kimse begenmezdi  başka alcam inşallah
(3,681 puan) tarafından
Aynen canım daha iyi olur
0 oy
tarafından
Hiç birini beğebemedim ama yinede sen bilirsin
(223 puan) tarafından
Kimse beğenmedi başka alcam inşallah canım
0 oy
(294 puan) tarafından
Üstten alta doğru 6 cısı güzel pembe olanı yani mi diğerlerini beğenmedim pembe rengini de sevmem ama aralarından bitek o güzel 
(223 puan) tarafından
Sağol canım başka alcam inşallah
0 oy
(119,769 puan) tarafından
beyaz giyme diycektim ☺
(223 puan) tarafından
Ahahahahahah bir sen kalmıştı n bitanem giyme diyecek yok zaten onu hiç giymeyi düşünmedim  olmaz ama modelini çok beğeniyor um ya  rengi keske farklı olsaydı başka alcam inşallah
0 oy
(558 puan) tarafından
2.  5. Resimdekiler beğendim 
(223 puan) tarafından
Sağol canım bakcam
0 oy
(4,389 puan) tarafından
yenisini alabilirseniz daha iyi olacak sanki 
(223 puan) tarafından
Alcam inşallah canim kimse beğenmedi zaten (◍•ᴗ•◍)❤
(4,389 puan) tarafından
yine de sizin kararınız. icinize ne sinerse o olmalı
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Canım abinin düğünü için bunlar çok basit geldi bana bence yeni bir elbise al maddi durumun el verirse
(223 puan) tarafından
Çok şükür var canım nasıl bişey almami önerirsin
0 oy
(143 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel zayifsin bende öyle olabilsem keşke bu arada hepsi güzel beyaz haric
(223 puan) tarafından
Beğendiğine sevindim canım çok sağol Rabb'im gönlüne göre versin bitanem
(143 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(2,556 puan) tarafından
5 . Fotodaki somon rengini begendim sadce cnm
(223 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Beyazın modelini çok beğendim keşke rengi farklı olsaymış açık renk pembelerde güzel  en sonda ki  pudra pembeside olabilir siyah tül kuyruklu olan
(223 puan) tarafından
Evet ya beyazi bende sevdim ama rengi hiç bir yerde giyilmiuor gerçekten  bakicam canım olmasa başka alcam inşallah
0 oy
tarafından
2 ve yedinci guzel beyaz gelin gibi zaten dugunde olcan seni gelin zannederler
(223 puan) tarafından
Ahahaha gelinde gelip beni boğar dicem arkadaşım ama onun ki aşırı gösterişli imkansiz olur  ama beyazi giymicem canım
tarafından
Pembe tullu olanda guzel ne kadar abiyen var
0 oy
(297 puan) tarafından
Bu abiyeler çok büyük duruyo bence hiçbiri güzel değil ama sen bilirsin 
(223 puan) tarafından
Tamam canım sağol başka modelere bakcam inşallah
0 oy
(1,964 puan) tarafından
İçlerinde 6.siradaki güzel canım onu giyebilirsin
(223 puan) tarafından
Bakicam canım  olmasa yeni alcam inşallah alamasam da en olabileceği sececem artık (◍•ᴗ•◍)❤
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Yeşil iyi yine içlerinde.   
(223 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım ben hiç birini beğenmedim ama illaki biri dersen pembe kalın kuşak olan güzel cnm
(223 puan) tarafından
Saogl bitanem bende onu  beğeniyordum aslında ama bu gidişle yeni modelere bakmam lazim
0 oy
(899 puan) tarafından

Canım gel sana tulum ve şal satayim bunları giyme lütfen çok demode hepsi.. bu arada etiketli ürünler eşimin kuzeninin düğünü için almıştım covid temaslı çıktım gidemedim sonra da açıldım o konuya hiç girmeyelim velhasıl kelam duruyor öyle annemgilde çok hoş ama altına da şık bir topuklu ohhh miss

image

image

imagebu tonlarda da şal almıştım geri bagliyordum gümüş taşlı küpe ve gümüş ayakkabı giyecektim nasıp olmadı 36 beden

tarafından
Nerde bu fiyat ne bebis
(223 puan) tarafından
Bedeni gayet iyi canım  giymicem zaten kimse begenmedi bende bakınca bencede haklilar başka modelere bakmam gerekicek bu tarzda olur aslinda
(899 puan) tarafından
Birgül bektaş marka şalla 250 ye satıyorum hiç giyilmedi
(899 puan) tarafından
Sade giyip takiyla susleyebilirsin eskidendi ağır abiyeler fikrimce
0 oy
(5,797 puan) tarafından
Bence hiç birini giyme :-) abinin düğünü ise daha güzel bir şey giyebilir sin bide yaşına uygun değil hiç biri 
(223 puan) tarafından
Sağol canım benim başka alicam inşallah
0 oy
(899 puan) tarafından

tCanım gel sana tulum ve şal satayim bunları giyme lütfen çok demode hepsi.. bu arada etiketli ürünler eşimin kuzeninin düğünü için almıştım covid temaslı çıktım gidemedim sonra da açıldım o konuya hiç girmeyelim velhasıl kelam duruyor öyle annemgilde çok hoş ama altına da şık bir topuklu ohhh miss

image

image

imagebu tonlarda da şal almıştım geri bagliyordum gümüş taşlı küpe ve gümüş ayakkabı giyecektim nasıp olmadı 36 beden tulum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 323 göst.
+1 oy
7 cevap 198 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (441 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 181 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde My life (295 puan) tarafından soruldu

382,922 soru

11,462,129 cevap

35,052 kullanıcı