0 oy
1,174 göst.
Diğer kategorisinde (1,556 puan) tarafından
Cemaat yurdunda baskılardan dolayi ve gelecek kaygısı olduğundan dolayı intihar etmistir

21 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ailesi bu kadar tutucu baskici olmasaydi, gelecek kaygisi olmasaydi, okudugu bolumden memnun olsaydi sadece cemaatte oldugu icin ve orda yapilanlar icin intihar edicek kafada biri degil. Bende cemaatte kalmak zorunda kaldim uni okurken. Ama kayit olurken babam dipnot olarak sunu dedi. Ben bu yasina kadar kizima zorla oruc tutturmadim, namaz kildirmadim kendini bilen tasiyan bir kizim var. Benim iznim yok ona zorla birsey yaptirmaniza. Ve ben ondan sonra ki bir cok seyi bana uyani kendi istegimle yaptim uymanida red ettim. Ama bu cocugun aileside onlardanmis red etmeye hakki yokmus. Cunku kesin babasi eti sizin kemigi benim demistir. Aciklamasida babasinin ne kadar bu konuda kati oldugunu gosteriyor. Ayrica o cemmaatler kurallarini saklamiyor. Bunu bile bile ya kalirsin ya kalmassin. Videoyu izlediyseniz. Dipnotta geciyor aslinda bakarsaniz o kadarda kotu bir hayatim yok diyor. Ama geleceginden emin degil. Oysa inancli olsa bilecekti ki Allah rizka kefildir 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 620 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 1,116 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
40 cevap 555 göst.
0 oy
6 cevap 330 göst.
1 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine aksoy (37 puan) tarafından soruldu

379,947 soru

11,373,991 cevap

34,856 kullanıcı

...